Busy do Niemiec z Kostrzyna nad Odrą wypuszczamy codziennie w trasę, dzięki czemu można dotrzeć do celu na czas. Kostrzyn to miasto w północno-zachodniej, które mieści się powiecie gorzowskim. W każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec, a codziennie obsługujemy centralne regiony naszego zachodniego sąsiada. Wyjazdy powrotne obsługiwane są na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Z nami dotrzesz zawsze bezpiecznie i szybko we wskazane miejsce, a dzięki dobrym cenom zaoszczędzisz swoje pieniądze. Rezerwacje: +48 600 856 765

Prowadzimy zagraniczny przewóz osób do wielu krajów za naszą zachodnią granicą, dzięki czemu zwiedzisz z nami pół Europy. Przejazdy  “door to door” jakie oferujemy umożliwiają szybki transport pomiędzy dwoma adresami jakie wskaże nam klient. Jest to system w którym klient podróżuje od drzwi do drzwi, dzięki czemu unika zbytecznych postojów podyktowanych przesiadkami. Nie musisz ruszać się ze swojego domu aby dojechać z nami do wybranego miejsca, gdyż w dniu wyjazdu przyjedziemy pod wskazany adres. Przejazdy zagraniczne to zadanie jakie warto powierzyć sprawdzonej firmie, zaufaj więc nam zaufaj więc nam i wybierz nasze busy do Niemiec Kostrzyn nad Odrą.

Bus Berlin Kostrzyn nad Odrą

Każdego dnia oferujemy również busy Berlin – Kostrzyn nad Odrą, dzięki czemu można poznać to tętniące życiem miasto.  Każdy kto zdecyduje się na przewóz osób samochodami z nasza firmą bez problemu dotrze bezpiecznie pod wskazany adres w Berlinie. Berlin jest oczywiście stolicą DE, a tutejsze imprezy dostarczą każdemu dużej dawki emocji i adrenaliny. Zachęcamy wszystkich wybierającyh się do tego miasta aby wybrali naszą firmę transportową.
 
Przewozy z Kostrzyna organizujemy w godzinach porannych, a powroty odbywają się wieczorami. Nasze pojazdy prowadzone są przez doświadczonych kierowców, dzięki czemu osoby wykupujące przejazd mogą być pewne o sienbie i swój bagaż.  Dzięki miłemu usposobieniu naszych kierowców i obsłudze do ośmiu pasażerów w każdym kursie, przewóz mija w dobrych warunkach. Zachęcamy do skorzystania z z formularza rezerwacyjnego dostępnego na naszej stronie lub rezerwacji poprzez naszą infolinię -> +48 600 856 765
.

W mieście biegnie długi międzynarodowy szlak rowerowy, dzięki czemu do miasta docierają liczni zagraniczni turyści. Szlak ten biegnie od Francji przez to miasto, Królewiec, Litwę, Łotwę, Estonie i biegnie aż do Sankt Petersburga. Do najważniejszych zabytków w mieście należą: kostrzyński dekanat, kościół pw. Maryji Panny czy kościoł pw. Matki Bożej Rokitniańskiej. Skorzystaj z naszych komfortowych i bezpiecznych przewozów zagranicznych wykupując u nas busy do Niemiec Kostrzyn nad Odrą.

bus Berlin Kostrzyn nad Odrą