Szukasz oferty na busa dzięki której dostaniesz się do Szwajcarii w dobrej ofercie? Od ponad 10 lat oferujemy tanie busy do Szwajcarii w dobrej cenie. Wybierając naszą firmę zyskują Państwo komfort jazdy wynikający z dojazdów pod drzwi. Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie i sumiennie, dzięki czemu jesteśmy zaufaną firmą. Każdego dnia oferujemy komfortowe i tanie wyjazdy, dzięki którym pojedziesz w bezpieczną podróż. Naszej marce zaufało już tysiące klientów, co umożliwia nam uruchamianie nowych kierunków.

Nasi klienci wybierają się z nami w podróż bezpiecznymi pojazdami do pracy czy też w upragnioną podróż na Zachód Europy, dzięki czemu spełniają marzenia. W 2019 roku otworzyliśmy nowe połączenia międzynarodowe, w związku z czym od tego roku oferujemy wyjazdy do Szwajcarii. Przejazdy organizowane są w każdy poniedziałek i piątek z województw: kujawsko-pomorskie, pomorskie, Nasze busy zabiorą Cię do Szwajcarii pod dowolny adres z dowolnego adresu w Polsce!

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt pod nr telefonu: +48 600 856 765

Nasza firma wykonuje przejazdy z i do tego kraju komfortowymi pojazdami Renault Traffic. Każdy z nich to nowa, sprawna maszyna systematycznie badana w naszym warsztacie samochodowym. Pojedź z nami raz, a sam przekonasz się o naszym o profesjonaliźmie. Zapraszamy!

busy do szwajcarii
bus do Szwajcarii

Busy Szwajcaria – Polska

Nasze busy zabiorą Ciebie do Szwajcarii z Polski oraz na trasie do Polski ze Szwajcarii. Z Polski jedziemy rano, a ze Szwajcarii wieczorem.Odbieramy klientów i paczki dziewięcioosobowymi pojazdami, co umożliwia zachowanie spokoju w trasie. Większość naszej floty stanowią nowe, komfortowe i w pełni sprawne auta marki Renault Traffic, dzięki czemu można spokojnie w nich usnąć gydż są wygodne. Nie oszczędzamy na nich – nowe i sprawne pojazdy gwarantują Tobie wygodę i bezpieczeństwo, a to dla nas priorytet. Obecnie naszą flotę tworzy ponad 40 klimatyzowanych i systematycznie serwisowanych aut, co służy komfortowi podróży. Kursy na na trasie Szwajcaria – Polska realizujemy na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty!

busy Polska Szwajcaria
busy Szwajcaria Polska

Posiadamy znakomitą korelację wysokiej jakości usług i ich ceny. Organizujemy wyjazdy na trasie Polska – Szwajcaria oraz w przeciwną stronę w każdy poniedziałek oraz piątek z wyjątkiem Nowego Roku oraz świąt Bożonarodzeniowych i Wielkanocnych. Z naszego kraju odjeźdżamy w godzinach rannych. Z kolei powroty rozpoczynają się w godzinach nocnych.

Przewozy do Szwajcarii.

  • rezerwacja przewozów dostępnna jest pod nr telefonu +48 600 856 765 w godzinach 8-22, co umożliwia kontakt w dowolnej godzinie
  • naszych klientów wozimy z adresu na adres, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze.
  • przewozy do Szwajcarii odbywają się w poniedziałki i piątki w godzinach rannych, co umożliwia dotarcie do celu w tym samym dniu,
  • powroty ze Szwajcarii ruszają w godzinach wieczornych i organizowany jest w każdy poniedziałek i piątek,
  • kadrę naszych kierowców tworzą doświadczeni i wysoko kwalifikowani kierowcy, dzięki czemu możesz spokojnie zasnąć w czasie przewozu,
  • opłata za Twój bagaż wliczona jest w cenę Twojego biletu. W podróż możesz zabrać jedną dużą walizkę oraz bagaż podręczny, dzięki czemu zabierzesz wszystko co potrzebne. W przypadku większej ilości bagażu poinformuj nas o tym przed przejazdem,
  • jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, a więc na dzień przed odjazdem poinformujemy Cię o planowanej godzinie przyjazdu kierowcy,
  • Nasza firma to gwarancja dobrej ceny i miłej atmosfery podczas podróży, dzięki czemu otrzymasz najlepszą ofertę na rynku,
  • przewozy wykonywane busem do Szwajcarii dostępne są na wyciągnięcie Twojej ręki!

Ile kosztują busy do Szwajcarii?

