Oferujemy przewóz osób i tanie busy z Poznania do Holandii codziennie rano w najlepszych cenach na rynku -> rezerwacje +48 600 856 765. Królestwo Niderlandów jest jednym z wielu krajów europejskich jakie obsługujemy, dzięki czemu umożliwiamy Państwu bezpieczny dojazd do tego kraju. Prowadzimy przewozy z i do Holandii, co umożliwi podróż z nasza firmą w obie strony. Holandia jest jednym z naszych podstawowych kierunków, a to ze względu na dużą liczbę Polaków pracujących w tym kraju. Nasza oferta przewozowa obejmuje między innymi przewóz z adresu na adres, transport bagażu pasażerów oraz możliwość nadania przesyłki.  Codziennie z Poznania na Zachód udają się setki naszych rodaków, w dużej mierze korzystając z naszych busów.

Proste rezerwacje to jedna z korzyści jakie uzyskują Państwo korzystając z naszej firmy. Codziennie przyjmujemy rezerwacje oraz zamówienia pod numerem telefonu: +48 600 856 765 . Kolejnym krokiem będzie przesłanie niezbędnych informacji na temat przejazdu pod ten sam numer, co zapewni Państwu miejsce w naszym busie. Cena przejazdu uzależniona jest w głównej mierze od adresu w Polsce (w tym w Poznaniu) z którego jedziesz do Holandii. Kolejną zmienną są ewentualne okresowo restrykcje pandemiczne. Busy do Holandii Poznań w najlepszej ofercie dostępne są na naszej stronie, a więc zachęcamy do pozostania z nami!

Przewozy z Poznania do Holandii

Świadczymy usługi przewozowe które w kulturze anglosaskiej nazywa się “door to door”, dzięki czemu podróż z Poznania mija znacznie szybciej. Są to po prostu przewozy wykonywane z adresu na adres, co umożliwia płatność za realną pokonywaną odległość. Może to być adres przy przy ulicy Ostrówek w Poznaniu, przy rynku poznańskim czy jakimkolwiek innym adresie na obszarze jaki obsługujemy. Głównym zamysłem tego typu przewozów jest zmaksymalizowanie komfortu podróżnych, odbywających podróż pomiędzy wskazanymi przez siebie adresami. Brak przesiadek to komfort, który z pewnością doceni każdy klient, chcący bez zakłóceń dotrzeć do celu.

Koszty przewozu bagażu wliczyliśmy w cenę przejazdu, dzięki czemu nie będą Państwo obarczeni dodatkowymi kosztami. Oczywiście nie przeprowadzimy Państwa pełnej przeprowadzki, ale mogą zabrać ze sobą Państwo do 3 sztuk bagażu (o szczegóły prosimy zapytać naszego telekonsultanta). Przewóz osób z Poznania do Holandii wykonujemy nowymi i sprawnymi busami Renault Traffic, dzięki czemu nasi klienci czują się bezpiecznie. Nasze busy są w pełni sprawne i komfortowe, co bezsprzecznie wpływa na spokój psychiczny pasażerów. Posiadamy własny warsztat samochodowy i na bieżąco kontrolujemy nasze busy, dzięki czemu jesteśmy za nie pewni.

Atrakcje turystyczne Holandii

Poznań

Marken jest to średniej wielkości wioska rybacka w której można znależć setki ciemno zielonych i czarnych domków – tak bardzo charakterystycznych dla Holandii. W wiosce poruszać sie można tylko i wyłacznie pieszo lub rowerowo. Auta i w tym nasze busy muszą być zaparkowane przed wejściem na wyspę, co sprawia że oddycha się tu rześko. Czy warto? Oczywiście. Domki cudownie korespondują z otaczającą wioskę przyrodą. Głównym punktem turystycznym wyspy jest latarnia morska – przy której koniecznie musisz sobie zdjęcie. Chcesz udać się na wyspę? Skorzystać z naszych pojazdów!

Lubisz ser Edam? Oczywiście, że tak. Każdy z nas uwielbia jego charakterystyczny i wyrazisty smak, zapewne Ty też! Zachęcamy do przejazdu do miejscowości Edam w Holandii korzystając z naszej oferty na busy z Poznaniado Holandii. Na każdym kroku widać, iż miasto żyje z serowarstwa, co umożliwia poznanie kultury i smaków Holandii. Co krok widać sklepiki sprzedające ser edamskim w różnych odmianach smakowych. Nas zachwycił kanał wodny biegnący przez miasto. Płynąc jego wodami można zosbaczyć piękne domki z pięknymi ogródkami, wymuskanymi do granic możliwości. Polecamy Wam poznać te piękne regiony!