Nasza firma oferuje przewóz busem z Polski do Luksemburga. Obsługujemy również województwo Zachodniopomorskie aż po Sczecin. Polacy podróżują do Luksemburga w różnorakich celach: jadą tam do pracy, w delegacje, w odwiedziny do rodziny czy po prostu zwiedzić ten piękny kraj znany z niesamowitych widoków związanych z rzeką Mozelą. My zapewniamy im sprawne busy. Kraj ten jest bardzo tolerancyjny dlatego chętnie przybywają tu młodzi ludzie.

Kraj graniczy z trzema innymi Państwami: Niemcy, Belgia i Francja. Do tych dwóch pierwszych również zabieramy naszych pasażerów. Wyjazdy z Polski organizowane są we wczesnych godzinach rannych w każdy poniedziałek i piątek, powroty idbywają się w te same dni, ale swój początek mają późnym wieczorem.

Z nami zawsze bezpiecznie i w komfortowych warunkach dotrzesz we wskazane miejsce – transport odbywa się naszymi kompleksowo wyposażonymi Renault Traffic, a za ich kierownicami zasiadają tylko i wyłącznie doświadczeni i zdyscyplinowani kierowcy. Jeździmy w systemie od drzwi do trzwi – odbieramy Cię i zawozimy w konkretnie wskazany przez Ciebie adres. Rezerwacji dokonaj kontaktując się z nami pod nr tel: +48 600 856 765. Zapraszamy Zachodnie Pomorze i okolice do kontaktu.

Trochę o Luksemburgu.

Luksemburg jest bardzo małym, ale zamożnym krajem. Jego powierchnia wynosi około 2586 km kwadratowych. Daje mu to zaledwie 168 miejsce na świecie i tym samym kraj można zaliczyć do jednych z najmniejszych państw. Mimo to ludziom żyje się tu dobrze.

Wysokie pensje, znakomita obsługa medyczna, ogólnie dobre warunki pracy, dobre jedzenie i tolerancyjne społeczeństwo. Tu można po prostu pięknie żyć. Przyciąga to oczywiście pracowników z naszego kraju. Ciągną tu oni nie tylko ze względu na wysokie pensje – żyje się tu po prostu przyjaźniej i łatwiej. Jeśli wybierasz się do kraju to koniecznie skorzystaj z naszej taniej oferty na busy! Zachodniopomorskie – jedziemy! Nasze busy szybko i bezpiecznie przemierzą cały kraj.

Mamy również dla Was krótki dowcip o kraju:

Luksemburg.
– Jacques, co dziś robisz?
– Wybieram się na wycieczkę rowerową po kraju.
– A po obiedzie?