Zastanawiasz się ile kosztują busy do Szwajcarii i jak długo pojedziesz? W naszej firmie najdroższy jest Klient, a więc dbamy o każdego z nich z należytą starannością. Wysoka jakość naszych usług idzie w parze z ich niskimi cenami, dzięki czemu każdy nasz klient otrzymuje to co najlepsze. Bezpieczeństwo i komfort wliczone są w cenę Twojego przejazdu. Obniżone koszty przejazdów nie muszą oznaczać zaniżonej jakości usługi, tak więc uzyskujesz w naszej firmie znakomitą usługę w dobrej cenie.

ile kosztują busy do Szwajcarii

Rezerwacje przyjmujemy codziennie do godzinny 22 pod +48 600 856 765 dzięki czemu masz dużo czasu by do nas zadzwonić. W razie jakichkolwiek pytań udzielimy Ci wyczerpujących informacji odnośnie interesujących Cię kwestii dotyczących przejazdu i związanych z nim kosztów. Na trasie z Polski do Szwajcarii nie posiadamy stałego cennika. Ostateczna cena usługi uzależniona jest od długości Twojej trasy i waha się w granicach od 400 do 500 zł brutto za przejazd. Długość trasy wynosi kilkanaście godzin. Czekamy na Twój kontakt! Posiadamy najlepszą ofertę!

Busy do Szwajcarii – wyjazd w celach turystycznych

Wybierasz się busem do Szwajcarii w celach turystycznych? Jeśli tak to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdyż posiadamy najlepszą ofertę na rynku. Naszymi busami zabieramy do Szwajcarii każdego roku tysiące klientów jadących tam w celach turystycznych. Miejscem godnym odwiedzenia z całą pewnością jest przełom Renu. Teren ten został ukształtowany przed 15 tys. lat przez lądolód. W związku z erozją gleby jaką wywołał Ren zmienił swój dotychczasowy bieg. Teren ten przypomina bajkowy krajobraz prosto z filmów science fiction. Z wapiennych skał spada wodospad o szerokości 150 metrów. Wodospad oszałamia odwiedzających to miejsce turystów gdyż jego wysokość wynosi 23 metry. Chciałbyś zobaczyć to miejsce z bliska?

busy szwajcaria

Kolejnym miejsce które warto zobaczyć wybierając usługi oferowane przez naszą firmę jest Muzeum Czerwonego Krzyża. Jest to miejsce które napawa każdego odwiedzającego zadumą i refleksją nad swoim życiem. Muzeum znajduje się w samym sercu miasta w dzielnicy międzynarodowej, tuż przy siedzibie ONZ. Wstęp do muzeum nie należy do najtańszych (około 15 franków) ale zdecydowanie warto. W cenę biletu nie są wliczone wystawy tymczasowe, za które trzeba zapłacić ekstra. Muzeum opowiada o humanitaryźmie i pomocy jaki niosła ta organizacja ludzkości podczas konfliktów zbrojnych. Tu każdy uzmysławia sobie jak ma dobrze. Muzeum jest interaktywną wycieczką, dzięki której każdy pozna lepiej siebie samego. Jadąc tu koniecznie skorzystaj z naszej oferty!

busy ze Szwajcarii

Podstawowe informacje o Szwajcarii dla przyjezdnych

Szwajcaria jest krajem nowoczesnym, o olbrzymiej różnorodności kulturowej i religijnej. Kraj ten dzieli się na mniejsze prowincje zwane kantonami. Walutą kraju jest Frank szwajcarski (CHF), a w kraju obowiązuje ten sam co w Polsce numer alarmowy: 112. W Szwajcarii łatwo porozumiemy się w takich językach jak: germański, francuski, włoski i retroromański. Kod domeny krajowej dla wyszukiwarek to “ch”.

Kraj ten nie jest członkiem Wspólnoty Europejskiej, ale należy do krajów zrzeszonych w ramach strefy Schengen ustanowionej traktatem z Maastricht. Polska rzecz jasna należy do tej strefy, dlatego też Polacy nie muszą przechodzić odprawy paszportowej. Warto ze sobą zabrać jednak dokumenty potwierdzające naszą tożsamość na wypadek komntroli Policji. W naszej firmie każdy pasażer zobligowany jest do posiadania dokumentów tożsamości, gdyż ich brak w razie kontroli służb szwajcarskich jest konieczny, a nasze busy do Szwajcarii nie mogą się zatrzymać.

Busy do Szwajcarii – rezerwacje

Busy do Szwajcarii w naszej firmie można rezerwować na naszej infolinii codziennie od godziny 8 do 22. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie wyjazdu, w tym podadzą ceny i orientacyjną długość trwania przejazdu. Codziennie przyjmujemy Państwa rezerwacje pod naszym niezmiennym numerem telefonu +48 600 856 765 . Zapraszamy!