Szukasz busa do Niemiec z Polski? W naszej firmie wyjazdy codziennie są dostępne w najlepszej ofercie na naszej stronie. Od poniedziałku do niedzieli oferujemy niedrogie przewozy do Niemiec z adresu pod adres, dzięki czemu nie nadwyrężysz domowego budżetu. Rezerwacja: +48 600 856 765. Od ponad 10 lat wykonujemy usługi transportowe dzięki którym nasi klienci docierają z Polski od drzwi do drzwi do Niemiec. Do 2019 roku obsługiwaliśmy tylko region centralnych landów. W 2019 roku w związku ze stałym wzrostem zainteresowania naszymi przewozami uruchomiliśmy nowe linie obsługujące całe terytorium naszego sąsdiada

busy do Niemiec
bus do Niemiec

Każdego dnia docieramy do centralnych landów, a północne i południowe regiony obsługujemy w poniedziałek i piątek, co umożliwia dotarcie do dowolnej miejscowości. Nasze pojazdy wyjeżdżają do Niemiec w naszej firmie z samego rana, dzięki czemu w południe są na miejscu. Wyjątek stanowią czwartowe wieczorne wyjazdy, które umożliwiają podróż i spokojny sen. Dzięki naszej infolinii pracującej od 8 do późnych godzin wieczornych mogą Państwo zarezerwować busa o dowolnej godzinie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na tanie busy do Niemiec.

Busy do Niemiec codziennie

Codzienne wyjazdy do Niemiec to rozwiązanie które doceni zapewne każdy chcący dojechać na czas we wskazane miejsce. Wyjazdy do naszego zachodniego sąsiada to zadanie które realizujemy 363 dni w roku. Wyjątkiem jest Wielkanoc oraz Boże Narodzenie i Perwszy Dzień Świąt. Obsługujemy trasę z naszego kraju, ale obsługujemy również przewozy w przcwiną stronę. Odjazdy do wykonujemy od godziny 20, dzięki czemu na następny dzień jest się na miejscu. Ostateczna godzina wyjazdu uzależniona jest od Państwa położenia, a im bliżej polskiej granicy tym godzina odjazdu jest póżniejsza. Skorzystaj z naszej oferty przewozowej i ciesz się komfortem w najlepszych cenach.

busy do Niemiec codziennie

Nasze busy codziennie docierają do stolicy tego kraju. Na zdjeciu znajduje się sławna brama znajdująca się w centrum tego miasta, dzięki czemu łatwo do niej dotrzeć. Brama w 1990 roku została symbolem zjednoczenia kraju, dzięki czemu stała się jedną z ważniejszych budowli w nim. Budowala ta została wzniesiona w latach 1788-1791 na bazie projektu Carla Gottharda Langhansa dzięki czemu stanowi pomnik jego myśli architektonicznej. Kursy do Niemiec codziennie dostępne są u nas od ręki, dzięki czemu zamawiając dziś jutro jesteś już w trasie!

Bus Niemcy Polska z adresu pod adres

Dwie poniższe mapki przedstawiają zasięg naszych działań, co umożliwia zapoznanie się z dokładnym obszarem naszych działań. Każdy nasz bus jadący na tej trasie jedzie z adresu pod adres. Przejazdy z adresu na adres dedykujemy osobom wyjeżdżającym w dowolnym celu za naszą granicę. Jeźdża z nami studenci, hydraulicy, lekarze czy weterynarze – jednym słowem każdy kto ceni komfort i niskie ceny. W trasę z Polski do Niemiec wyjeżdżają nowe busy, dzięki czemu mogą czuć się Państwo w pełni bezpiecznie. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt pod nr telefonu +48 600 856 765

Dzięki rozwojowi naszej firmy już dziś możemy zaoferować Państwo nowe kierunki podróży z naszą firmą. Nasze komfortowe i bezpieczne busy zabiorą Was z dowolnego adresu w kraju i zabiorą pod dowolny adres w niemieckich landach. Obecnie obsługujemy nie tylko centralne regiony kraju, gdyż od 2019 roku obsługujemy całe terytorium tego kraju. W chwili obecnej nowe kierunki obsługiwane są w każdy poniedziałek oraz piątek (północne i południowe landy). Posiadamy najlepszą ofertę cenową, dzięki czemu oszczędzą Państwo swoje pieniądze. Podróż do Niemiec z naszą firmą przebiegnie zawsze spokojnie i bez przesiadek. Zapraszamy!

bus Niemcy Polska z adresu pod adres
zasięg działania: poniedziałek i piątek

Wielu Polaków wraca do naszego kraju na urlop lub święta, co umożliwia im spotkanie z rodziną bądź przyjaciółmi. Osobom powracającym do ojczyzny, a także ich bliskim i znajomym, planującym odwiedziny w jednym z niemieckich miast.
Nasze busy dojeżdżają m.in. do taki miast jak: Stuttgart, Monachium. Tanie busy z adresu pod adres codziennie są dostępne na naszej stronie, dlatego nie czekaj i zarezerwuj swój przejazd już dziś!

