teren obsługi

Szukasz firmy z którą pojedziesz komfortowym busem z Polski do Szwajcarii na wskazany adres? PZLTRAVEL jako przewoźnik, od ponad 10 lat oferujemy tanie i komfortowe przewozy z Polski do Szwajcarii pomiędzy adresami. Z kraju wyruszamy rano, a powroty odbywają się późnym wieczorem. Wybierając naszą firmę zyskują Państwo komfort jazdy wynikający z dojazdów pod drzwi – door to door. Tani transport ze wskazanego miejsca w Polsce do miejsca w Szwajcarii codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii -> +48 600 856 765 Nasi konsultanci są dostępni rano i wieczorem (8-22).

Przejazdy wykonujemy w każdy poniedziałek i piątek. Przed każdym wyjazdem dokładnie czyścimy nasz auta, dzięki czemu każdy z nich jest bezpieczny dla pasażerów. Zazwyczaj bus jedzie bez przesiadek, z udziałem doświadczonych kierowców. Brak przesiadek wynikający z podróży pomiędzy adresami, ma szczególne znaczenie jesienią i zimą. Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie i sumiennie, dzięki czemu jesteśmy zaufaną firmą! Napisz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco z naszymi promocjami.

Busy do Szwajcarii z adresu na adres – rezerwacje

DNI WYJAZDÓ PONIEDZIAŁKI I PIĄTKI

Codziennie zapraszamy do składania zamówień na przewozy do Szwajcarii jadący pomiędzy adresami wskazanymi przez klienta. Przejazdy z adresu pod adres pozwalają oszczędzić czas i pieniądze. Oszczędność funduszy następuje poprzez ograniczenie środków przemieszczania się pomiędzy wskazanymi miejscami. Jadąc od domu do domu nie jest się także narażonym na wszelkie nieprzychylności pogody.


Wyjazdy door to door doceniają przede wszystkim osoby starsze, o słabszej orientacji w terenie, czy te nie znające języków obcych. Wsiadając do naszego busika w Polsce możesz spokojnie usnąć. Nasz kierowca obudzi Cię, gdy dojedziesz do wskazanej przez siebie destynacji. Zapraszamy codziennie do składania zamówień na naszej infolinii +48 600 856 765

Busy z Polski do Szwajcarii codziennie w dobrej cenie

Zastanawiasz za ile zamówisz busa na trasie Polska Szwajcaria? Od wielu lat prowadzimy tanie usługi transportowe na tej trasie, a nasza oferta jest mocno konkurencyjna. W obecnym czasie cena kursu w jedną stronę wynosi około 500 zł (stan na rok 2022). Nie posiadamy stałego cennika, gdyż koszty podróży zależą od adresu wskazanego nam przez naszych klientów. Z nami pojedziesz każdy poniedziałek oraz piątek. Wyjątkami są: Nowy Rok oraz świąt Bożonarodzeniowych i Wielkanocnych. codziennie zakupisz na naszej infolinii. Sprawdź dokładny obszar obsługi

Przewozy do Szwajcarii – jeździmy komfortowymi pojazdami

Codziennie zakupisz u nas tanie przejazdy z Polski w komfortowych warunkach, do wybranego kantonu szwajcarskiego. Cel Twojej podróży nie ma dla nas znaczenia. Z naszych przewozów korzystają osoby jadące na wakacje, w odwiedziny do rodziny, czy te podróżujące w celach zarobkowych. Posiadamy dużą bazę stałych klientów, co pozwala nam układać krótkie trasy. Zlecenia przyjmujemy systematycznie, ale warto w pełni sezonu wcześniej dokonywać rezerwacji, żeby być pewnym przejazdu. Organizowane są one w z terenu pięciu województw, w tym: kujawsko-pomorskie, pomorskie.

