Nasza firma oferuje busy do Niemiec i nie tylko.  Z nami dojedziesz codziennie z Nakła nad Notecią do centralnych regionów naszego zachodniego sąsiada, Holandii oraz w Belgii. W 2019 roku otworzyliśmy nowe linie przewozowe i oferujemy również busy do Danii, Szwajcarii i Luksemburga oraz północnych i południowych Niemiec. Nowe kierunki obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Wybierając naszą firmę stawiają Państwo na swój komfort i bezpieczeństwo. Istniejemy na rynku od ponad 10 lat, a grono naszych Klientów stale wzrasta.
Nasze busy są nowe sprawne. Rezerwacja jest w naszej firmie niesamowicie prosta – chwyć za telefon, wynierz nr Tel. +48 600 856 765, a nasz konsultamt przyjmie Twoje zlecenie. Pamiętaj, że podróżujemy od drzwi do drzwi. Podróż rozpoczynasz i kończysz tam gdzie tego potrzebujesz. Busy do Niemiec Nakło nad Notecią? Sprawadź naszą ofertę!
Nakło nad Notecią jest miastem, które od dawna emigruje za granicę naszego państwa w poszukiwaniu pracy. Wszyscy mieszkańcy korzystają wówczas z usług Firm przewozowych.  Z nami dojedziecie na czas i bezpiecznie. Doświadczeni kierowcy umilą podróż kulturą na odpowiednim poziomie i profesjonalizmem wykonywanego zawodu. Jeśli przewóz osób busem z Nakła to tylko z nami! Oferujemy busy do Niemiec, Szwajcarii, Danii, Luksemburga w najlepszych cenach! Busy z Nakła do Niemiec odjeżdżają w każdy poniedziałek i piatek. Obsługujemy również m.in. takie miejscowości jak: Kcynia, Mrocza, Szubin czy Sadki.