Busy do Szwajcarii z Kujawsko – Pomrskie? Nasza firma oferuje tani przewóz osób i transport paczek busami. W każdy poniedziałek i piątek prowadzimy transport z Kujawsko – Pomorskiego do Szwajcarii. Wyjazdy z Polski mają swoj początek o wczesnych godzinach rannych, powroty do Polsi rozpoczynają się na przełomie poniedziałku i wtoreku oraz piątku i soboty. Nasi Klienci podróżują z nami od drzwi do drzwi. Twoja podróż rozpoczyna się pod wskazanym przez Ciebie adresem, a kończy pod drugim konkretnie wskazanym adresem. Posiadamy flotę blisko 50 kompleksowo wyposażonych busów. Zamów swoje miejsce w jednym z nich pod nr Tel. +48 600 856 765. Z nami zawsze bezpiecznie, komfortowo, miło i na czas dojedziesz we wskazane miejsce. Busy do Szwajcarii Kujawsko Pomorskie? Postaw na naszą firmę! Zapraszamy!

Nasi kierowcy i tym samym busy dwa razy w tygodniu pokonują trasę z Kujaw do Szwajcarii. Jest to ponad tysiąc kilometrów. Z Bydgoszczy do Zurychu najkrótsza trasa wynosi 1210,6 km. Szwajcaria znana jest nie tyko z wyśmienitych serów, wyrobów czekoladowych, zegarków i banków. Państwo to słynie również z wysokich zarobków, ale i tym samym wysokich podatków oraz z bardzo rygorystycznych kodeksów sąsiedzkich.

To właśnie wysokie uposażenie za wykonywaną pracę przyciąga naszych rodaków. Każda osoba wybierająca się w podróż do tego kraju powinna bezwzględnie przestrzegać ciszy nocnej. Sąsiedzi są dla siebie mili, ale jeśli ktoś zakłóca spokój, to czują powinność informowania o tym służb porządkowych. W każdym razie wspaniałe widoki, jedzenie i niesamowicie zadbane miasta i drogi z pewnością zrekompensują Ci to. Pamiętaj, że busy do Szwajcarii z kujawsko – pomorskiego odjeżdżają w każdy poniedziałek i piatek.

Odjeżdżamy i dojeżdżamy do miast

Odjeżdżamy i dojeżdżamy do następujących miast w województwie kujawsko-pomorskim Polsce: Buszkowo, Bydgoszcz i Chwaliszewo. Dodatkowo możemy odebrać i dowieźć pasażerów lub paczki do następujących miejscowości