Każdegom dnia wysyłamy w naszej firmie busy do Holandii z Tucholi, co umożliwia dotarcie do celu w wymarzonym terminie. Transport weykonujemy naszymi 9-osobowymi busami marki Renault, co istotnie wpływa na bezpieczeństwo przejazdu. Do Tucholi docieramy codziennie, gdyż posiadamy tu grono stałych klientów, którzy zaufali nam za naszą troskę i sprawne przejazdy. Szczegółowe informacje można zaczerpnąć na podstronie obszar obsługi lub poprzez kontakt z naszą infolinią -> +48 600 856 765

Każdego dnia wykonujemy kursy w obie strony, z polski wyjeżdżamy rano, a z Holandii do Tucholi jedziemy od 17.  Tuchola posiada olbrzymią liczbę zabytków, co przyczynia się do stałęgo wzrostu zainteresowania miastem przez turystów. Wśród ciekawych zabytków znajdują się takie obiekty jak: dawny młyn zamkowy; plebania z końca XIX w.; kapliczka szpitalna z 1902 r. czy pomnik św. Jakuba przy ul. Lipowej. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do zobaczenia tych wszystkich atrakcji wykupując przewóz osób Tuchola – Holandia w naszej firmie. 

 

Wyoknujemy usługę przewozów z adresu na adres, dzięki czemu nie musisz się martwić przesiadkami i śniegiem za oknem pojazdów. Od lat wiedziemy prym w bezpiecznych przewozach, w związku z czym uzyskaliśmy różne nagrody branżowe. Wysokiej klasy usługi oraz znakomitą obsługę klienta mamy we krwi, co owocuje licznymi klientami. Zarezerwój swój transport już dzis pod nr tel Tel. +48 600 856 765 i skorzystaj z oferty przewozowej do wielu krajów.

busy Holandia Tuchola

Międzynarodowy przewóz osób Tuchola

Przewozy międzynarodowe z Tucholi wykonujemy w ramach systemu door to door, dzięki której podróż odbywa się pomiędzy adresami upatrzonymi sobie przez zlecającego. Posiadamy niskie ceny, sprawne pojazdy, doświadczonych kierowców i pracowników infolinii, co z pewnością stawia nas w czołówce firm przewozowych. Międzynarodowe przewozy pasażerskie to wymagajace zadanie, które warto zlecić firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, dzięki czemu polecamy się do usług!

W tym miejscu warto jeszcze wspomnieć o innych tucholskich zabytkach, dzięki którym będziecie tu chcieli wracać co roku. Polecamy zobaczyć: pomnik Matki Boskiej z 1919; sąd z XX w. oraz Technikum Leśne z 1875 r.oku. Jeśli chciałbyć tu dotrzeć tanio, szybko i bezpiecznie, to skorzystaj z naszej oferty na busy do Holandii z Tucholi!