Busy do Niemiec

Szukasz oferty na busa do Niemiec z Polski wyruszającego w trasę codziennie rano? W naszej firmie codziennie są one dostępne w najlepszej ofercie. Od poniedziałku do niedzieli oferujemy przewozy do Niemiec z Polski z adresu pod adres wykonywane od drzwi do drzwi, dzięki czemu nie nadwyrężysz domowego budżetu. Rezerwacja: +48 600 856 765. Działamy od ponad 10 lat. Przejazdy z Polski do Niemiec centralnych wykonujemy siedem dni w tygodniu. terytorium centralnych Niemiec. W poniedziałki i piątki obsługujemy wszystkie adresy w Niemczech. wykonujemy przejazdy dla pasażerów ze wskazanego adresu w Polsce i transportujemy ich do Niemiec od drzwi do drzwi. Do 2019 roku obsługiwaliśmy tylko region centralnych landów. W 2019 roku w związku ze stałym wzrostem zainteresowania naszymi przejazdami uruchomiliśmy nowe, korzystne cenowo linie. Obsługujemy codziennie (wieczorem lub rano) całe terytorium naszego sąsiada w systemie z adresu pod adres.

busy do Niemiec
busy z Polski do Niemiec

Każdego dnia docieramy do centralnych landów, a północne i południowe regiony obsługujemy w poniedziałek i piątek, co umożliwia dotarcie do dowolnej miejscowości. Każdy nasz bus do Niemiec wyrusza z samego rana, dzięki czemu w południe są na miejscu. Wyjątek stanowią czwartkowe wieczorne wyjazdy, które umożliwiają podróż i spokojny sen. Dzięki naszej infolinii pracującej od 8 do późnych godzin wieczornych mogą Państwo zarezerwować przejazd o dowolnej godzinie. Sprawne przejazdy z Polski do Niemiec są dostępne jest każdego dnia na PZLTRAVEL. Skorzystaj z naszej oferty jadąc z nami na tej trasie. Wybierz nas jadąc w pożądane miejsce!

W naszej firmie pracują doświadczeni kierowcy, co prawdopodobnie jest jednym z najważniejszych elementów naszej oferty. Każdego dnia dbamy o to, aby Twój przejazd był bezpieczny i szybki, w związku z czym nasi kierowcy długo wypoczywają przed kursem. Wypoczęci kierowcy to jeden z najważniejszych elementów bezpieczeństwa w podróży. Polska nie jest jedynym krajem które obsługujemy, ale jest to dla nas olbrzymi rynek zbytu naszych usług. Wszystkie trasy rozpoczynają się w kraju. Jeśli chciałbyś się udać busami do Niemiec to zapraszamy do kontaktu, dzięki czemu szybko i tanim kosztem przedostaniesz się w wybrane miejsce. Codziennie oferujemy tanie usługi przewozowe w komfortowych warunkach zabierają naszych pasażerów w podróż. Zapraszamy!

Przewozy do Niemiec z Polski

Z Polski docieramy pod wskazany adres w niemieckich landach w komfortowych warunkach. Jest to rozwiązanie które doceni zapewne każdy chcący dojechać na czas we wskazane miejsce. Przewozy do naszego zachodniego sąsiada to zadanie które realizujemy 363 dni w roku. Wyjątkiem jest Wielkanoc oraz Boże Narodzenie i Pierwszy Dzień Świąt. Obsługujemy trasę z naszego kraju, ale obsługujemy również trasę w przeciwną stronę. Ostateczna godzina wyjazdu uzależniona jest od Państwa położenia, a im bliżej polskiej granicy tym godzina odjazdu jest późniejszą. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się komfortem w busie w najlepszych cenach.

brama

W trasę wyruszamy codziennie, a dzięki naszym autom siedem dni w tygodniu dostaniesz się do stolicy tego kraju. Polacy najczęściej wybierają się do Niemiec w celach zarobkowych, ale również często jadą tam w celach turystycznych. Na zdjęciu znajduje się sławna brama znajdująca się w centrum tego miasta, dzięki czemu łatwo do niej dotrzeć. Brama w 1990 roku została symbolem zjednoczenia kraju, dzięki czemu stała się jedną z ważniejszych budowli w nim. Budowla ta została wzniesiona w latach 1788-1791 na bazie projektu Carla Gottharda Langhansa dzięki czemu stanowi pomnik jego myśli architektonicznej. Wyjazdy codziennie dostępne są u nas od ręki, dzięki czemu zamawiając dziś jutro jesteś już w trasie! Zabierzemy Ciebie z dowolnego adresu w Polsce i przetransportujemy pod wybrany adres w Niemczech!

