Nasza firma oferuje naszym klientom tym stałym i nowym w każdy poniedziałek i piątek busa ze Szczecina do Szwajcarii, co umożliwia dotarcie do celu we wskazanym terminie. Wracamy  do miasta w każdy wtorek oraz sobotę (od godziny 2). Posiadamy bogato wyposażone, czyste i  sprawne pojazdy marki Renault Traffic. Zabiorą Cię one Zachód Europy. Nasze auta poza jednym miejscem dla naszego kierowcy posiadają również 8 wygodnych miejsc siedzących dla naszych Klientów.

Nasze pojazdy kierowane są przez znakomitych kierowców,  którzy mają przed każdą podróżą czas na odpoczynek, co zapewnia bezpieczeństwo podróży. Zachęcamy do rezerwacji przejazdów do Szwajcarii ze Szczecina pod nr tel. +48 600 856 765. Umożliwiamy również możliwość nadania paczki, listów i dokumentów. Jadąc ze Szczecina do krajów Europy Wybór może być tylko jeden – wybierz się w podróż z PZLtravel. 

Przewozy do Szwajcarii ze Szczecina

Przejazdy na trasie Szczecin – Szwajcaria wykonujemy z pełną sumiennością, dzięki czemu mogą czuć się Państwo pewnie. Stale powiększa się grono osób podróżujących na tej trasie, będąc tego świadomymi wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując częste przejazdy. Zapraszamy Szczecin i okolice do kontaktu już dziś! Szwajcaria na wyciągnięcie Twojej ręki, więc nie wahaj się i wybierz nasz numer właśnie teraz.

Dzięki oferowanym przez nas usługom mogą zwiedzić Państwo stolicę kraju. Najbardziej charakterystycznym punktem miasta jest tzw. pieprzniczka i solniczka, są to dwie wieże kościoła Grossmunster. Z jednej wieży rozciąga się przepiękna panorama miasta, dzięki czemu będą mogli się Państwo poczuć częścią tego wspaniałego miasta. Jedynym minusem tego miejsca są niewygodne drewniane schody prowadzące na wieże – mimo to zdecydowanie warto.

widok na ulicę szwajcarską