Busy Kostrzyn nad Odrą – Niemcy Holandia Belgia

Szukasz oferty na  busa z Kostrzyna do Niemiec, a może chcesz pojechać do Holandii lub do BelgiiZnakomicie, gdyż tą trasę obsługujemy codziennie jadąc na adres pod wskazane drzwi. Kostrzyn nad Odrą, to jedno z wielu miast na naszej trasie, dzięki czemu jego mieszkańcy mogą na nas liczyć. Siedem dni w tygodniu oferujemy komfort i bezpieczeństwo w najlepszych cenach na rynku. Przewóz osób z Kostrzyna nad Odrą rozpoczynamy codziennie rano jadąc pod dom. Przewozy do Kostrzyna organizujemy od 12 (z Belgii), 13-17 (z Holandii), a później z Niemiec (w zależności od adresu).  Zapraszamy do rezerwacji na naszej infolinii  +48 600 856 765

Prowadzimy zagraniczny przewóz osób do wielu krajów za naszą zachodnią granicą, dzięki czemu zwiedzisz z nami pół Europy. Przejazdy  z dojazdem pod drzwi jakie oferujemy umożliwiają szybki transport pomiędzy dwoma adresami jakie wskaże nam klient. Jest to system w którym unika się zbytecznych postojów podyktowanych przesiadkami. Nie musisz ruszać się ze swojego domu aby dojechać z nami do wybranego miejsca, gdyż w dniu wyjazdu przyjedziemy we wskazane miejsce w Kostrzynie. Przejazdy zagraniczne to zadanie jakie warto powierzyć sprawdzonej firmie, zaufaj więc nam! Wybierz bus w naszej firmie! 

Przewozy Kostrzyn nad Odrą – Niemcy Holandia Belgia

Poza zagranicznymi przewozami osobowymi wykonujemy także transport z i do Kostrzyna nad Odrą niewielkich paczek i dokumentów. Z naszych usług korzystają także agencje pracy wysyłające swoich pracowników do Holandii, do Niemiec i do Belgii. Chętnie podejmujemy się współpracy z agencjami pracy, w zakresie dowozu pracowników. Szczegółowe informacje dotyczące ceny przejazdów oraz terminów dostępne są na stronie. Wszystkie kraje obsługujemy codziennie (w tym środkowe landy), północ i południe tego kraju obsługujemy w poniedziałki i piątki.

Na tle konkurencji wyróżniają nas wysoka jakość usług i niska cena, co stawia naszą ofertę na czele dostępnych na rynku. Dysponujemy wygodnymi, dziewięcioosobowymi busami, dlatego każdy zagraniczny kurs odbywa się w spokojnej, kameralnej atmosferze. Każdy z nich spełnia wszystkie kryteria związane z bezpieczeństwem i komfortem. W tym wygodne fotele, klimatyzacja, DVD czy lampki do czytania. Wybierz przewozy z Kostrzyna do wybranego kraju.

Informacje turystyczne o mieście

W mieście biegnie długi międzynarodowy szlak rowerowy, dzięki czemu do miasta docierają liczni zagraniczni turyści. Szlak ten biegnie od Francji przez to miasto, Królewiec, Litwę, Łotwę, Estonie i biegnie aż do Sankt Petersburga. Do najważniejszych zabytków w mieście należą: kostrzyński dekanat, kościół pw. Maryji Panny czy kościoł pw. Matki Bożej Rokitniańskiej. Skorzystaj z naszych komfortowych i bezpiecznych przewozów zagranicznych wykupując u nas bilet.

Kostrzyn nad Odrą to miasto w Polsce, które jest znane m.in. ze względu na organizowany tu festiwal muzyki rockowej – “Woodstock Festival Poland”. Jeśli planujesz tu pobyt, to znajdziesz kilka hoteli i innych opcji zakwaterowania na każdą kieszeń. Hotel Bastion jest luksusowym obiektem położonym w centrum miasta, oferujący komfortowe pokoje, restaurację i dostęp do centrum wellness. Innym nowoczesnym hotelem jest Hotel Tryp by Wyndham, który oferuje wygodne pokoje oraz udogodnienia takie jak basen, centrum fitness i restauracja.