Transport osób – oferta dla agencji pracy
Transport pracowników do europy Zachodniej z MarcinBus.eu

Już od wielu lat świadczymy usługi przewozowe na terenie północno-zachodniej Polski. Głównym rejonem aktywności firmy jest Europa zachodnia. Każdego dnia organizowane są wyjazdy do kilku krajów. Zajmujemy się również rozwożeniem paczek do tych krajów, prosto pod wskazany adres.

Firma chętnie współpracuje z firmami, zapewniając bezpieczny przejazd pracowników do zakładów pracy na zachodzie. Dysponujemy flotą wygodnych i nowoczesnych busów, o pojemności 9 osób. Agencje pracy mogą liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, jeśli tylko zdecydują się na dłuższą współpracę z przewoźnikiem.

Taka współpraca biznesowa daje agencji wiele korzyści, m.in. dowolność w rezerwowaniu terminów. Dużą naszą zaletą jest również możliwość samodzielnego wyboru adresu odbioru oraz przyjazdu pasażerów. Kierowca każdą osobę może odebrać spod domu, dzięki czemu agencja nie musi ponosić dodatkowych kosztów.

Sprawdzona firma transportu osobowego

Jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla firm, które poszukują bezpiecznego transportu personelu do pracy. Firma specjalizuje się w Europie Zachodniej, jednak chętnie podejmuje się też niestandardowych zleceń.