Zakup tanie bilety i wybierz busa z Polski do Szwajcarii z adresu na adres. W trasę wyruszamy rano, a przewozy powrotne odbywają się nocą. Wybierając naszą firmę zyskują Państwo komfort jazdy wynikający z dojazdów door to door. Przewozy do Szwajcarii z Polski zamówisz codziennie na naszej infolinii -> +48 600 856 765 Nasi konsultanci są dostępni 8-22.

busy Polska - Szwajcaria obszar obsługi

Transport do Szwajcarii osób i paczek wykonujemy w każdy poniedziałek i piątek rano, a wracamy wieczorem. Przed każdym wyjazdem dokładnie czyścimy nasz auta, dzięki czemu każdy z nich jest bezpieczny dla pasażerów. Zazwyczaj jeździmy bez przesiadek, z udziałem doświadczonych kierowców. Brak przesiadek wynikający z podróży pomiędzy adresami, ma szczególne znaczenie jesienią i zimą. Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie i sumiennie, dzięki czemu jesteśmy zaufaną firmą! Napisz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco z naszymi promocjami.

Przewóz osób do Szwajcarii z adresu pod adres

bus Polska-Szwajcaria

Przejazdy busem do Szwajcarii z Polski wybierają klienci indywidualni, a także firmy. Przewozy z adresu pod adres pozwalają oszczędzić czas i pieniądze. Oszczędność funduszy następuje poprzez ograniczenie środków przemieszczania się pomiędzy wskazanymi miejscami. Jadąc od domu do domu nie jest się także narażonym na wszelkie nieprzychylności pogody.

Wyjazdy door to door doceniają przede wszystkim osoby starsze, o słabszej orientacji w terenie, czy te nie znające języków obcych. Wsiadając do naszego busika możesz spokojnie usnąć. Nasz kierowca obudzi Cię, gdy dojedziesz do wskazanej przez siebie destynacji. Zapraszamy codziennie do składania zamówień na naszej infolinii +48 600 856 765

Tanie busy do Szwajcarii w dobrej cenie

Zastanawiasz za ile kosztują busy z Polski do Szwajcarii w naszej firmie? Od wielu lat prowadzimy korzystne cenowo usługi na tej trasie, a nasza oferta jest mocno konkurencyjna. W obecnym czasie cena kursu w jedną stronę wynosi około 650 zł (stan na rok 2023). Nie posiadamy stałego cennika, gdyż koszty podróży zależą od adresu wskazanego nam przez naszych klientów. Z nami pojedziesz każdy poniedziałek oraz piątek. Wyjątkami są: Nowy Rok oraz świąt Bożonarodzeniowych i Wielkanocnych. codziennie zakupisz na naszej infolinii. Sprawdź dokładny obszar obsługi

Komfortowe przejazdy – o udogodnieniach

Codziennie zakupisz u nas przewozy w komfortowych warunkach, do wybranego kantonu. Cel Twojej podróży nie ma dla nas znaczenia. Z oferty korzystają osoby jadące na wakacje, w odwiedziny do rodziny, czy te podróżujące w celach zarobkowych. Posiadamy dużą bazę stałych klientów, co pozwala nam układać krótkie trasy. Zlecenia przyjmujemy systematycznie, ale warto w pełni sezonu wcześniej dokonywać rezerwacji, żeby być pewnym przejazdu. Organizowane są one w z terenu pięciu województw, w tym: kujawsko-pomorskie, pomorskie.

Przewozy wykonujemy komfortowymi pojazdami Renault Traffic. Obecnie naszą flotę tworzy ponad 40 klimatyzowanych i systematycznie serwisowanych aut. W naszym busie mieści się jednorazowo ośmiu pasażerów, ich bagaż oraz kierowca. Wszystkie nasze auta posiadają sprawną klimatyzację, która zapewni Ci komfort termiczny. Poza pasami bezpieczeństwa, lampkami do czytania mamy także gniazdko ładujące czy sprzęt DVD. Jeśli potrzebujesz wi-fi to poproś o to naszego kierowcę. Wyjazd z nami będzie dla Ciebie miłym doświadczeniem!

Pojedź z nami a my zabierzemy Twój bagaż i Twoją paczkę

limity przewozowe bagaż

W naszej firmie nieodpłatnie zabierzesz swój bagaż. Każdy pasażer może zabrać trzy sztuki bagażu. Bagaż podręczny (maks. 5 kg) umieszczany na kolanach lub pod fotelem. Dwie średnie walizki (maks. 155 cm i 30 kg wagi). Wszystkie sztuki bagażu prosimy opisać imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu.

W naszej firmie nadasz także pod polski lub szwajcarski adres niewielkie paczki. Transportujemy paczki w rozmiarze Si M. Nie zabieramy żywych zwierząt, substancji łatwopalnych czy tych o intensywnym zapachu.

Co warto wiedzieć przed wyjazdem

Jest to kraj nowoczesny, o olbrzymiej różnorodności kulturowej i religijnej. Kraj ten nie jest członkiem Wspólnoty Europejskiej, ale należy do krajów zrzeszonych w ramach strefy Schengen ustanowionej traktatem z Maastricht. Polska rzecz jasna należy do tej strefy, dlatego też Polacy nie muszą przechodzić odprawy paszportowej. Warto ze sobą zabrać jednak dokumenty potwierdzające naszą tożsamość na wypadek kontroli Policji. W naszej firmie każdy pasażer zobligowany jest do posiadania dokumentów tożsamości, gdyż ich brak w razie kontroli służb szwajcarskich jest konieczny, a nasze pojazdy nie mogą się zatrzymać. Przewozy dla pasażerów spoza strefy Schengen może być uzależniony od wymagań wizowych.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu: (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących usług i produktów.

  [recaptcha]