Przewóz osób zagranicę Gryfino


Oferujemy Państwu transport osobowy na północno-zachodnich terenach Polski. Codziennie jeździmy do Holandii i Niemiec. W każdy poniedziałek i piątek oferujemy busy z Gryfina do: Szwajcarii, Danii i Luksemburga. W naszej firmie dysponujemy flotą nowoczesnych, dziewięcioosobowych busów. Dzięki nam szybko i wygodnie dojadą Państwo do celu! Naszą specjalnością jest międzynarodowy przewoź osób do krajów Europy Zachodniej, między innymi z Gryfina. Gryfino to jedno z wielu miast o którego jeżdżą nasze busy.

Połączenia z tej miejscowości realizowane są do takich państw, jak Niemcy, Holandia oraz Belgia. Nasza firma ma długoletnie doświadczenie w branży przewozowej. Chętnie podejmujemy się współpracy z agencjami pracy, poszukującymi transportu na zachód dla personelu. Po dodatkowe informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Gryfino i okolice zachęcamy do kontaktu. Oferujemy Wam busy do Niemiec, Danii, Szwajcarii oraz Luksemburga. Busy do Niemiec Gryfino? Zapraszamy do kontaktu!

Europa Zachodnia

Domeną naszej firmy jest transport międzynarodowy osób. Z nami bezproblemowo dotrą Państwo do pracy czy na wakacje! Realizujemy połączenia z północno-zachodnich obszarów kraju. Wyróżnia nas bardzo konkurencyjna cena i wysoki profesjonalizm. Naszą specjalnością są trasy do Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Danii oraz Luksemburga. Gryfino i okolice zachęcamy do kontaktu.  Busy z Gryfina do Holandii w najlepszej cenie dostępne są na naszej stronie. W powiecie gryfińskim obsługujemy również m.in takie miejscowości jak:  Cedynia, Chojna, Mieszkowice, Moryń, Trzcińsko Zdrój, Banie, Stare Czarnowo czy Widuchowa.