REZERWACJE 8-22 +48 600 856 765

Jedziesz do rodziny, znajomych, do pracy, na wakacje lub organizujesz citybreak? Z nami codziennie rano pojedziesz busem z Polski do Niemiec jadąc na wskazany adres. Wyjazdy w naszej firmie odbywają się z punktu A, do punktu B, gdzie oba punkty są dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Z nami nie musisz znać języków obcych, czy nie musisz głowić się jak dostać w wybrane miejsce. U nas wsiadasz do busa tam gdzie chcesz, a kierowca budzi Cię po przyjeździe do wskazanego adresu.

busy Polska Niemcy - dni odjazdów
lista obsługiwanych województw

Codziennie zabieramy naszych pasażerów do centralnych landów, a w poniedziałki i piątki obsługuje wszystkie jednostki administracyjne. Przewóz osób do Niemiec wykonujemy od ponad 10 lat. Transport ze wskazanego miejsca w Polsce do wskazanego niemieckiego landu wykonujemy małymi busami. W poniedziałki i piątki obsługujemy wszystkie landy. Jeździmy w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele, i to w obie strony. Skorzystaj z naszych przejazdów i ciesz się z dobrych cen.

Busy do Niemiec z adresu pod adres. Jeździmy do domu do domu!

Codziennie zamówisz u nas przewozy z Polski do Niemiec pod dom i adres jakie nam wskażesz. Dwie poniższe mapki przedstawiają zasięg naszych działań, co umożliwia zapoznanie się z dokładnym obszarem naszych działań. Przejazdy z nami wybierają wszystkie osoby, które cenią sobie wygodę oraz terminowość dotarcia we wskazane miejsce. Założenie transportu door to door polega na zabraniu pasażera pomiędzy dwoma wskazanymi przez nich adresami. Zapewniamy komfort które zapewniają małe busiki (ośmiu pasażerów i kierowca).

Wyjazdy pomiędzy wskazanymi domami docenią sobie wszyscy, kiedy pogoda lubi płatać figle. W zimę czy jesień – ciężko wyobrazić sobie lepszą formę podróżowania. Osoby starsze, o ograniczonej mobilności czy te które mają słabą orientację w terenie i nie znają języków obcych – bez problemu dojadą tam gdzie chcą.

bus Niemcy Polska z Adresu na adres  - obszar obsługi

Busy z Polski do Niemiec codziennie – dni wyłączone z obsługi

Codziennie zakupisz u nas bus do Niemiec do wybranego landu. Jest to rozwiązanie, które doceni zapewne każdy chcący dojechać na czas we wskazane miejsce. Transport do naszego zachodniego sąsiada to zadanie które realizujemy 363 dni w roku. Wyjątkiem od codziennych wyjazdów jest Wielkanoc oraz Boże Narodzenie i Pierwszy Dzień Świąt. Obsługujemy trasę z naszego kraju, ale obsługujemy również trasę w przeciwną stronę. Ostateczna godzina przewozu uzależniona jest od Państwa położenia. Im bliżej polskiej granicy tym godzina odjazdu busa jest późniejszą.

widok bramy brandenburskiej

Wielu Polaków wraca do naszego kraju na urlop lub święta, co umożliwia im spotkanie z rodziną bądź przyjaciółmi. Osobom powracającym do ojczyzny, a także ich bliskim i znajomym poleca się nasza firma. Nasze pojazdy dojeżdżają m.in. do taki miast jak: StuttgartMonachium. Tanie wyjazdy we wszystkie dni tygodnia są dostępne na naszej stronie, dlatego nie czekaj i zarezerwuj swój przewóz osób już dziś! Skorzystaj z taniego przejazdu, dostępnego od ręki. Dziś zamawiasz, a jutro jesteś już w trasie!

