Chcesz przedostać się do Holandii z Nakła nad Notecią? Zabierzemy Cię busem z Nakła jadąc bezpośrednio pod wskazany adres do Holandii. Posiadamy kompleksowo wyposażone sprawne pojazdy, dzięki którym dostaniesz się na Zachód Europy. Nasze pojazdy poza miejscem dla kierowcy posiadają również 8 miejsc dla naszych klientów. Prowadzone są one przez doświadczonych kierowców, którzy są zawsze wypoczęci przed podróżą. Przejazdy z Nakła do Holandii można zarezerwować na nasz nr telefonu +48 600 856 765.

Z miasta wyruszamy rano, a wracamy od godziny 14-17. Poza transportem osób prowadzimy również transport małych paczek i listów, dzięki czemu Twoja paczka trafi w odpowiednie ręce poza granice. Wykonywane usługi to nasze źródło dochodu, dlatego podchodzimy do niego poważnie. Zapraszamy miasto i okolice do kontaktu już dziś! Holandia na wyciągnięcie Twojej ręki! Wybór może być tylko jeden – postaw na PZLtravel.

Bus Nakło Holandia – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela

Przewozy do Holandii z Nakła nad Notecią

Pamiętaj, że podróżujemy pod drzwi domu, dzięki czemu omijasz niechciane przesiadki. Podróż rozpoczynasz i kończysz tam gdzie tego potrzebujesz. Transport z Nakła do Holandii znajdziesz u nas zawsze w najkorzystniejszej cenie. Zabieramy w podróż także małe paczki, które bardzo szybko trafiają do adresata. Posiadamy także ofertę dla firm wysyłających do pracy w Holandii swoich pracowników.

Nakło nad Notecią jest miastem, które od dawna emigruje za granicę naszego państwa w poszukiwaniu pracy. Wszyscy mieszkańcy korzystają wówczas z usług firm takich jak nasza.  Z nami dojedziecie na czas i bezpiecznie, dzięki czemu Twoja rodzina nie będzie się o Ciebie martwić. Doświadczeni kierowcy umilą podróż kulturą na odpowiednim poziomie i profesjonalizmem wykonywanego zawodu. Podróż z nami jest ubezpieczona, a auta posiadają wszystko co potrzebne w podróży!

flaga

Informacje o mieście

Jest to urokliwe miasto, które oferuje wiele atrakcji turystycznych. Oto kilka ciekawych miejsc do odwiedzenia i propozycji noclegowych. Zamek jest jedną z głównych atrakcji miasta. Jest on zabytkiem renesansowym i mieści w sobie Muzeum Regionalne. Prezentowana jest w nim historia miasta i regionu. Nadnotecka Kolej Wąskotorowa: to doskonała atrakcja dla miłośników kolei. Możesz wybrać się na przejażdżkę wąskotorową koleją, podziwiając okoliczne krajobrazy.

Najpopularniejszymi hotelami w mieście są: Hotel “Pod Orłem” i “Pałac”. Pierwszy z nich leży w centrum i oferuje komfortowe pokoje i dobre wyżywienie. Drugi to urokliwy pałacowy hotel położony na obrzeżach miasta, w otoczeniu zieleni.