Witamy na naszej stronie – www.PZLtravel.pl. Naszym Klientom oferujemy przewozy busem do Danii ze Szczecina. Rezerwacja przejazdu pod nr tel+48 600 856 765Przewozy wykonujemy naszymi nowymi busami. Nasza firma już od ponad dekady zajmuje się przewozami na Zachód, a od 2019 roku uruchomiliśmy nowe linie w tym tą. Obsługujemy całą Danię kontynentalną, w tym wszystkie duże miasta. Z miasta wyjeżdżamy w każdy poniedziałek i piątek w godzinach wczesnoporannych. Powroty do miasta odbywają się następnego dnia, tj. w każdy wtorek oraz w sobotę zaraz po północy. Co wyrożnią naszą firmę? Podróż z nami to gwarancja przewozu z dojazdem pod drzwi dobrej ceny oraz bezpieczeństwa.

Transport busami az nami dbywa się pomiedzy dwoma swobodnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Każdego dnia jeździmy w bezpiecznych, komfortowych i kameralnych warunkach. Jeden z adresów może być miejscem w Szczecinie, a drugi ktorymś z duńskich miast. Bezpieczeństwo w naszej firmie zapewnia ubezpieczenie podróżne, wysoko kwalifikowani i doświadczeni kierowcy oraz systematycznie diagnozowane pojazdy. W celu dokonania rezerwacji  prosimy o kontakt z nai pod nr tel. +48 600 856 765 . Nasza infolinia czynna jest w godzinach od 8 do 22. Busy do Danii Szczecin w dobrej cenie? Nasza oferta jest najlepsza, co umożliwia swobodną komunikację. Zapraszamy do kontaktu.

Przewozy ze Szczecina do Danii

Na naszej stronie znajdziecie bardzo atrakcyjną ofertę na przewóz osób ze Szczecina do Danii. Zapraszamy również wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzenia tego pięknego miasta . Miasto znane jest z wielu zabytków, ale także z edukacji. Funkcjonuje tu m.in. Akademia Morska, Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne czy Uniwesrytet Medyczny.

Przewozy na tej trasie to nie nasz jedyny kierunek, prowadzimybusy ze Szczecina do Danii również przewozy z szerokiego terytorium w naszym kraju. Oferujemy również transport małych paczek i listów oraz przewóz grup zoorganizowanych na terytorium kraju. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków przejazdu. Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy transport Szczecin – Dania w najlepszych cenach na rynku. Zapraszamy!