busy do Niemiec z adresu pod adres
zasięg działania: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela

Usługi dodatkowe

Stawiamy na nieustanny rozwój naszej oferty, dzięki czemu naszym kllientom proponujemy również organizację przejazdów dla grup zorganizowanych. Jeździmy na wycieczki, na wesela czy wykonujemy przewozy pracowników do pracy. Usługę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb grupy zorganizowanej tak, by sprostać stawianym przed nami oczekiwaniom. Ze względu na indywidualny charakter usługi cena za przewozy grup zorganizowanych do Niemiec ustalana jest indywidualnie.

Dodatkowo oferujemy zabranie na pokład naszych busów paczek, które mają trafić do odbiorców po niemieckiej stronie, dzięki czemu nasz oferta jest kompletna. Przewóz paczek możliwy jest wyłącznie w przypadku posiadania niezbędnej przestrzeni w luku bagażowym, gdyż musimy zapewnić naszym pasażerow przewóż ich bagażu. Aby skorzystać z usługi przewozu przesyłki, prosimy o kontakt. Nasza oferta skrojona jest na miarę Twoich potrzeb.

Busy do Niemiec cena

Przejazdy do Niemiec dostępne są w naszej firmie w korzystnej ofercie. Dotychczasowi klienci cenią nas za wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo które gwarantujemy, co sprawia że ich grona się stale zwieksza. Ważna jest dla nich również cena przejazdów, a ta w naszej firmie jest konkurencyjna. My posiadamy najlepsze ceny na rynku, dzięki czemu staliśmy się czołową firmą oferującą wyjazdy w dobrych cenach. W naszej pracy stawiamy zarówno na komfort jak i bezpieczeństwo podróży, dzięki czemu nasi klienci czują się zaopiekowani. Codzienne wyjazdy odbywają się klimatyzowanymi i w pełni wyposażonymi busami, dzięki czemu podróż mija szybko i w komfortowych warunkach.

Cena za przejazdy uzależniona jest od wielu czynników, w tym od odległości pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażesz, dzięki czemu płacisz za realną usługę. Sprawdź od czego uzależniona jest cena przejazdów na dedykowanej stronie, dzięki czemu będziesz mieć pełny ogląd sytuacji. Zatrudnieni przez nas kierowcy posiadają niezbędne legitymacje uprawniające do wykonywania zawodu oraz wieloletnie doświadczenie, co zdecydowanie wpływa na poziom bezpieczeństwa. To sprawia, że bezpiecznie i pewnie dowożą oni pasażerów do pracy, grupy na wycieczki i przewożone paczki. Sprawdż jak można łatwo dostać się do Niemiec -> TUTAJ.


Oferta dla poszczególnych województw:
KPM-DE

ZP-DE

WLKP-DE

POM-DE

LUB-DE

Informacje turystyczne

Niemcy są republiką federalną. Kraj ten składa się z 16 mniejszych krajów związkowych. Kraj ma powierzchnię 357 578 km² i obowiązuje w nim klimat umiarkowany. Zimy w tym klimacie nie są bardzo srogie, ale lata też niezbyt upalne. Kraj ten zamieszkuje blisko 83 miliony co sprawia, iż jest no najbardzie ludny kraj w całej Europie. Walutą w kraju jest euro, którego średni kurs wynosi około 4,5 zł. Kraj ten należy do takich organizacji jak: UE, ONZ, OECD, G7, G20. Co ciekawe jest to drugi kraj na świecie pod względem liczby przybywających tu migrantów.

W dawnych czasach tereny te zamieszkiwane byłym przez plemiona Cenltów i Germanów. Skolonizowali oni przede wszystkim ziemie nad rzeką Łabą i na wschód od niej. Dziś kraj ten jest jedną z najprężniej rozwijających się gospodarek światowych. Do Niemiec dociera wielu młodych ludzi, którzy cenią sobie panującą tu wolność światopoglądową. Chcesz tu przyjechać? Skorzystaj koniecznie z naszej oferty!

Busy do Niemiec – rezerwacje

Aby zarazerwować wyjazd do Niemiec w naszej firmie prosimy o kontakt z naszą infolinią. Nasza infolinii czynna jest codziennie od godziny 8 do 22. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie wyjazdu, w tym podadzą ceny i orientacyjną długość trwania przejazdu. Codziennie przyjmujemy Państwa rezerwacje pod naszym niezmiennym numerem telefonu +48 600 856 765 . Zapraszamy!