Busy Inowrocław – Niemcy Holandia Belgia

Szukasz oferty na busa z Inowrocławia do krajów na Zachodzie, w tym do Niemiec, do Holandii lub do Belgii? Znakomicie, gdyż przewozy z Inowrocławia do ww. krajów wykonujemy codziennie rano na adres pod wskazany dom. Oferujemy tanie usługi i konkurencyjne ceny. Codziennie wyruszamy do centralnie położonych landów, pod wszystkie holenderskie adresy i do wschodnio – środkowej Belgii. Bus do Inowrocławia wraca około południa (z Belgii,) 15-17 (z Holandii), a następnie z Niemiec. Zarezerwuj już dziś swój wyjazd pod nr telefonu +48 600 856 765.

Posiadamy kompleksowo wyposażone i sprawne pojazdy, które zabiorą Cię do wybranego kraju. W naszych fotelach można się rozsiąść i zająć się swoimi sprawami: sen, czytanie, oglądanie filmu czy przeglądanie smartphona. Film obejrzysz na DVD, nasz kierowca udostępni wi-fi, lampka nad głową pomoże w czytaniu. Możesz także podłączyć swój sprzęt do gniazdka. Za transport swojego bagażu nie zapłacisz dodatkowych środków. 

Przewóz osób Inowrocław – Niemcy – Holandia – Belgia

Przejazdy z Inowrocławia wykonujemy jadąc pod dom, dzięki czemu naszym pasażerom nie są straszne złe warunki atmosferyczne. Jadąc do Niemiec, do Holandii lub Belgii zapłacisz w naszej firmie znacznie mniej niż w konkurencyjnych firmach. Dzięki dobrym cenom, z naszych usług korzystają także firmy i pośrednictwa pracy. Dodatkowo transportujemy do i z Inowrocławia małe paczki. Przewozy zagraniczne  i  transport paczek to nasze źródło dochodu, dlatego podchodzimy do niego poważnie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i okolice do składania zamówień!

wyjazdy z Inowrocławia

Nasze busy poza miejscem dla kierowcy posiadają również osiem miejsc przeznaczonych dla naszych klientów, w związku z czym każdy ma przydzielone miejsce. Auta udostępniamy doświadczonym kierowcom, którzy są zawsze wypoczęci przed podróżą, dzięki czemu z nami poczujesz się bezpiecznie. 

Kilka słów o mieście

Miasto to słynie w głównej mierze ze swoich solanek. Znajduje się tu olbrzymi Park Solankowy o powierzchni ponad 85 hektarów, dzięki któremu do miasta ściągają liczni turyści. Dla nich w Inowrocławiu zostało otwartych kilka hoteli o różnej kategoryzacji, dzięki czemu każdy znajdzie hotel na miarę swojej kieszeni. Wśród nich są takie obiekty jak: Hotel Park, Bast, Penelopa, Focus Premium oraz najbardziej ekskluzywne Apartamenty Platinum. Wybierz naszą firmę przewozową! U nas pojedziesz busem w znakomitej cenie.