Królestwo Niderlandów jest jednym z wielu krajów europejskich jakie obsługujemy. Nasze busy każdego dnia wyjeżdżają na trasę do Holandii oraz w przeciwną stronę. Jest to jeden z naszych podstawowych kierunków, ze względu na dużą liczbę Polaków pracujących w tym kraju. Nasza oferta przewozowa obejmuje między innymi ofertę na busy z Poznania do Holandii  oraz busy w przeciwną stroną. Poznań rzecz jasna jest stolicą Wielkopolski. Codziennie z Poznania do Holandii udają się setki naszych rodaków, w dużej mierze korzystając z naszych busów.

Proste rezerwacje to jedna z korzyści jakie uzyskują Państwo korzystając z naszej firmy. Codziennie przyjmujemy rezerwacje oraz zamówienia pod numerem telefonu: +48 600 856 765 . Kolejnym krokiem będzie przesłanie niezbędnych informacji na temat przejazdu pod ten sam numer. Cena przejazdu uzależniona jest w głównej mierze od adresu w Polsce (w tym w Poznaniu) z którego jedziesz do Holandii, lub z którego chcesz przedostać się do Holandii. Ne cenę przejazdu wpływają okresowo restrykcje pandemiczne. Busy do Holandii Poznań w najlepszej ofercie dostępne są na naszej stronie.

Przewozy z Poznania do Holandii

Nasza firma międzynarodowej spedycji osób i ich mienia świadczy usługi przewozowe które w kulturze anglosaskiej nazywa się „door to door”. Są to po prostu przewozy wykonywane z adresu na adres. Może to być adres przy przy ulicy Ostrówek w Poznaniu, przy rynku poznańskim czy jakimkolwiek innym adresie na obszarze jaki obsługujemy. Głównym zamysłem tego typu przewozów jest zmaksymalizowanie komfortu podróżnych, którzy wsiadają i wysiadają z busów pod konkretnie wskazanymi przez siebie adresami. Brak przesiadek to komfort, który z pewnością doceni każdy Klient.

Koszty przewozu bagażu wliczone są w cenę przejazdu. Oczywiście nie przeprowadzimy Państwa pełnej przeprowadzki, ale mogą zabrać ze sobą Państwo do 3 sztuk bagażu (o szczegóły prosimy zapytać naszego telekonsultanta). Przewozy w naszej firmie, w tym przewozy z Poznania do Holandii wykonywane są nowymi i sprawnymi busami Renault Traffic. Nasze busy są w pełni sprawne i komfortowe co umila przejazd. Posiadamy własny warsztat samochodowy i na bieżąco kontrolujemy nasze busy.

Atrakcje turystyczne Holandii

Marken jest to średniej wielkości wioska rybacka w której można znależć setki ciemno zielonych i czarnych domków – tak bardzo charakterystycznych dla Holandii. Co ciekawe w wiosce poruszać sie można tylko i wyłacznie pieszo lub rowerowo. Auta i w tym nasze busy muszą być zaparkowane przed wejściem na wyspę. Czy warto? Oczywiście. Domki cudownie korespondują z otaczającą wioskę przyrodą. Głównym punktem turystycznym wyspy jest latarnia morska – przy której koniecznie musisz sobie zdjęcie. Chcesz udać się na wyspę? Skorzystać z naszych busów!

Lubisz ser Edam? Oczywiście, że tak. Każdy z nas uwielbia jego charakterystyczny i wyrazisty smak. Chciałbyś skosztować oryginalnego edamskiego sera? Nic prostszego. Wysatrczy, że pojedziesz do miejscowości Edam w Holandii korzystając z naszej oferty na busy z Polski do Holandii. Na każdym kroku widać, iż miasto żyje z serowarstwa. Co krok widać sklepiki sprzedające ser edamskim w różnych odmianach smakowych. Nas zachwycił kanał wodny biegnący przez miasto. Płynąc jego wodami można zosbaczyć piękne domki z pięknymi ogródkami, wymuskanymi do granic możliwości. Polecamy Wam poznać te piękne regiony!