Busy z Gołańczy do Holandii, Niemiec i Belgii. Wyjazdy do Szwajcarii, Danii i Luksemburga.


Decydując się na wyjazd z miasta Gołańcz za granicę musisz znaleźć dobry środek transportu. My oferujemy Ci komfortowe i bezpieczne pojazdy, które zabiorą Cię do wielu krajów znajdujących się poza naszą zachodnią granicą.

Wyjazdy busem z Gołańczy do Niemiec (centralnych), Holandii i Belgii odbywają się codziennie. Startują one w Polsce z samego rana. Powroty startują w Belgii o 16.

Do Niemiec (południowych i północnych), Szwajcarii, Danii i Luksemburga nasze busy z Gołańczy jadą w każdy poniedziałek i piątek osobnymi autami. Powroty odbywają się we wtorek i w sobotę tuż po północy. 

Przewóz osób Gołańcz

Dobry środek transportu to taki, który pozwoli Ci bezpiecznie dotrzeć na miejsce, ale również nie nadwyręży Twojego budżetu. Jeśli miejscem, z którego wyruszasz, jest Gołańcz – nie musisz szukać już dalej. Oferujemy bowiem kompleksowo wyposażone busy, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Przekonało się o tym już wielu mieszkańców Gołańczy – dołącz do nich!

Z nami udasz się w podróż pod drzwi, dzięki zcemu unikniesz męczących przesiadek. Twoja podróż rozpoczyna się i kończy pod dowolnie wskazanymi adresami. Przewozy z Gołańczy realizujemy do Holandii, Niemiec, Belgii, Szwajcarii, Luksemburga i Danii.

Nasza firma organizuje przewozy osób na trasie z miasta Głańczy do wskazanych krajów. Dysponujemy nowoczesnymi busami, w których znajdziesz komfortowe warunki i dostateczną ilość miejsca dla Twojego bagażu. To, co wyróżnia nas na tle firm oferujących transport zagraniczny, to atrakcyjne ceny, doświadczeni kierowcy oraz wysoki standard podróżowania. Zapraszamy!