Oferujemy komfortowe busy zabierające pasażerów w podróż do krajów Europy Zachodniej. W tym na trasie Kujawsko – Pomorskie – Niemcy. Obsługujemy cały obszar województwa kujawsko-pomorskiego, z uwzględnieniem takich miast, jak Bydgoszcz, Żnin, Łabiszyn, Kcynia, Zabartowo i inne. Stałe punkty docelowe w Niemczech to Dortmund, Hanower, Berlin oraz Kolonia.

Jednak zapewniamy nie tylko przewóz osób, w obrębie każdej z tras możliwe jest też nadanie paczki, która zostanie dostarczona bezpośrednio do adresata w Niemczech. Cena takiej usługi uzależniona jest od długości trasy. W razie pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt telefoniczny. Zachęcamy do podróży znami!

Przewóz osób i transport paczek. Tanie busy do Niemiec z Kujawsko-Pomorskiego

Jeśli szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy przewozowej w województwie kujawsko-pomorskim to idealnie trafiłeś. Posiadamy w swojej ofercie komfortowe i bezpieczne przewozy. Busy zabiorą Cię do wybranej destynacji w kraju i za granicą – w tym do Niemiec. Obsługujemy woj. Kujawsko – Pomorskie i nie tylko. W związku z dużym zapotrzebowaniem Klientów wozimy ich z adresu pod adres. Nigdzie się nie musisz ruszać! Przyjedziemy po Ciebie i zawieziemy dokładnie tam gdzie tego potrzebujesz.

Wszystkim naszym Klientom oferujemy przewóz osób i transport paczek na regularnych liniach funkcjonujących na terenie północno – zachodniej Polski w tym z Kujaw. Wyjeżdżamy każdego dnia do centralnych Niemiec. Północ i południe naszego zachodniego sąsiada obsługiwane jest w każdy poniedziałek i piątek. Z Polski wyjeżdżamy rano, a z Niemiec wieczorem w poniedziałek lub piątek tudzież w godzinach nocnych z poniedziałku na wtorek. Obsługujemy m.in. takie miasta jak: Berlin, Dortmund, Hannover i Kolonia). Zadzwoń i zamów swój transport już dziś pod nr telefonu: Tel. +48 600 856 765

Transport przesyłek i grup zorganizowanych

Choć z nami dojedziesz na Zachód do pracy, w odwiedziny do rodziny lub po prostu na wakacje, to nasza oferta jest dużo bardziej rozbudowana. Przewozimy m.in. różnego rodzaje paczki z województwa kujawsko – pomorskiego do Niemiec i nie tylko. Oferujemy również przewozy krajowe dla grup zorganizowanych. Busa możesz wypożyczyć z kierowcą lub bez niego – tak wynajmujemy również nasze pojazdy.

Współpracujemy również z polskimi i zagranicznymi agencjami pracy (w tym z Niemiec), którzy wynajmują przejazdy dla współpracujących z nimi pracownikami. Przy stałej współpracy możemy zaoferować korzystne warunki cenowe. Co do transportu paczek musimy zastrzec, iż w przypadku braku miejsca w bagażniku naszych busów transport może odbyć się w innym terminie. Małe paczki przewozimy zawsze.

Rezerwacje i ceny

Posiadamy znakomitą korelację ceny i jakości. Nasze busy są klimatyzowane, komfortowe i bezpieczne oraz zawsze czyste. Mamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży przewozowej, a obecnie naszą flotę tworzy ponad 40 pojazdów- w większości są to Renault Traffic. Nie oszczędzamy na naszych Klientach – busy są systematycznie diagnozowane oraz wymieniane na nowe. Kadrę naszych kierowców tworzą osoby dla których prowadzenie samochodu to przyjemność. Każdy kierowca posiada odpowiednie doświadczenie i badania lekarskie uprawniające do zbiorowego transportu osób.

W każdym busie znajduje się 8 miejsc dla pasażerów i jedno miejsce dla kierowcy. Dla nas bezpieczeństwo Klientów jest najważniejsze. Oferujemy również bardzo konkurencyjne ceny. Tanie busy do Niemiec z kujawsko – pomorskiego to nie mit. Skorzystaj z naszej oferty! Nasze minibusy do centralnych Niemiec odjeżdżają codziennie. Południe i północ kraju naszego zachodniego sąsiada obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Aby zarezerwować przewóz krajowy lub zagraniczny prosimy o kontakt z firmą pod numerem Tel. +48 600 856 765

Trochę o Kujawach oraz o miastach, które obsługujemy

Nasze busy odjeżdżają i dojeżdżają do wszystkich miast w województwie kujawsko-pomorskim. Obsługujemy oczywiście wszystkie miasta powiatowe, w tym: Tuchola, Sępólno Krajeńskie, Nakło, Bydgoszcz, Żnin, Inowrocław i Mogilno. Województwo znane jest z przepięknych krajobrazów. Liczne są tu lasy jeziora i olbrzymie rzeki. Województwo znane jest również ze znakomitych zabytków. Istnieje tu wiele gotyckich zabytków swoją historią sięgających średniowiecza. Liczne są tu zamki pokrzyżackie. Walory turystyczne przyciągają tu rzeszę turystów. Niestety rynek pracy nie jest najlepszy dlatego wielu z mieszkańców z województwa wyjeżdża za granice w poszukiwaniu lepszych zarobków.

Odjeżdżamy i dojeżdżamy do miast

Odjeżdżamy i dojeżdżamy do następujących miast w województwie kujawsko-pomorskim Polsce: Buszkowo, Bydgoszcz i Chwaliszewo. Dodatkowo możemy odebrać i dowieźć pasażerów lub paczki do następujących miejscowości