Nasza już od ponad 10 lat zajmuje się profesjonalnym przewozem osób. Nasze tanie busy już od wielu lat zabierały naszych Klientów codziennie chociażby do Niemiec. Do 2019 roku obsługiwaliśmy tylko region centralnych Niemiec. W 2019 roku w związku ze stałym wzrostem zainteresowania naszymi przewozami uruchomiliśmy nowe linie obsługujące całe terytorium Niemiec. Region centralny obsługujemy codziennie, na północ i poludnie kraju nasze biusy jeźdżą w każdy poniedziałek oraz piątek. Przejazdy organizowane są z województw: kujawsko-pomorskie, lubuskie, pomorskie, Wielkopolska i zachodniopomorskie

przewóz osób do niemiec - flaga

Przewóz osób do Niemiec – zasięg działania

Dzięki rozwojowi naszej firmy już dziś możemy zaoferować Państwo nowe kierunki podróży z naszą firmą. Nasze komfortowe i bezpieczne busy zabiorą Was z Polski nie tylko w centralne regiony kraju. Od 2019 roku obsługujemy całe terytorium Niemiec. W chwili obecnej nowe kierunki obsługiwane są w każdy poniedziałek oraz piątek. Dwie poniższe mapki przedstawiają zasięg naszych działań. Ofertę przewozu osób dedykujemy osobom wyjeżdżającym do Polski na urlop lub święta, osobom powracającym do Niemiec, a także ich bliskim i znajomym, planującym odwiedziny w jednym z niemieckich miast.

Z nami dojedziesz m.in. do takich miast jak: Stuttgart, Monachium, Norymbergia. Mannheim, Frankfurt nad Menem, Kolonia, Drezdno, Dortmund, Hanover, Berlin czy Brema.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt pod nr telefonu +48 600 856 765

Przewóz osób? Nasze busy to sprawdzony wybór!

zasięg działania: poniedziałek i piątek
busy do niemiec codziennie
zasięg działania: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela

Transport grup zorganizowanych i przesyłek

Stawiamy na nieustanny rozwój naszej oferty. Dlatego naszym Klientom proponujemy również organizację przewozu do Niemiec inie tylko dla grup zorganizowanych – na wycieczki, na wesela czy pracowników do pracy. Usługę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb grupy zorganizowanej tak, by sprostać stawianym przed nami oczekiwaniom. Obsługujemy takie województwa jak: Wielkopolska, kujawsko – pomorskie, pomorskie, zachodnipomorskie czy lubuskie.

Dodatkowo oferujemy zabranie na pokład naszych busów paczek, które mają trafić do odbiorców po niemieckiej stronie. Zastrzegamy jednak, że przewóz paczek możliwy jest wyłącznie w przypadku posiadania niezbędnej przestrzeni w luku bagażowym. Aby skorzystać z usługi przewozu przesyłki, prosimy o kontakt. Nasze busy są skrojone na miarę Twoich potrzeb

Nasze busy

Dotychczasowi klienci cenią nas za wysoką jakość usług. W naszej pracy stawiamy zarówno na komfort, jak i bezpieczeństwo podróży. Codzienne wyjazdy z Polski do Niemiec i z powrotem odbywają się klimatyzowanymi i w pełni wyposażonymi busami, zapewniającymi przyjemną podróż na międzynarodowych trasach.

Zatrudnieni przez nas kierowcy posiadają niezbędne legitymacje uprawniające do wykonywania zawodu oraz mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób na międzynarodowych trasach. To sprawia, że bezpiecznie i pewnie dowożą oni pasażerów do pracy, grupy na wycieczki i przewożone paczki do Niemiec.

Cennik i rezerwacje

Zainteresowała Cię nasza oferta przewozów do pracy w Niemczech? A może chcesz przekazać paczkę lub pojechać na wyjazd w grupie zorganizowanej? Nic prostszego, skontaktuj się, by zarezerwować miejsce w busie. Wysoka jakość usług idzie u nas w parze z atrakcyjnymi cenami przewozu osób – przekonaj się sam, dzwoniąc pod numer +48 600 856 765. Obsługujemy takie województwa jak: Wielkopolska, kujawsko – pomorskie, pomorskie, zachodnipomorskie czy lubuskie.

Dojeżdżamy do miast: