Nasza firma oferuje wszystkim swoim klientom w każdy poniedziałek i piątek busy do Szwajcarii z Myśliborza. Powroty do miasta organizowane są w każdy wtorek oraz sobotę (tuż po pólnocy). Posiadamy kompleksowo wyposażone, czyste, zawsze pachnące i co zdecydowanie najważniejsze sprawne pojazdy marki Renault Traffic. Zabiorą Cię na na tej trasie. Nasze auta posiadają wygodne fotele, sprawną klimatyzację i są starannie czyszczone przed wyjazdem.

Poza jednym miejscem dla naszego kierowcy posiadają również 8 miejsc siedzących dla naszych klientów. Prowadzone są one przez doświadczonych, odpowiednio uprawnionych i sympatycznych kierowców, którzy mają przed każdą podróżą czas na odpoczynek. Jest to gwarancja Twojego bezpieczeństwa. Wystarczy wykręcić  na smartfonie numer naszej infolinii +48 600 856 765 i zamówić przejazd z nami.  Poza opisywanymi usługami pośredniczymy także w przekazywaniu paczek i listów o niewielkich wymiarach. Wybór może być tylko jeden – skorzystaj z usług firmy PZLtravel.

Przewóz osób z Myśliborza do Szwajcarii oraz transport małych paczek to nasze główne źródło dochodu. Zatem  każdego dnia wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, nawet tych bardzo wymagających. Zapraszamy mieszkańców miasta i okolic do kontaktu już dziś! Szwajcaria jest na wyciągnięcie Twojej ręki!