Codziennie oferujemy naszym klientom busy do Niemiec z Inowrocławia (centralnych). Dodatkowo w  każdy poniedziałek i piątek  wykonujemy kursy  w obrębie całego terytorium naszego zachodniego sąsiada.  Powroty do miasta odbywają się w każdy wtorek oraz sobotę lub codziennie (w zależności od trasy).  Posiadamy kompleksowo wyposażone i sprawne busy, które zabiorą Cię na Zachód Europy, dzięki którym podróż minie bezpiecznie. Nasze pojazdy poza miejscem dla kierowcy posiadają również osiem miejsc przeznaczonych dla naszych klientów, w związku z czym każdy ma przydzielone miejsce. Pojazdy udostępniamy doświadczonym kierowcom, którzy są zawsze wypoczęci przed podróżą, dzięki czemu z nami poczujesz się bezpiecznie. 

Wystarczy wybrać nasz nr telefonu +48 600 856 765 i umówić swój zagraniczny przewóz osób już dziś. Poza transportem osób prowadzimy również transport małych paczek i listów, a dzięki tej usłudze pakunki sprawnie trafią do wybranych rąk.  Wynierając najlepsze przewozy z i do miasta wybór może być tylko jeden – postaw na PZLtravel. Przewozy zagraniczne z Inowrocławia i  transport paczek to nasze źródło dochodu, dlatego podchodzimy do niego poważnie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i okolice do składania zamówień na busy do Niemiec Inowrocław.

Obsługujemy również m.in. takie miejscowości jak: Gniewkowo, Janikowo, Kruszwica, Pakość, Dąbrowa Biskupia, Rojewo czy Złotniki Kujawskie.

Przewóz osób Inowrocław Niemcy

Transport osób wykonujemy jadąc od drzwi do drzwi, dzięki czemu naszym pasażerom nie są straszne złe warunki atmosferyczne. Oferujemy przewóz osób z adresu na adres, dzięki czemu każdy pasażer podróżuje pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskaże. Trasę do DE pokonujemy codziennie wykonując dodatkowo przewóz pracowników i drobnych paczek. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta pod nr tel: +48 600 856 765

busy do Niemiec Inowrocław

Inowrocław jest miastem, które słynie w głównej mierze ze swoich solanek. Znajduje się tu olbrzymi Park Solankowy o powierzchni ponad 85 hektarów, dzięki któremu do miasta ściągają liczni turyści. Dla nich w mieście zostało otwartych kilka hoteli o różnej kategoryzacji, dzięki czemu każdy znajdzie hotel na miarę swojej kieszeni. Wśród nich są takie obiekty jak: Hotel Park, Bast, Penelopa, Focus Premium oraz najbardziej ekskluzywne Apartamenty Platinum. Wybierz naszą firmę przewozową oferującą tanie busy do Niemiec Inowrocław.