Przewoźnik na miarę Twoich potrzeb do usług! Oferujemy busy Polska – Niemcy rano w każdy: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Wybierz nasz przewóz osób do Niemiec pod dom małymi busami. Pojedziesz door to door z punktu A, do punktu B, gdzie oba punkty to wskazane przez Ciebie miejsca. Wsiadasz gdzie chcesz, a kierowca budzi Cię po przyjeździe do wskazanego przez Ciebie miejsca. Bus zarezerwujesz we wszystkie dni tygodnia w godzinach 8-22 +48 600 856 765

bus Niemcy rozkład jazdy

7 dni w tygodniu jeździmy do centralnych landów. W poniedziałki i piątki obsługujemy wszystkie landy. Dzięki codziennym trasom swobodnie można zaplanować z nami całą podróż ze wskazanych województw. Pojedź razem z nami komfortowym busem na wakacje, do rodziny czy po prostu do pracy. Zapraszamy do wspólnych ekscytujących podroży!

Bus do Niemiec codziennie – tanie podróże rano w PZLTRAVEL

Nasze przewozy do Niemiec odbywają się od poniedziałku do niedzieli z samego rana. Przejazdy o poranku umożliwiają dotarcie do celu już w południe, co umożliwi intensywne zwiedzanie. Oferujemy tanie busy do Niemiec codziennie. Jest to korzystne rozwiązania z dojazdem pod drzwi, które musisz poznać. Nasz bus do Niemiec zabierze Cię także w przeciwną stronę , z powrotem do Polski.

Nasze busy Polska Niemiec to wygodne rozwiązanie, które doceni zapewne każdy chcący dojechać na czas we wskazane miejsce. Wyjątkiem od codziennych wyjazdów jest Wielkanoc oraz Boże Narodzenie i Pierwszy Dzień Świąt. Ostateczna godzina odjazdu uzależniona jest od Państwa położenia. Podróże do Niemiec z nami odbywają się we wskazane miejsce. Im bliżej naszej granicy tym godzina odjazdu jest późniejsza.

brama brandenburska

Nasze tanie busy z Polski do Niemiec codziennie dojeżdżają m.in. do taki miast jak: StuttgartMonachium. Skorzystaj już dziś z tanich linii minibusowych. Nasz bus do Niemiec jest dostępny dla każdego, kto chwyci telefon i zarezerwuje już teraz swój przejazd.

Busy do Niemiec z adresu pod adres – wybierz komfortowe podróże do dowolnie wskazanego przez siebie miejsca

Wybierz przewóz osób do Niemiec u firmy godnej zaufania! Nasze busy do Niemiec zabiorą Cię z Polski z adresu pod adres, pod ten wskazany w trakcie rezerwacji. Busy do Niemiec jadące we wskazane miejsce to olbrzymia oszczędność czasu i pieniędzy. Ogranicza się inne formy przemieszczania się.

Jako firma ceniąca czas pasażerów, oferujemy busy z Polski do Niemiec tam gdzie tego potrzebujesz. Dwie poniższe mapki przedstawiają zasięg naszych działań, co umożliwia zapoznanie się z dokładnym obszarem naszych działań. Nasze usługi docenią wszystkie osoby, które cenią sobie wygodę oraz terminowość dotarcia we wskazane miejsce. Wybierz bus z Polski do Niemiec u firmy godnej zaufania.

Tą formę przewozu do Niemiec docenią sobie wszyscy, kiedy pogoda lubi płatać figle. W zimę czy jesień – ciężko wyobrazić sobie lepszą formę podróżowania. Osoby starsze, o ograniczonej mobilności czy te które mają słabą orientację w terenie i nie znają języków obcych wybierają nasze busy z Polski do Niemiec. Po prostu bez problemów dojadą tam gdzie chcą.

Cena – cennik

Skorzystaj z jednego z tańszych środków lokomocji i wybierz naszą firmę oferującą codzienne trasy. Codzienną dobrą organizacją, zaskarbiliśmy sobie duże grono stałych odbiorców. Cena uzależniona jest od wielu czynników, w tym od odległości pomiędzy dwoma miejscami jakie nam wskażesz. Dzięki temu sposobowi naliczania kosztów, płacisz za realną usługę. Na sierpień 2023 roku cena wynosi około 450 zł. Płacąc za bilet w dwie strony zyskujesz 10% rabatu. Płatności przyjmujemy online oraz w dniu wyjazdu.

Bagaż i paczki

W ramach biletu umożliwiamy nieodpłatny transportu bagażu. Można zabrać ze sobą dwie średniej wielkości waliki oraz bagaż podręczny. Walizki umieszczane są w luku bagażowym. W celu uniknięcia pomyłek prosimy o ich opisanie imiennymi plakietkami. Bagaż podręczny należy mieć przy sobie. Za bagaż podręczny przyjmuje się standardowej wielkości plecak lub torba do codziennego użytku. Waga torby podręcznej, nie powinna przekroczyć 5 kg. Transportujemy także paczki o niewielkich rozmiarach.

Rezerwacje w PZLTRAVEL!

Nasze usługi zarezerwujesz we wszystkie dni tygodnia w godzinach 8-22 pod nr telefonu: REZERWACJE 8-22 +48 600 856 765

Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Nasze usługi możesz także zarezerwować wysyłając formularz rezerwacyjny na dole strony lub wysłać SMS. Wysyłając SMS-a wpisz w nim: imię i nazwisko pasażera/pasażerów, adres początkowy i końcowy podróży wraz z kodem pocztowym, telefon kontaktowy oraz datę.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu: (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących usług i produktów.

  [recaptcha]

  Informacje turystyczne

  Przed wyjazdem warto zaznajomić się z kilkoma przydatnymi informacjami. Obywatele krajów należących do Obszaru Schengen nie potrzebują wiz. Jeśli więc jesteś obywatelem Polski nie potrzebujesz ani wizy, ani transportu. W podróż należy jednak zabrać dowód osobisty na wypadek kontroli policji lub straży miejskiej. Osoby spoza Strefy, przed wyjazdem z nami, muszą zaznajomić się z wymogami celnymi. Jedyną walutą rozliczeniową w Niemczech swą Euro, które z łatwością kupimy w każdym kantorze.

  Sprawdź ofertę na powroty
  Oferta dla województwa lubuskiego