Szukasz dobrej oferty na busa do Holandii z Poznania? Znakomicie, gdyż busem na tej trasie jeździmy codziennie rano z adresu pod adres. Powroty organizujemy od południa (popołudniu – wieczorem). Przejazdy od domu pod dom, to znaczna oszczędność czasu i pieniędzy. Jadąc od drzwi do drzwi unika się także stresujących przesiadek na inne formy lokomocji. Nasz bus przyjedzie pod dowolny adres w mieście jaki nam wskażesz. Przewóz osób z Poznania do Holandii można zarezerwować w godzinach 8-22 na naszej infolinii -> rezerwacje +48 600 856 765. Wykonujemy także transport z Poznania do Holandii paczek, dzięki którym paczki ekspresowo docierają w jedną i w drugą stronę door to door.

bus Poznań Holandia

Jeździmy codziennie, dzięki czemu można nam wskazać dowolny termin wyjazdu. Prowadzimy kursy w obie strony, co umożliwi zaplanowanie całej podróży z nami. Jadąc z nami można zabrać ze sobą dwie średniej wielkości walizki oraz bagaż podręczny. W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy pomogą Ci z bagażem, a w dniu podróży będą z Tobą w stałym kontakcie. Jadąc z nami można uciąć sobie drzemkę, gdyż kierowca obudzi Cię po dojechaniu do wskazanej przez Ciebie destynacji. Spokojny sen znacznie ułatwi sprawna klimatyzacja i wygodne fotele. 

Codziennie komfortowe przewozy do Holandii z Poznania – dobra cena to tanie i komfortowe podróżowanie

Szukasz dobrych cen? Oferujemy tanie busy z Poznania do Holandii codziennie rano. Pod koniec 2023 roku średnie koszty podróży wahały się w granicach 450-500 złotych. Przyjmujemy płatności online, a także w dniu wyjazdu do Holandii bezpośrednio u kierowcy. W ramach jednorazowej płatności w obie strony można uzyskać rabat, o co zapytaj naszych konsultantów. Przyjmujemy płatności w euro oraz w złotówkach

Świadczymy usługi jadąc pod wskazane drzwi, dzięki czemu podróż mija znacznie szybciej. Podróż pomiędzy wskazanymi adresami umożliwiają płatność za realną pokonywaną odległość. Może to być adres przy przy ulicy przy rynku czy jakimkolwiek innym adresie na obszarze jaki obsługujemy. Głównym zamysłem tego systemu jest zmaksymalizowanie komfortu podróżnych, odbywających podróż pomiędzy wskazanymi przez siebie adresami. Brak przesiadek to komfort, który z pewnością doceni każdy klient, chcący bez zakłóceń dotrzeć do celu.
Jeździmy nowymi i sprawnymi pojazdami Renault Trafic, dzięki czemu nasi klienci czują się bezpiecznie. Są one w pełni sprawne i komfortowe, co bezsprzecznie wpływa na spokój psychiczny pasażerów. Posiadamy własny warsztat samochodowy i na bieżąco je kontrolujemy, dzięki czemu jesteśmy za nie pewni.

Atrakcje turystyczne w Poznaniu i Holandii

Busy do Holandii Poznań

Wybierając się do Holandii mogą Państwo dostać się pod dowolny adres w tym kraju. Można z nami odwiedzić Matrerken, które jest jest to średniej wielkości wioską rybacką. Można tu znaleźć setki ciemno zielonych i czarnych domków – tak bardzo charakterystycznych dla dla tego kraju. W wiosce poruszać się można tylko i wyłącznie pieszo lub rowerowo. Auta i w tym nasze busy muszą być zaparkowane przed wejściem na wyspę, co sprawia że oddycha się tu rześko. Czy warto? Oczywiście. Domki cudownie korespondują z otaczającą wioskę przyrodą. Głównym punktem turystycznym wyspy jest latarnia morska – przy której koniecznie musisz sobie zdjęcie. Chcesz udać się na wyspę? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty.