Oferujemy komfortowe busy zabierające pasażerów w podróż do krajów Europy Zachodniej. Busy z Kujawsko – Pomorskie do Niemiec kursują w naszej firmie codziennie.  Obsługujemy zachodnio – centralne obszar województwa kujawsko-pomorskiego. Najczęsciej docieramy do takich miast, jak Bydgoszcz, Żnin, Łabiszyn, Kcynia, Zabartowo i inne. Stałe punkty docelowe w Niemczech to Dortmund, Hanower, Berlin oraz Kolonia. Warto nadmienić, iż obsługujemy wszystkie adresy na obsługiwanym terytorium. Zadzwoń i zamów swój transport już dziś pod nr telefonu: Tel. +48 600 856 765

Wszystkim naszym Klientom oferujemy przewóz osób i transport paczek na regularnych liniach funkcjonujących na terenie północno – zachodniej Polski w tym z Kujaw. Z Kujawsko – Pomorskiego wyjeżdżamy każdego dnia do centralnych Niemiec. Północ i południe naszego zachodniego sąsiada obsługiwane jest w każdy poniedziałek i piątek. Z Polski wyjeżdżamy rano, a z Niemiec wieczorem w poniedziałek lub piątek tudzież w godzinach nocnych z poniedziałku na wtorek. Obsługujemy m.in. takie miasta jak: Berlin, Dortmund, Hannover i Kolonia). 

Busy z Kujawsko Pomorskiego do Niemiec

Choć z nami dojedziesz na Zachód do pracy, w odwiedziny do rodziny lub po prostu na wakacje, to nasza oferta jest dużo bardziej rozbudowana. Przewozimy m.in. różnego rodzaje paczki z województwa kujawsko – pomorskiego do Niemiec i nie tylko. Oferujemy również przewozy krajowe dla grup zorganizowanych. Busa możesz wypożyczyć z kierowcą lub bez niego – tak wynajmujemy również nasze pojazdy.

Współpracujemy również z polskimi i zagranicznymi agencjami pracy (w tym z Niemiec), którzy wynajmują przejazdy dla współpracujących z nimi pracownikami. Przy stałej współpracy możemy zaoferować korzystne warunki cenowe. Co do transportu paczek musimy zastrzec, iż w przypadku braku miejsca w bagażniku naszych busów transport może odbyć się w innym terminie. Małe paczki przewozimy zawsze.

Posiadamy znakomitą korelację ceny i jakości. Nasze busy są klimatyzowane, komfortowe i bezpieczne oraz zawsze czyste. Mamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży przewozowej, a obecnie naszą flotę tworzy ponad 40 pojazdów- w większości są to Renault Traffic. Nie oszczędzamy na naszych Klientach – busy są systematycznie diagnozowane oraz wymieniane na nowe. Kadrę naszych kierowców tworzą osoby dla których prowadzenie samochodu to przyjemność. Każdy kierowca posiada odpowiednie doświadczenie i badania lekarskie uprawniające do zbiorowego transportu osób.

Informacje dla podróżujących turystów

Nasze busy odjeżdżają i dojeżdżają do wszystkich miast w województwie kujawsko-pomorskim. Obsługujemy oczywiście wszystkie miasta powiatowe, w tym: Tuchola, Sępólno Krajeńskie, Nakło, Bydgoszcz, Żnin, Inowrocław i Mogilno. Województwo znane jest z przepięknych krajobrazów. Liczne są tu lasy jeziora i olbrzymie rzeki. Województwo znane jest również ze znakomitych zabytków. Istnieje tu wiele gotyckich zabytków swoją historią sięgających średniowiecza. Liczne są tu zamki pokrzyżackie. Walory turystyczne przyciągają tu rzeszę turystów. Niestety rynek pracy nie jest najlepszy dlatego wielu z mieszkańców z województwa wyjeżdża za granice w poszukiwaniu lepszych zarobków.

Będąc w Berlinie koniecznie musicie zobaczyć zabytek jakim jest Brama Branderburska. Jest to jeden z najczęściej fotografowanych obiektów w Niemczech. Brama zostałą zaprojektowana przez niemieckiego architekta Carla Gottharda Langhansa. Budowaną ją krótko, konkretnie w latach 1788–1791. Bramę wybudowano po wojnie siedmioletniej. Wtedy Niemcyu nosiły nazwę Królestwo Prus. w czasach umacniania się Królestwa Prus. Pomalowana na biało budowla została wtedy nazwana Bramą Pokoju. Obecnie brama symbolizuje wolność i jedność. Konkretniej od 3 października 1990. Nastąpiło to na cześć zjednoczenia Niemiec. Co ciekawe Brama znajduje się rewersach monet 10, 20 i 50 eurocentów.