Bus Niemcy Polska z adresu pod adres

Każdego dnia zamówisz u nas przejazdy i niezawodne busy do Niemiec z Polski z adresu na adres rano. Dwie poniższe mapki przedstawiają zasięg naszych działań, co umożliwia zapoznanie się z dokładnym obszarem naszych działań. Oferujemy tanie wyjazdy pod wskazane drzwi. Ofertę tą dedykujemy osobom wyjeżdżającym w dowolnym celu za naszą granicę. Jeżdżą z nami studenci, hydraulicy, lekarze czy weterynarze – jednym słowem każdy kto ceni komfort i niskie ceny. Trasę tą obsługują nowe pojazdy, dzięki czemu mogą czuć się Państwo w pełni bezpiecznie. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt pod nr telefonu +48 600 856 765

Dzięki rozwojowi naszej firmy już dziś możemy zaoferować Państwo nowe kierunki podróży z naszą firmą. Nasze komfortowe i bezpieczne auta zabiorą Was z dowolnego adresu w kraju i zabiorą pod dowolny adres w federacyjnych landach. Obecnie obsługujemy nie tylko centralne regiony kraju, gdyż od 2019 roku obsługujemy całe terytorium tego kraju. W chwili obecnej nowe kierunki obsługiwane są w każdy poniedziałek oraz piątek (północne i południowe landy). Posiadamy najlepszą ofertę cenową, dzięki czemu oszczędzą Państwo swoje pieniądze. Wyjazd z naszą firmą przebiegnie zawsze spokojnie i bez niepożądanych incydentów o czym musisz się przekonać. Zapraszamy!

bus Polska Niemcy z adresu pod adres
zasięg działania: poniedziałek i piątek

Wielu Polaków wraca do naszego kraju na urlop lub święta, co umożliwia im spotkanie z rodziną bądź przyjaciółmi. Osobom powracającym do ojczyzny, a także ich bliskim i znajomym, planującym odwiedziny w jednym z niemieckich miast.
Nasze pojazdy dojeżdżają m.in. do taki miast jak: Stuttgart, Monachium. Tanie wyjazdy we wszystkie dni tygodnia są dostępne na naszej stronie, dlatego nie czekaj i zarezerwuj swój przejazd już dziś!

Flota i inne usługi

Flotę naszych pojazdów tworzą niezawodne pojazdy marki Renault Traffic. Każdy nas bus jest gruntownie sprawdzany pod kątem stanu technicznego, a jeśli nie spełnia naszych wymogów, to wymieniamy go na nowego. Stawiamy na nieustanny rozwój naszej oferty, dzięki czemu naszym klientom proponujemy również organizację przejazdów dla grup zorganizowanych. Jeździmy na wycieczki, na wesela czy wykonujemy transport pracowników do pracy. Usługę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb grupy zorganizowanej tak, by sprostać stawianym przed nami oczekiwaniom. Ze względu na indywidualny charakter usługi cena za przejazdy grup zorganizowanych ustalana jest indywidualnie. Dobry bus codziennie dostępny jest na stronie PZLTRAVEL.

Dodatkowo oferujemy zabranie na pokład naszych pojazdów paczek, które mają trafić do odbiorców po zachodniej stronie Odry, dzięki czemu nasz oferta jest kompletna. Transport paczek możliwy jest wyłącznie w przypadku posiadania niezbędnej przestrzeni w luku bagażowym, gdyż musimy zapewnić naszym pasażerów przewóz ich bagażu. Aby skorzystać z usługi  nadania przesyłki, prosimy o kontakt. Nasza oferta skrojona jest na miarę Twoich potrzeb.

