Busy do Szwajcarii z Wielkopolska, Lubuskie, Pomorskie, Kujawsko – Pomorskie i Zachodniopomorskie

Od ponad 10 lat zajmuje się profesjonalnym przewozem osób i transportem paczek. Oferujemy tanie busy, które zabiorą Cię w bezpieczną podróż. Naszej marce zaufało już tysiące Klientów. Nasi Klienci wybierają się z nami w podróż komfortowymi busami do pracy, w odwiedziny do rodziny czy też w wymarzoną podróż do krajów Zachodu Europy. W 2019 roku otworzyliśmy nowe połączenia międzynarodowe w tym busy do Szwajcarii. Przejazdy organizowane są w każdy poniedziałek i piątek z województw: kujawsko-pomorskie, lubuskie, pomorskie, Wielkopolska i zachodniopomorskie. Dojeżdżamy m.in. do takich miast w Szwajcarii jak: Zurych. Berno, Lozanna, Lucerna, Fryburg, Bazylea, Sankt Gallen czy Lugano.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt pod nr telefonu: +48 600 856 765

przewóż osób busami z polski do Szwajcarii - flaga

Tani i komfortowy przewóz osób oraz transport paczek do Szwajcarii.

Prowadzimy przewóz osób i transport paczek dziewięcioosobowymi busami. Większość naszej floty stanowią nowe, komfortowe i w pełni sprawne busy marki Renault Trafic. Nie oszczędzamy na na naszych pojazdach – nowe i sprawne busy gwarantują Tobie wygodę i bezpieczeństwo, a to dla nas prorytet. Obecnie naszą flotę tworzy ponad 40 klimatyzowanych i systematycznie serwisowanych pojazdów. Posiadamy znakomitą korelację wysokiej jakości usług i ich ceny. Organizujemy przewozy z Polski do Szwajcarii oraz w przeciwną stronę w każdy poniedziałek oraz piątek z wyjątkiem Nowego Roku oraz świąt Bożonarodzeniowych i Wielkanocnych. Busy z Polski odjeżdżają w godzinach rannych. Z kolei transport ze Szwajcarii do Polski rozpoczyna się w godzinach nocnych.

Informacje o usłudze

  • rezerwacji na przejazd busem można dokonać watwy sposób na naszej infolinii pod nr telefonu +48 600 856 765
  • naszych Klientów wozimy w systemie „door to door” – odbierzemy Cię i zawieziemy pod konkretnie wskazany adres,
  • busy z Polski do Szwajcarii organizowane są poniedziałki i piątki w godzinach rannych,
  • przewóz osób ze Szwajcarii do Polski odbywa się w godzianch wieczornych i organizowany jest w każdy poniedziałek i piątek,
  • kadrę naszych kierowców tworzą doświadczeni i wysoko kwalifikowani kierowcy,
  • opłata za Twój bagaż wliczona jest w cenę Twojego biletu. W podróż możesz zabrać jedną dużą walizkę oraz bagaż podręczny. W przypadku większej ilości bagażu poinformuj nas o tym przed przejazdem,
  • na dzień przed odjazdem poinformujemy Cię o planowanej godzinie przyjazdu kierowcy,
  • Nasza firma to gwarancja dobrej ceny i miłej atmosfery podczas podróży. Tanie przewozy do Szwajcarii
  • Obsługujemy takie regiony jak: Wielkopolska, lubuskie, kujawsko – pomorskie, pomorskie i zachodniopomorskie.

Ceny i rezerwacje

W naszej firmie najdroższy jest Klient. Wysoka jakość naszych usług idzie w parze z ich niskimi cenami. Bezpieczeństwo i komfort wliczone są w cenę Twojego przewozu osób. Tanie busy do Szwajcarii nie muszą oznaczać zaniżonej jakości usługi. U nas jakość i niskie ceny idą w parze. Rezerwacji przejazdu możesz dokonać pod nr telefonu +48 600 856 765 . W razie jakichkolwiek pytań udzielimy Ci wyczerpujących informacji odnośnie interesujących Cię kwestii dotyczących przejazdu i związanych z nim kosztów. Na trasie z Polski do Szwajcarii nie posiadamy stałego cennika. Ostateczna cena usługi uzależniona jest od długości Twojej trasy i waha się w granicach od 400 do 500 zł brutto za przejazd. Czekamy na Twój kontakt!