BUSY SZAMOTUŁY – NIEMCY HOLANDIA BELGIA

Nasza firma oferuje swoim klientom komfortowe i tanie usługi transportowe busem z Szamotuł. Każdy kurs z naszą firmą odbywa się w komfortowych i kameralnych warunkach. Codziennie rano wyruszamy w trasę do Niemiec, Holandii i Belgii. We wszystkie dni tygodnia obsługujemy centralne landy, a w poniedziałki i piątki wszystkie. Przewóz osób z Szamotuł odbywa się pomiędzy adresami w systemie z dojazdem pod drzwi. Posiadamy komfortowe pojazdy, które prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Rezerwacji można dokonań pod nr tel.:  +48 600 856 765. Zapraszamy!
 
Poza obsługą klientów indywidualnych, obsługujemy także firmy i pośrednictwa pracy. Zabieramy ich pracowników do Holandii, Niemiec i Belgii. Wykonujemy także transport z Szamotuł paczek, dzięki czemu trafiają one w mgnieniu oka do adresata. Paczki w naszej firmie omijają centra logistyczne. Każdy pasażer może zabrać ze sobą dwie walizki i bagaż podręczny. Walizki umieszczamy w luku bagażowym, więc prosimy przyczepić do nich swoje imię i nazwisko. Masz problemy z poruszaniem lub innymi kwestiami? Poproś o pomoc naszego kierowcę! Zapraszamy do wspólnego przejazdu! W trasę wyruszamy codziennie rano, a wracamy w południe – wieczorem. 
 

Przewozy Szamotuły – Niemcy Holandia Belgia

 
bus Szamotuły

Mieszkańcy Szamotuł liczą sobie około dziewiętnaście tysięcy. Każdy powinien czasem wypocząć lub pojechać na wycieczkę, aczkolwiek i zdarzają się tacy ludzie co wyjeżdżają do pracy. My jako firma oferująca międzynarodowy przewóz osób pragniemy każdemu chętnemu do wyjazdu zapewnić miejsce w naszych pojazdach. Jesteśmy najlepszym wyborem! Postaw na sprawdzone usługi. W naszej firmie istnieje także możliwość nadania paczek w jedną i drugą stronę. W naszej obsłudze znajdują się także okoliczne miasta i wioski.

Każdy nasz pojazd ma sprawną klimatyzację, pasy bezpieczeństwa i wygodne fotele. Kinomani docenią zapewne zamontowany sprzęt DVD, a młode osoby możliwość podłączenia się do sieci. Sprawna klimatyzacja pomaga podczas upałów i zimnych dni w regulacji temperatury. Wybierz przewozy zagraniczne z Szamotuł jakie oferujemy jadąc, do pracy, do rodziny czy na wakacje. Udaj się razem z nami do Niemiec, Holandii lub Belgii.