Szukasz sprawnych przejazdów na trasie do Holandii z lubuskiego? Wyjazdy z lubuskiego organizujemy codziennie rano, a powrotu z Holandii w południe – wieczorem, co umożliwia wybór dowolnego terminu. Transport z lubuskiego do Holandii na adres można rezerwować pod nr telefonu: +48 600-856-765. Trasę to obsługujemy nowoczesnymi busami, które posiadają wszystko co potrzebne w podróży. W ramach przewozu pod dom wykonamy bezpieczny transport dla Ciebie i Twojego bagażu pod drzwi.

Z nami tanio i bezpiecznie dotrzesz do celu. Jesteśmy sprawdzoną firmą, która posiada dobrą cenowo ofertę. Oferujemy komfortowe pojazdy i kadrę najlepszych kierowców, a dodatkowo wszystkie nasze wyjazdy są ubezpieczone. Nasze pojazdy posiadają sprawną klimatyzację, wygodne siedziska, gniazdko ładujące, a także sprzęt DVD. Jako kompleksowy przewoźnik wykonujemy przewóz osób i transport paczek i listów. PZLTRAVEL to komfortowe wyjazdy i przewóz osób na Twoją kieszeń!

Przewozy do Holandii z lubuskiego

Codziennie zabieramy pasażerów pomiędzy polskimi i holenderskimi adresami, w tym tymi z województwa lubuskiego. Nasza oferta jest mocno rozbudowana dzięki czemu każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Poza busami z lubuskiego jadącymi bezpośrednio do Holandii dla osób prywatnych, obsługujemy także firmy. Zabieramy ich pracowników, a w ramach stałej współpracy przyznajemy spore rabaty. W ramach zakupionego biletu każdy pasażer może zabrać ze sobą trzy sztuki bagażu. Są to dwie walizki (każda do 20 kg) oraz bagaż podręczny. Dzięki dużej ilości bagażu, weźmiesz w podróż wszystko co ważne.

Nasze w pełni wyposażone auta posiadają wygodne siedzenia z regulacją, klimatyzację i pojemne luki bagażowe. Zatrudnieni przez nas doświadczeni kierowcy są gwarancją bezpieczeństwa i przyjemności z dalekiej podróży. Wszystkie nasze pojazdy mają sprawną klimatyzację, która z pewnością umili podróż w lato czy zimę. Z nami pojedziesz w upragnioną podróż, odwiedzisz rodzinę czy udasz się do pracy.

Informacje dla przyjezdnych

Do województwa dociera także wiele osób z Niderlandów. Lubuskie każdego roku odwiedza coraz więcej turystów, dzięki czemu nasza firma ma pełne obłożenie podczas przejazdów powrotnych. W województwie znajdują się aż 252 zamki i pałace, dzięki czemu tereny te stanowią dla podróżnych nie lada gratkę. W wielu z nich mieszczą się hotele, restauracje oraz strefy SPA. Można poczuć się tu jak król i królowa na włościach. Jednym z najpiękniejszych obiektów jest Nowy Zamek, który zachwyca swoim wyglądem i historią. Chciałbyś tu przyjechać? Skorzystaj zatem z naszej oferty, dzięki której tanio pojedziesz na tej trasie.

Nasza firma obsługuje północną połówkę województwa, a nasi klienci cenią nas za punktualność i codzienne wyjazdy. W województwie obsługujemy wszystkie adresy na podległym nam terenie, dzięki czemu każdy pojedzie z nami ze wskazanego miejsca pod wskazany adres. Zapraszamy do rezerwacji naszych przewozów!
Przykładowe obsługiwane miasta