Przewozy busem do Niemiec z Międzyrzecza

Codzienne oferujemy tanie przewozy i busy do Niemiec z Międzyrzecza i  Holandii, dzięki czemu można nam wskazać dowolny termin wyjazdu. Północne i południowe regiony Niemiec obsługujemy cyklicznie w poniedziałki i piątki, a środkowy pas DE i całą Holandię obsługujemy codziennie. Wykonujemy kursy pod drzwi, dzięki czemu każdy klient bez męczących przesiadek dotrze do celu swojej podróży. Prosimy o składanie rezerwacji pod nr tel. +48 600 856 765

 
 
Posiadamy najlepszą ofertę przewozową z Międzyrzecza do Niemiec i Holandii w której znaleźć można również transport przesyłek, obsługę grup na terytorium RP oraz przewóz pracowniczy. Miasto to znajduje się na trasie naszej firmy, dzięki czemu gościmu tu codziennie. Wyjazdy z miasta organizujemy z samego rana a powroty, rozpoczynają się wieczorem. W celu ustalenia szczegółów wyjazdu prosimy o kontakt z naszą infolinią, dzięki czemu wszystko będzie jasne. Zachęcamy do kupna biletu i tym samym rezerwacji ceny.

Busy do Holandii Międzyrzecz

Powroty do kraju organizujemy codziennie i ruszają w NL o godzinie 17. Posiadamy nowe sprawne, klimatyzowane, zawsze czyste pojazdy oraz kadra doświadczonych kierowców, dzięki czemu podróż mija bez przeszkód. Ubezpieczamy każdą podróż, a zaczyna się ona i kończy pod adresami które nam wskażesz. Busy do Holandii z Międzyrzecza w najlepszej cenie? Postaw na PZLtravel – u nas znajdziesz najlepszą cenę i zdecydowanie prokonsumenckie nastawienie personelu.

Oferujemy bardzo korzystne rozwiązania cenowe dzięki czemu podróż z nami nie drenuje nadmienie kieszeni. Miasto to jest stałym punktem na naszej trasie, a sztab naszych kierowców tworzą osoby o wysokiej kulturze osobistej i olbrzymim doświadczeniu w prowadzeniu aut. Przewozy to nasz sposób na życie, dlatego podchodzimy do nich z pełną powagą.

Informacje dla przyjezdnych

Zdecydowanie najciekawszym zabytkiem w mieście jest zamek, który został wzniesiony na rozkaz Kazimierza Wielkiego. W wyniku działań zbrojnych i tym samym poniesionym zniszczeniom był on wielokrotnie przebudowywany. Największe zmiany zaszły po 1520 roku, kiedy to dobudowano dwie olbrzymie basteje artyleryjskie. Na zamku rezydowali kasztelanowie i starostowie tych ziem. Pozostałości po zamku otacza fosa, wzdłuż której biegnie zachowany wał zewnętrzny dawnego podgrodzia. Chcesz zobaczyć ten zamek? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty!