Chcesz przedostać się do Holandii z Tucholi. Skorzystaj zatem z taniego busa z Tucholi jaki zabierze Cię codziennie rano na adres do Holandii. Transport wykonujemy naszymi 9-osobowymi autami marki Renault, co istotnie wpływa na bezpieczeństwo przejazdu. Do Tucholi docieramy codziennie, gdyż posiadamy tu grono stałych klientów, którzy zaufali nam za naszą troskę i sprawne przejazdy. Wyjazdy z miasta rozpoczynają się rano, a powroty z Holandii od 14-17.  Szczegółowe informacje można zaczerpnąć na podstronie obszar obsługi lub poprzez kontakt z naszą infolinią -> +48 600 856 765

Wykonujemy usługę przewozów pod dom, dzięki czemu nie musisz się martwić przesiadkami i śniegiem za oknem pojazdów. Bezpieczne i tanie przejazdy z Tucholi do Holandii zapewnią Ci sprawne pojazdy spełniające wymogi bezpieczeństwa jak i najlepsi kierowcy. Każdy nasz pojazd ma klimatyzację, pasy, lampki na głową, sprzęt DVD czy gniazdko ładujące. Zarezerwuj swój kurs już dziś wybierając nasze tanie usługi pod nr Tel. +48 600 856 765.

bus Tuchola Holandia

Przewozy do Holandii z Tucholi

Wykonujemy transport paczek i przewóz osób z Tucholi bezpośrednio pod wskazane drzwi do Holandii. Podróż z nami odbywa się pomiędzy adresami upatrzonymi sobie przez zlecającego. Posiadamy niskie ceny, sprawne pojazdy, doświadczonych kierowców i pracowników infolinii. To z pewnością stawia nas w czołówce firm na rynku. 

Jest to wymagające zadanie, które warto zlecić firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, dzięki czemu polecamy się do usług! Punktualność, układanie krótkich tras, czystość w pojazdach i nie likwidowanie terminów wyjazdów. To cechy przyciągają do nas klientów indywidualnych i korporacyjnych. Ci drudzy korzystają z naszych międzynarodowych przewozów pracowniczych.

Co warto zobaczyć w mieście

Tuchola posiada olbrzymią liczbę zabytków, co przyczynia się do stałego wzrostu zainteresowania miastem przez turystów. Wśród ciekawych zabytków znajdują się takie obiekty jak: dawny młyn zamkowy; plebania z końca XIX w.; kapliczka szpitalna z 1902 r. czy pomnik św. Jakuba przy ul. Lipowej. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do zobaczenia tych wszystkich atrakcji wykupując przejazd w naszej firmie. 

W tym miejscu warto jeszcze wspomnieć o innych tucholskich zabytkach, dzięki którym będziecie tu chcieli wracać co roku. Polecamy zobaczyć: pomnik Matki Boskiej z 1919; sąd z XX w. oraz Technikum Leśne z 1875 roku. Jeśli chciałbyś tu dotrzeć tanio, szybko i bezpiecznie, to skorzystaj z naszej oferty!