BUSY MIĘDZYRZECZ – NIEMCY HOLANDIA BELGIA

Szukasz oferty na  busa z Międzyrzecza do Niemiec, a może chcesz pojechać do Holandii lub do BelgiiZnakomicie, gdyż tą trasę obsługujemy codziennie jadąc na adres pod wskazane drzwi. Międzyrzecz lubuski to jedno z wielu miast na naszej trasie, dzięki czemu jego mieszkańcy mogą na nas liczyć. Siedem dni w tygodniu oferujemy komfort i bezpieczeństwo w najlepszych cenach na rynku. Przewóz osób z Międzyrzecza rozpoczynamy codziennie rano. Przewozy do Międzyrzecza organizujemy od 12 (z Belgii), 13-17 (z Holandii), a później z Niemiec (w zależności od adresu).  Zapraszamy do rezerwacji na naszej infolinii  +48 600 856 765

Oferujemy zarówno transport osobowy, jak i przewóz paczek, również za granicą. Transport odbywa się oczywiście naszymi sprawnymi pojazdami, dzięki czemu przewóz odbywa się bez w sposób bezproblemowy.  Połączenie realizowane są każdego dnia tygodnia w obie strony. Wyjazdy na dalekich trasach to zadanie które powinieneś zlecić nam!

Bus z Międzyrzecza i do niego – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela.

Przewozy Międzyrzecz – Niemcy Holandia Belgia

Poza zagranicznymi przewozami osobowymi wykonujemy także transport z i do Międzyrzecza niewielkich paczek i dokumentów. Z naszych usług korzystają także agencje pracy wysyłające swoich pracowników do Holandii, do Niemiec i do Belgii. Chętnie podejmujemy się współpracy z agencjami pracy, w zakresie dowozu pracowników. Szczegółowe informacje dotyczące ceny przejazdów oraz terminów dostępne są na stronie. Wszystkie kraje obsługujemy codziennie (w tym środkowe landy), północ i południe tego kraju obsługujemy w poniedziałki i piątki.

Na tle konkurencji wyróżniają nas wysoka jakość usług i niska cena, co stawia naszą ofertę na czele dostępnych na rynku. Dysponujemy wygodnymi, dziewięcioosobowymi busami, dlatego każdy zagraniczny kurs odbywa się w spokojnej, kameralnej atmosferze. Każdy z nich spełnia wszystkie kryteria związane z bezpieczeństwem i komfortem. W tym wygodne fotele, klimatyzacja, DVD czy lampki do czytania.

Informacje dla przyjezdnych

Zdecydowanie najciekawszym zabytkiem w mieście jest zamek, który został wzniesiony na rozkaz Kazimierza Wielkiego. W wyniku działań zbrojnych i tym samym poniesionym zniszczeniom był on wielokrotnie przebudowywany. Największe zmiany zaszły po 1520 roku, kiedy to dobudowano dwie olbrzymie basteje artyleryjskie. Na zamku rezydowali kasztelanowie i starostowie tych ziem. Pozostałości po zamku otacza fosa, wzdłuż której biegnie zachowany wał zewnętrzny dawnego podgrodzia. Chcesz zobaczyć ten zamek? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty!

Zobacz także Muzeum Pojazdów Wojskowych. jest to miejsce, w którym można zobaczyć imponującą kolekcję pojazdów wojskowych, w tym czołgi, działa i pojazdy opancerzone. Będąc w tutejszym ZOO będziesz mieć okazję do zobaczenia różnych gatunków zwierząt, w tym egzotycznych ptaków i ssaków.