Busy z Inowrocławia do Holandii, Niemiec i Belgii

Codziennie oferujemy naszym klientom komfortowe wyjazdy do Niemiec, Holandii i Belgii. Codziennie wyruszamy z Inowrocławia w trasę do centralnie położonych landów i pod wszystkie adresy w dwóch pozostałych krajach. Dodatkowo w  każdy poniedziałek i piątek  wykonujemy kursy  w obrębie całego terytorium naszego zachodniego sąsiada. Powroty do Inowrocławia odbywają się codziennie lub na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Zależy to od wariantu trasy jaki obsługujemy. Z Holandii i Belgii wracamy między 16-17. Posiadamy kompleksowo wyposażone i sprawne pojazdy, które zabiorą Cię do wybranego kraju, dzięki którym podróż minie bezpiecznie. Nasze busy poza miejscem dla kierowcy posiadają również osiem miejsc przeznaczonych dla naszych klientów, w związku z czym każdy ma przydzielone miejsce. Busy udostępniamy doświadczonym kierowcom, którzy są zawsze wypoczęci przed podróżą, dzięki czemu z nami poczujesz się bezpiecznie. 

Naszą podstawową usługą są przejazdy busem do Holandii z Inowrocławia, ale gro z naszych klientów to Ci wybierający kursy do pzoostałych krajów. Wystarczy wybrać nasz nr telefonu +48 600 856 765 i umówić swój przejazd już dziś. Poza transportem osób prowadzimy również transport małych paczek i listów, a dzięki tej usłudze pakunki sprawnie trafią do wybranych rąk. Wybierając najlepsze przewozy z i do miasta wybór może być tylko jeden – postaw na PZLtravel. Przewozy zagraniczne  i  transport paczek to nasze źródło dochodu, dlatego podchodzimy do niego poważnie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i okolice do składania zamówień! Tanie busy do Niemiec z Inowrocławia są codziennie dostępne na naszej stronie!

Przewóz osób Inowrocław – Niemcy – Holandia – Belgia

Transport osób wykonujemy jadąc pomiędzy domostwami, dzięki czemu naszym pasażerom nie są straszne złe warunki atmosferyczne. Oferujemy przewozy z Inowrocławia do Niemiec, Holandii i Belgii we wskazane adresy, dzięki czemu każdy pasażer podróżuje pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskaże. Trasę tą pokonujemy codziennie wykonując dodatkowo przewóz pracowników i drobnych paczek. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta pod nr tel: +48 600 856 765

busy do Niemiec Inowrocław

Miasto to słynie w głównej mierze ze swoich solanek. Znajduje się tu olbrzymi Park Solankowy o powierzchni ponad 85 hektarów, dzięki któremu do miasta ściągają liczni turyści. Dla nich w Inowrocławiu zostało otwartych kilka hoteli o różnej kategoryzacji, dzięki czemu każdy znajdzie hotel na miarę swojej kieszeni. Wśród nich są takie obiekty jak: Hotel Park, Bast, Penelopa, Focus Premium oraz najbardziej ekskluzywne Apartamenty Platinum. Wybierz naszą firmę przewozową! U nas znajdziesz busa w najlepszej cenie!