Przewozy wykonujemy komfortowymi pojazdami Renault Traffic. Obecnie naszą flotę tworzy ponad 40 klimatyzowanych i systematycznie serwisowanych aut. W naszym busie mieści się jednorazowo ośmiu pasażerów, ich bagaż oraz kierowca. Wszystkie nasze auta posiadają sprawną klimatyzację, która zapewni Ci komfort termiczny. Poza pasami bezpieczeństwa, lampkami do czytania mamy także gniazdko ładujące czy sprzęt DVD. Jeśli potrzebujesz wi-fi to poproś o to naszego kierowcę. Wyjazd z nami będzie dla Ciebie miłym doświadczeniem!

Transport do Szwajcarii – zabierzemy Twój bagaż i Twoją paczkę

limity przewozowe bagaż

W naszej firmie nieodpłatnie zabierzesz swój bagaż. Każdy pasażer może zabrać trzy sztuki bagażu. Bagaż podręczny (maks. 5 kg) umieszczany na kolanach lub pod fotelem. Dwie średnie walizki (maks. 155 cm i 30 kg wagi). Wszystkie sztuki bagażu prosimy opisać imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu.

W naszej firmie nadasz także pod polski lub szwajcarski adres niewielkie paczki. Transportujemy paczki w rozmiarze Si M. Nie zabieramy żywych zwierząt, substancji łatwopalnych czy tych o intensywnym zapachu.

Bus do Szwajcarii – co warto wiedzieć zanim go zakupisz

Jeśli planujesz wyjazd do Szwajcarii, to koniecznie zapoznaj się z podstawowymi informacjami nań. Jest to kraj nowoczesny, o olbrzymiej różnorodności kulturowej i religijnej.

Kraj ten nie jest członkiem Wspólnoty Europejskiej, ale należy do krajów zrzeszonych w ramach strefy Schengen ustanowionej traktatem z Maastricht. Polska rzecz jasna należy do tej strefy, dlatego też Polacy nie muszą przechodzić odprawy paszportowej. Warto ze sobą zabrać jednak dokumenty potwierdzające naszą tożsamość na wypadek kontroli Policji. W naszej firmie każdy pasażer zobligowany jest do posiadania dokumentów tożsamości, gdyż ich brak w razie kontroli służb szwajcarskich jest konieczny, a nasze pojazdy nie mogą się zatrzymać. Przewozy dla pasażerów spoza strefy Schengen może być uzależniony od wymagań wizowych.

Przewóz osób do Szwajcarii – podstawowe pytanie i odpowiedzi

Pytanie: Jak mogę sprawdzić czy są wolne miejsca w wyznaczonym terminie? Odpowiedź: Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.

Pytanie: Jak opłacić przejazd? Odpowiedź: Przejazd można opłacić online, tradycyjnym przelewem bankowym lub w dniu wyjazdu u kierowcy.

Pytanie: Czego nie mogę przewozić? Odpowiedź: W naszych busach nie przewozimy zwierząt oraz wszelkich nielegalnych artykułów. Wracając do kraju pamiętaj, że nie wszystko co legalne w Szwajcarii, jest także legalne w Polsce. Dotyczy to chociażby CBD, które jest dostępne legalnie w Szwajcarii z dużo wyższą zawartością THC. Jadąc z nami nie zabieraj: substancji żrących, przedmiotów jedzenia o intensywnym zapachu czy niezabezpieczonej broni.

Rezerwacje, możliwość nadania paczek do Szwajcarii

Wybrane usługi codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii, od godziny 8 do 22. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie trasy. Podamy ceny i orientacyjną długość trwania przejazdu do wybranego kantonu. Codziennie przyjmujemy Państwa rezerwacje pod naszym niezmiennym numerem telefonu +48 600 856 765 . W celu rezerwacji można też wysłać do nas email na adres rezerwacje.pzltravel@gmail.com. Podaj swoją godność, datę wyjazdu, adres początkowy i końcowy oraz numer telefonu. Wybierz się razem z nami w niezapomnianą podróż. Możesz także podając te same dane uzupełnić poniższy formularz

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu: (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących usług i produktów.

  [recaptcha]