Przewozy do Niemiec: zabierzemy nieodpłatnie bagaż i zabierzemy paczki (odpłatnie)

W ramach darmowego transportu bagażu, można zabrać ze sobą dwie średniej wielkości waliki oraz bagaż podręczny. Walizki umieszczane są w luku bagażowym naszych busów. W celu uniknięcia pomyłek prosimy o ich opisanie imiennymi plakietkami. Bagaż podręczny należy mieć przy sobie. Za bagaż podręczny przyjmuje się standardowej wielkości plecak lub torba do codziennego użytku. Waga torby podręcznej, nie powinna przekroczyć 5 kg.

Poza przejazdami z Polski wykonywanymi dla osób prywatnych i firm, transportujemy także paczki. Zabieramy przesyłki o niewielkich rozmiarach. Dzięki naszej usłudze trafią one szybko pod dowolny niemiecki adres. Z pewnością nie zabieramy gabarytów, przynajmniej w standardzie.

Tanie busy do Niemiec – Ile kosztują nasze przejazdy?

Skorzystaj z jednego z tańszych środków transportu do Niemiec jakim są nasze busiki. Dobrą organizacją przewozów zaskarbiliśmy sobie duże grono stałych odbiorców. Dotychczasowi klienci cenią nas za wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo które gwarantujemy, co sprawia że ich grona się stale zwiększa. Posiadamy najlepsze ceny na rynku, dzięki czemu staliśmy się czołową firmą oferującą wyjazdy w dobrych cenach. Obsługujemy polskie i niemieckie pośrednictwa pracy, osoby indywidualne, a także grupy zorganizowane. Transportujemy także niewielkie paczki.

Cena uzależniona jest od wielu czynników, w tym od odległości pomiędzy dwoma miejscami jakie nam wskażesz. Dzięki temu sposobowi naliczania kosztów, płacisz za realną usługę. Na sierpień 2023 roku cena wynosi około 450 zł.

Wyjazdy do Niemiec – Informacje turystyczne

Przed wyjazdem warto zaznajomić się z kilkoma przydatnymi informacjami. Obywatele krajów należących do Obszaru Schengen nie potrzebują wiz. Jeśli więc jesteś obywatelem Polski nie potrzebujesz ani wizy, ani transportu. W podróż należy jednak zabrać dowód osobisty na wypadek kontroli policji lub straży miejskiej. Osoby spoza Strefy, przed wyjazdem z nami, muszą zaznajomić się z wymogami celnymi. Jedyną walutą rozliczeniową w Niemczech swą Euro, które z łatwością kupimy w każdym kantorze. Przed podróżą warto zakupić banknoty, ale w niemal każdym sklepie w Niemczech można płacić polskimi kartami płatniczymi.

Niemcy są republiką federalną. Kraj ten składa się z 16 mniejszych krajów związkowych. Kraj ma powierzchnię 357 578 km² i obowiązuje w nim klimat umiarkowany. Zimy w tym klimacie nie są bardzo srogie, ale lata też niezbyt upalne. Kraj ten zamieszkuje blisko 83 miliony co sprawia, iż jest no najbardziej ludny kraj w całej Europie. Walutą w kraju jest euro, którego średni kurs wynosi około 4,5 zł. Do naszego sąsiada dociera wielu młodych ludzi, którzy cenią sobie panującą tu wolność światopoglądową. Chcesz tu przyjechać razem z nami? Skorzystaj koniecznie z naszej oferty! W przewozach międzynarodowych nie mamy sobie równych!

Przewóz osób z Polski do Niemiec – rezerwacje

Wyjazd codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii. Aby zarezerwować przejazd prosimy o kontakt z naszą infolinią. Nasza infolinii czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 22. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie transportu, w tym podadzą ceny i orientacyjną długość trwania przejazdu. We wszystkie dni tygodnia przyjmujemy Państwa rezerwacje pod naszym niezmiennym numerem telefonu +48 600 856 765 . Zapraszamy do wspólnej podróży do Niemiec! Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się komfortem w busie w najlepszych cenach. Przewóz osób i transport paczek w najlepszym wydaniu – PZLTRAVEL!