Codziennie pojedziesz z nami busem z Polski do Niemiec pod wskazany adres w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Oferujemy przewozy z Polski do Niemiec pod dom małymi busami rano. Pojedziesz door to door z punktu A, do punktu B, gdzie oba punkty to wskazane przez Ciebie adresy. Wsiadasz gdzie chcesz, a kierowca budzi Cię po przyjeździe do wskazanego miejsca. REZERWACJE tanich kursów 8-22 +48 600 856 765

bus Niemcy rozkład jazdy

7 dni w tygodniu jeździmy do centralnych landów. Transport pomiędzy wskazanymi adresami wykonujemy komfortowymi pojazdami. W poniedziałki i piątki obsługujemy wszystkie landy. Dzięki codziennym trasom swobodnie można zaplanować z nami całą podróż ze wskazanych województw.

Zarezerwuj bus Polska-Niemcy z adresu pod adres

Codziennie nasze busy z Polski do Niemiec zabiorą Cię na adres wskazany w trakcie rezerwacji. Przyjmujemy je we wszystkie dni tygodnia w godzinach 8-22 pod nr telefonu: REZERWACJE 8-22 +48 600 856 765 Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Możesz także wypełnić formularz rezerwacyjny na dole strony lub wysłać SMS. Wysyłając SMS-a wpisz w nim: imię i nazwisko pasażera/pasażerów, adres początkowy i końcowy podróży wraz z kodem pocztowym, telefon kontaktowy oraz datę.

Wybierając u nas przewozy Polska-Niemcy możesz nieodpłatnie zabrać swój bagaż w ilości trzech sztuk. Dwie z nich to walizki umieszczane z tyłu auta. Dodatkowym bagażem jest bagaż podręczny. Dzięki dużej ilości bagażu możesz wziąć ze sobą wszystko co ważne, a także zakupić prezenty dla rodziny. Zarówno walizki, jak i bagaż podręczny powinny być średnich rozmiarów.

Tanie busy do Niemiec codziennie rano i dni w których nie jeździmy

Nasze busiki codziennie pokonują trasę z Polski z samego rana. Przewozy do Niemiec o poranku umożliwiają dotarcie do celu już w południe, co umożliwi intensywne zwiedzanie. Oferujemy najlepsze przejazdy pod dom w Niemczech. Jest to korzystne rozwiązania z dojazdem na adres, które musisz poznać. Jest to wygodne rozwiązanie, które doceni zapewne każdy chcący dojechać na czas we wskazane miejsce i adres. Wyjątkiem od codziennych wyjazdów jest Wielkanoc oraz Boże Narodzenie i Pierwszy Dzień Świąt. Obsługujemy trasę w obie strony. Ostateczna godzina odjazdu uzależniona jest od Państwa położenia. Im bliżej polskiej granicy tym godzina odjazdu jest późniejsza.

brama brandenburska

Nasze pojazdy dojeżdżają m.in. do taki miast jak: StuttgartMonachium. Skorzystaj już dziś z tanich linii minibusowych.

Twój przewóz osób Polska-Niemcy, wybierz przejazdy w PZLTRAVEL!

Jako firma ceniąca czas pasażerów, zabierzemy Cię codziennie gdzie tego potrzebujesz. Przewoźnik Polska-Niemcy – PZLTRAVEL, zabierze Cię we wskazane miejsce. Dwie poniższe mapki przedstawiają zasięg naszych działań, co umożliwia zapoznanie się z dokładnym obszarem naszych działań. Nasze usługi docenią wszystkie osoby, które cenią sobie wygodę oraz terminowość dotarcia we wskazane miejsce.

Tą formę podróży docenią sobie wszyscy, kiedy pogoda lubi płatać figle. W zimę czy jesień – ciężko wyobrazić sobie lepszą formę podróżowania. Osoby starsze, o ograniczonej mobilności czy te które mają słabą orientację w terenie i nie znają języków obcych – bez problemu dojadą tam gdzie chcą.

obszar obsługi

Ile kosztuje bus do Niemiec z adresu pod adres?

Skorzystaj z jednego z tańszych środków lokomocji i wybierz naszą firmę oferującą codzienne trasy. Codzienną dobrą organizacją, zaskarbiliśmy sobie duże grono stałych odbiorców. Cena uzależniona jest od wielu czynników, w tym od odległości pomiędzy dwoma miejscami jakie nam wskażesz. Dzięki temu sposobowi naliczania kosztów, płacisz za realną usługę. Na sierpień 2023 roku cena wynosi około 450 zł. Płacąc za bilet w dwie strony zyskujesz 10% rabatu. Płatności przyjmujemy online oraz w dniu wyjazdu.

Bilet na przewozy do Niemiec codziennie – bagaż i paczki

W ramach biletu umożliwiamy nieodpłatny transportu bagażu. Można zabrać ze sobą dwie średniej wielkości waliki oraz bagaż podręczny. Walizki umieszczane są w luku bagażowym. W celu uniknięcia pomyłek prosimy o ich opisanie imiennymi plakietkami. Bagaż podręczny należy mieć przy sobie. Za bagaż podręczny przyjmuje się standardowej wielkości plecak lub torba do codziennego użytku. Waga torby podręcznej, nie powinna przekroczyć 5 kg. Transportujemy także paczki o niewielkich rozmiarach.

Formularz rezerwacyjny

Rezerwacje przyjmujemy pod naszym stałym numerem telefonu -> REZERWACJE 8-22 +48 600 856 765 Oferujemy także rezerwacje SMS. W tej wersji podaj: imię i nazwisko, adres początkowy i końcowy, data wyjazdu oraz dane kontaktowe. Skontaktować się możesz z nami także poprzez poniższy formularz:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu: (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących usług i produktów.

  [recaptcha]

  Informacje turystyczne

  Przed wyjazdem warto zaznajomić się z kilkoma przydatnymi informacjami. Obywatele krajów należących do Obszaru Schengen nie potrzebują wiz. Jeśli więc jesteś obywatelem Polski nie potrzebujesz ani wizy, ani transportu. W podróż należy jednak zabrać dowód osobisty na wypadek kontroli policji lub straży miejskiej. Osoby spoza Strefy, przed wyjazdem z nami, muszą zaznajomić się z wymogami celnymi. Jedyną walutą rozliczeniową w Niemczech swą Euro, które z łatwością kupimy w każdym kantorze.

  Sprawdź ofertę na powroty
  Oferta dla województwa lubuskiego