Szukasz busa z lubuskiego do Holandii? Wyjazdy organizujemy codziennie rano, a powrotu w południe – wieczorem. Przewozy do Holandii z lubuskiego można zarezerwować pod nr telefonu: +48 600-856-765.

Trasę to obsługujemy nowoczesnymi busami, które posiadają wszystko co potrzebne w podróży. W ramach przejazdu pod dom wykonamy bezpieczny transport dla Ciebie i Twojego bagażu pod drzwi. Zabierzemy Cię ze wskazanego miejsca w województwie lubuskim i przetransportujemy Cię we wskazane miejsce do Holandii.

Z nami tanio i bezpiecznie dotrzesz do celu. Jesteśmy sprawdzoną firmą, która posiada dobrą cenowo ofertę. Oferujemy komfortowe pojazdy i kadrę najlepszych kierowców, a dodatkowo wszystkie nasze wyjazdy są ubezpieczone. Nasze pojazdy posiadają sprawną klimatyzację, wygodne siedziska, gniazdko ładujące, a także sprzęt DVD. Jako kompleksowy przewoźnik wykonujemy przewóz osób i transport paczek i listów. PZLTRAVEL to komfortowe przejazdy z lubuskiego do Holandii na Twoją kieszeń!

Przewozy do Holandii lubuskie

Codziennie zabieramy pasażerów pomiędzy polskimi i holenderskimi adresami. Nasza oferta jest mocno rozbudowana dzięki czemu każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Wykonujemy wyjazdy z lubuskiego dla osób prywatnych i firm. Zabieramy ich pracowników, a w ramach stałej współpracy przyznajemy spore rabaty. W ramach zakupionego biletu każdy pasażer może zabrać ze sobą trzy sztuki bagażu. Są to dwie walizki (każda do 20 kg) oraz bagaż podręczny. Dzięki dużej ilości bagażu, weźmiesz w podróż wszystko co ważne.

Komfortowy bus do Holandii z województwa lubuskiego w najlepszym wydaniu

Nasze w pełni wyposażone busy posiadają wygodne siedzenia z regulacją, klimatyzację i pojemne luki bagażowe. Zatrudnieni przez nas doświadczeni kierowcy są gwarancją bezpieczeństwa i przyjemności z dalekiej podróży. Wszystkie nasze pojazdy mają sprawną klimatyzację, która z pewnością umili podróż w lato czy zimę. Z nami pojedziesz w upragnioną podróż z lubuskiego do Holandii, odwiedzisz rodzinę czy udasz się do pracy.

Nasza firma obsługuje północną połówkę województwa, a nasi klienci cenią nas za punktualność i codzienne wyjazdy. W województwie obsługujemy wszystkie adresy na podległym nam terenie, dzięki czemu każdy pojedzie z nami ze wskazanego miejsca pod wskazany adres. Zapraszamy do rezerwacji naszych przewozów!
Przykładowe obsługiwane miasta