Szukasz busa z kujawsko-pomorskiego do Szwajcarii? Nasza firma oferuje tani tanie przejazdy i możliwość nadania paczki. W każdy poniedziałek i piątek prowadzimy kursy na tej trasie. Wyjazdy z województwa mają swój początek o wczesnych godzinach rannych, powroty do rozpoczynają się na przełomie poniedziałku i wtorek oraz piątku i soboty. Nasi klienci podróżują z nami pod drzwi. Twoja podróż rozpoczyna się pod wskazanym przez Ciebie adresem, a kończy pod drugim konkretnie wskazanym adresem. Posiadamy flotę blisko 40 kompleksowo wyposażonych pojazdów. Zamów swoje miejsce w jednym z nich pod nr Tel. +48 600 856 765. Z nami zawsze bezpiecznie, komfortowo, miło i na czas dojedziesz we wskazane miejsce.  Postaw na naszą firmę! Zapraszamy!

Nasi kierowcy i tym samym pojazdy dwa razy w tygodniu wykonują sprawne kursy na trasie z kujawsko-pomorskiego do Szwajcarii Jest to ponad tysiąc kilometrów. Ze stolicy województwa do stolicy Szwajcarii najkrótsza trasa wynosi 1210,6 km. Szwajcaria znana jest nie tyko z wyśmienitych serów, wyrobów czekoladowych, zegarków i banków. Państwo to słynie również z wysokich zarobków, ale i tym samym wysokich podatków oraz z bardzo rygorystycznych kodeksów sąsiedzkich.

To właśnie wysokie uposażenie za wykonywaną pracę przyciąga naszych rodaków. Każda osoba wybierająca się w podróż do tego kraju powinna bezwzględnie przestrzegać ciszy nocnej. Sąsiedzi są dla siebie mili, ale jeśli ktoś zakłóca spokój, to czują powinność informowania o tym służb porządkowych. W każdym razie wspaniałe widoki, jedzenie i niesamowicie zadbane miasta i drogi z pewnością zrekompensują Ci to. Pamiętaj, że jeździmy z województwa w każdy poniedziałek i piątek.

Przewozy do Szwajcarii z kujawsko-pomorskiego

Odjeżdżamy i dojeżdżamy do następujących miast w województwie w tym do tych poniżej. Już dziś skorzystaj z  naszej oferty na przewozy z kujawsko-pomorskiego do Szwajcarii. Dodatkowo możemy odebrać i dowieźć pasażerów lub paczki do następujących miejscowości