Busy do Niemiec z zachodniopomorskiego

Busy? Kurs do Niemiec? Jedziesz z zachodniopomorskie na Zachód? Jeśli tak to z pewnością zaciekawi Cię oferta naszej firmy. Prowadzimy tani przewóz osób i transport paczek z Polski do naszych zachodnich sąsiadów i nie tylko. W ciągu istnienia naszej firmy zaufało nam już ponad 100 tys. Klientów. Każdego dnia prowadzimy profesjonalne usługi transportowe naszymi busami. Codziennie możesz dostać się z nami w centralne rejony Niemiec, a w każdy poniedziałek i piątek wyruszamy z zachodniopomorskiego w północne i południowe rejony tego kraju.

Wyjazd odbywa się w godzinach rannych, a powroty na przełomie poniedziałku i wtorku w godzinach nocnych oraz na przełomie piątku i soboty. Zadzwoń do nas i zamów swoje miejsce w jednym z naszych Renault Traffic – mamy ich ponad 40! Za kierownicami naszych busów zasiadają mili i zdyscyplinowani kierowcy. Posiadają oni wszelkie uprawnienia dopuszczające ich do prowadzenia grupowego przewozu osób – w tym testy psychologiczne. Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest po prostu priorytetem. Stale kontrolujemy stan naszych pojazdów, poddajemy je diagnostyce i regularnie je serwisujemy. Sprawdzeni kierowcy i bezpieczne auta to gwarancja bezpieczeństwa.

Województwo zachodniopomorskie nigdy nie było bliżej Niemiec – wystarczy sięgnąć za telefon, zadzwonić do nas i zarezerwować swój przejazd. Na infolinii uzyskasz wszelkie niezbędne informacje oraz profesjonalną obsługę, w trakcie rozmowy możesz zarezerwować przejazd, a na dzień przed odjazdem poinformujemy Cię w jakich godzinach przyjedzie po Ciebie kierowca. Zawieziemy Cię spod Twojego adresu pobytu pod drugi konkretnie wskazany adres – system „door to door” to gwarancja oszczędności czasu. Naszych Klientów wozimy do dużych miast takich jak: Berlin, Dortmund, Hannover i Kolonia, ale zawieziemy Cię również do najmniejszej wioski – to Ty decydujesz gdzie jedziesz. Rezerwacji można dokonywać pod nr Tel. +48 600 856 765 .

Zapraszamy!

Ceny oraz usługi dodatkowe – obsługa firm, transport paczek oraz obsługa grup zorganizowanych.

Oferujemy tanie busy i profesjonalną obsługę podróżnych – począwszy od pierwszego kontaktu na infolinii poprzez jazdę z naszymi kierowcami. Z nami dostaniesz się do Niemiec i nie tylko. W zachodniopomorskie poza Klientami indywidualnymi obsługujemy również firmy wysyłające swoich pracowników w delegacje, agencje pracy tymczasowej wykupujące również przejazd dla swoich pracowników jak i grupy zorganizowane.

Dla firm i agencji pracy jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne warunki finansowe. My oferujemy Ci tanie i sprawdzone busy. Oczywiście przy stałej współpracy. Grupom zorganizowanym oferujemy transport zagraniczny i na terenie Polski. Istnieje również możliwość wynajęcia busa bez naszego kierowcy. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Z całą pewnością gwarantujemy pełen profesjonalizm od początku do końca współpracy. Od wielu lat prowadzimy również transport paczek w rozmiarach S i M. Transport większych paczek uzależniony jest jest od możliwości pomieszczenia ich w naszym bagażniku, czyli od bagażu podróżujących z nami pasażerów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.