Poszukujesz najlepszej oferty na busy? Przewoźnika który zapewni Ci tani, bezpieczny i komfortowy transport z z Polski w tym z lubuskie? Wybierasz się w podróż służbową lub prywatna do Danii? Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi tak, to jesteś w najlepszym miejscu! Nasza firma prowadzi przewóz osób z Polski do Danii, przewóz osób z Danii do Polski i transport paczek dziewięcioosobowymi autami do krajów za naszą zachodnią granicą. Nasza liczba kursów i tym samych busów stale wzrasta – w chwili obecnej jest ich blisko 50! 

Tanie Busy z Polski do Danii Lubuskie

Wykonujemy przewóz osób i transport małych i średnich paczek w systemie od drzwi do drzwi (z ang. „door to door”). Wyruszasz spod adresu, który podasz w trakcie składania zlecenia oraz dotrzesz pod wybrany przez Ciebie adres. Nasze busy marki Renault Traffic oraz kadra znakomitych kierowców zapewniają bezpieczeństwo każdej podróży. Nasze busy są stale diagnozowane i naprawiane, a jeśli ich stan techniczny na pozwala na pełne bezpieczeństwo, to wymieniamy je na nowe! Nie oszczędzamy na naszych Klientach. Oferujemy tanie i bezpieczne busy z Polski do Danii Lubuskie. 

Posiadamy wielu stałych Klientów zamieszkujących woj. lubuskie. Są to zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy, agencje pracy oraz grupy zorganizowane. Wszelkie firmy wysyłające swoich pracowników do Danii przy stałej i rozległej współpracy mogą liczyć na dogodne warunki cenowe. Dla grup istnieją dwie opcje. Pierwsza z nich droższa – jest to możliwość wynajęcia busa wraz z kierowcą (droższa ze względu na konieczność opłacenia kierowcy) oraz druga tańsza to wynajem busa bez kierowcy. Oferujemy busy z Polski do Danii oraz busy z Danii do Polski z lubuskiego.

Możesz wypożyczyć jeden z naszych pojazdów na godziny, dni, tygodnie czy miesiące – tutaj decydujesz Ty. Twoje potrzeby to Twoje wymagania. My z pewnością im sprostamy. Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania odnośnie przejazdu, wynajmu czy też współpracy to zapraszamy do kontaktu z nami pod nr telefonu +48 600 856 765. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji w godzinach od 9 do 21:30.

Rezerwacje na busy z lubuskiego do Danii, ceny oraz dni odjazdów i przyjazdów

U nas drogi jest tylko Klient. Gwarantujemy przewóz osób i transport paczek w bardzo konkurencyjnych cenach. Na naszej stronie znajdziesz busy z lubuskiego do Danii w najlepszych cenach na rynku. Oczywiście z zachowaniem wysokich standardów obsługi Klienta. Cena za Twój przejazd uzależniona jest od odległości między dwoma adresami, które nam wskażesz – im krótsza trasa tym niższy koszt przejazdu. Jeśli interesuje Cię ostateczna cena lub inne kwestie to zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią dostępną po kliknięciu w poniższy nr: +48 600 856 765.

Busy z lubuskiego do Danii odjeżdżają w każdy poniedziałek i piątek w godzinach porannych, a w drugą stronę jedziemy na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty w godzinach wieczornych. Na dzień przed Twoim odjazdem otrzymasz od nas wiadomość SMS o orientacyjnej godzinie przyjazdu kierowcy. Prosimy abyś był przygotowany do wyjazdu 30 minut wcześniej. Przyjazd kierowcy może z przyczyn losowych nieznacznie się opóźnić. Życzymy przyjemnej podróży!

Jeżdzimy m.in. z takich miast jak: