Busy do Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Danii, Luksemburga z Lubuskie


Mieszkasz w województwie lubuskim? Często podróżujesz w kraju lub poza jego granice? Szukasz sprawdzonej firmy transportowej i dobrej oferty na busy? Już dziś skorzystaj z wyjątkowej oferty naszej firmy na transport do Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Danii czy Luksemburga. Zakres działalności naszej firmy obejmuje krajowy i międzynarodowy transport samochodowy osób i paczek, w tym województwo lubuskie.

W oparciu o nasze bogate doświadczenie na rynku przewozów osobowych, organizujemy komfortowe, bezpieczne i jednocześnie atrakcyjne cenowo kursy busami. Odjeżdżamy i dojeżdżamy do miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Skwierzyna, Świebodzin i Trzciel, każdorazowo dopasowując trasę przejazdu do potrzeb i oczekiwań pasażerów podróżujących z i do województwa lubuskiego. Ofertę na busy do Niemiec lubuskie znajdziesz tu.

Busy do Szwajcarii, Danii i Luksemburga – transport grup i przesyłek

Ofertę transportu samochodowego krajowego i międzynarodowego kierujemy nie tylko do osób pracujących i mieszkających w obsługiwanym regionie, ale również do grup zorganizowanych. Do skorzystania z przewozów zachęcamy grupy turystyczne, firmy, sportowców, muzyków i pozostałych klientów poszukujących szybkich i bezpiecznych przewozów busami. Obsługujjemy również takie kraje jak Szwajcaria, Dania i Luksemburg.

Dodatkowo, zainteresowanym osobom umożliwiamy przewozów paczek na terenie północno-zachodniej Polski oraz za granicą. Paczki na pokład busów zabieramy wyłącznie wtedy, gdy dysponujemy odpowiednią ilością miejsca w luku bagażowym busa realizującego kurs. By skorzystać z usługi, prosimy o kontakt z firmą.

Przewozy do krajów Europy Zachodniej

Z przyjemnością zachęcamy do wspólnej podróży do krajów Europy Zachodniej. Osoby, które na co dzień pracują i mieszkają w Niemczech, Belgii i Holandii sprawnie dowozimy pod wskazany adres w największych miastach wymienionych krajów. Zapewniamy codzienne, realizowane przez siedem dni w tygodniu kursy – na wakacje, na weekend, na święta i nie tylko.

Przewozy osobowe do Europy Zachodniej obsługiwane są przez nowoczesną flotę. Nasze w pełni wyposażone busy posiadają wygodne siedzenia z regulacją, klimatyzację i pojemne luki bagażowe. Zatrudnieni przez nas doświadczeni kierowcy są gwarancją bezpieczeństwa i przyjemności z dalekiej podróży zagranicznej.

Cennik usług i rezerwacje

Interesuje Cię cennik naszych usług? Chcesz zarezerwować miejsce w busie? Nie czekaj – zadzwoń pod numer Tel. +48 600 856 765, by ustalić szczegóły przewozu krajowego lub międzynarodowego. Zaufaj pozytywnym opiniom wystawionym naszej firmie i podróżuj komfortowo, bezpiecznie i tanio z i do Polski, Belgii, Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Danii czy Luksemburga.