Busy z Polski do Niemiec

Do Polski i tym samym do obsługiwanych województw docieramy w drodze powrotnej z niemieckich landów rano lub popołudniu. Dobre przewozy to te tanie i sprawne. My wykonujemy je jadąc od drzwi do drzwi. Dobrą organizacją przejazdów zaskarbiliśmy sobie duże grono stałych odbiorców. Dotychczasowi klienci cenią nas za wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo które gwarantujemy, co sprawia że ich grona się stale zwiększa. Ważna jest dla nich również cena przejazdów, a ta w naszej firmie jest konkurencyjna. My posiadamy najlepsze ceny na rynku, dzięki czemu staliśmy się czołową firmą oferującą wyjazdy w dobrych cenach. W naszej pracy stawiamy zarówno na komfort jak i bezpieczeństwo podróży, dzięki czemu nasi klienci czują się zaopiekowani. Od poniedziałku do niedzieli wyjazdy odbywają się klimatyzowanymi i w pełni wyposażonymi autami, dzięki czemu podróż mija szybko i w komfortowych warunkach. Wybierz wyjazdy busami do Niemiec w naszej firmie i pojedź na trasie Polska – Niemcy w najlepszych cenach!

Cena naszych usług uzależniona jest od wielu czynników, w tym od odległości pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażesz, dzięki czemu płacisz za realną usługę. Sprawdź od czego uzależniona jest cena transportu na dedykowanej stronie, dzięki czemu będziesz mieć pełny ogląd sytuacji. Zatrudnieni przez nas kierowcy posiadają niezbędne legitymacje uprawniające do wykonywania zawodu oraz wieloletnie doświadczenie, co zdecydowanie wpływa na poziom bezpieczeństwa. To sprawia, że bezpiecznie i pewnie dowożą oni pasażerów do pracy, grupy na wycieczki i transportowane paczki. Sprawdź jak można łatwo dostać się w wybrane miejsce. -> TUTAJ.


Oferta dla poszczególnych województw:
KPM-DE

ZP-DE

WLKP-DE

POM-DE

LUB-DE

Informacje turystyczne

Niemcy są republiką federalną. Kraj ten składa się z 16 mniejszych krajów związkowych. Kraj ma powierzchnię 357 578 km² i obowiązuje w nim klimat umiarkowany. Zimy w tym klimacie nie są bardzo srogie, ale lata też niezbyt upalne. Kraj ten zamieszkuje blisko 83 miliony co sprawia, iż jest no najbardziej ludny kraj w całej Europie. Walutą w kraju jest euro, którego średni kurs wynosi około 4,5 zł. Kraj ten należy do takich organizacji jak: UE, ONZ, OECD, G7, G20. Co ciekawe jest to drugi kraj na świecie pod względem liczby przybywających tu migrantów.

W dawnych czasach tereny te zamieszkiwane byłym przez plemiona Celtów i Germanów. Skolonizowali oni przede wszystkim ziemie nad rzeką Łabą i na wschód od niej. Dziś kraj ten jest jedną z najprężniej rozwijających się gospodarek światowych. Do naszego sąsiada dociera wielu młodych ludzi, którzy cenią sobie panującą tu wolność światopoglądową. Chcesz tu przyjechać? Skorzystaj koniecznie z naszej oferty!

Busy do Niemiec rezerwacje

Rezerwacje na wyjazdy busem do Niemiec przyjmujemy codziennie na naszej infolinii. Aby zarezerwować wyjazd od drzwi do drzwi do Niemiec prosimy o kontakt z naszą infolinią. Nasze busy czekają na Ciebie! Nasza infolinii czynna jest codziennie od godziny 8 do 22. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie wyjazdu, w tym podadzą ceny i orientacyjną długość trwania przejazdu. Codziennie przyjmujemy Państwa rezerwacje pod naszym niezmiennym numerem telefonu +48 600 856 765 . Zapraszamy!