Szukasz busa ze Szczecina do Danii w dobrej cenie, z adresu na adres? Przewozy wykonujemy ze wskazanego adresu w Szczecinie i wykonujemy go pod wskazany dom w Danii. Obsługujemy całą Danię kontynentalną, w tym wszystkie małe i duże miasta. Wyjazdy organizujemy w każdy poniedziałek i piątek rano, a powroty odbywają się w poniedziałki i piątki w okolicach północy.

Transport odbywa się pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Wyjazdy od drzwi do drzwi pozwala w oszczędności czasu i pieniędzy. Każdego dnia jeździmy w bezpiecznych, komfortowych i kameralnych warunkach. Nasze auta posiadają wygodne fotele, gniazdko ładujące, lampki a także działającą klimatyzację. Jadąc można także obejrzeć film na naszym sprzęcie DVD. Rezerwacja przejazdu codziennie przyjmujemy pod pod nr tel+48 600 856 765.  Nasza infolinia czynna jest w godzinach od 8 do 22. Zapraszamy do kontaktu.

Przewozy ze Szczecina do Danii

Na naszej stronie znajdziecie przewóz osób zawsze w dobrej cenie, niezależnie od kierunku przejazdu. Oferujemy również transport małych paczek i listów oraz przewóz grup zorganizowanych. Obsługujemy także firmy i pośrednictwa pracy w zakresie przewozu ich pracowników. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków przejazdu. W ramach uiszczonej opłaty zabierzemy także nieodpłatnie Twój bagaż. Możesz zabrać dwie średnie walizki (max 160 cm i 35 kg) oraz bagaż podręczny (max 5 kg)

Zapraszamy również wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzenia tego pięknego miasta. Miasto znane jest z wielu zabytków, ale także ze znakomitej wyższej edukacji. Funkcjonuje tu m.in. Akademia Morska, Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne czy Uniwersytet Medyczny. Stolica województwa  oferuje wiele zabytków i atrakcji. Zamek Książąt, Wały Chrobrego – nabrzeże rzeki Odra, oraz piękne ogrody Kasprowicza to tylko niektóre z nich. Chcesz je zobaczyć? Przyjedź tu zatem busem z nami!