Poszukujesz firmy która zapewni Ci bezpieczny przejazd oraz komfortowe busy do Danii z pomorskiego? Udajesz się do pracy lub na wakacje do Danii? Jeśli tak to znakomicie trafiłeś! Prowadzimy tanie regularne linie przewozowe do krajów znajdujących się za naszą zachodnią granicą. Bezpieczeństwo w naszej firmie zapewnia kadra niezawodnych i doświadczonych kierowców oraz nowe, sprawne i regularnie diagnozowane pojazdy marki Renault Traffic. W chwili obecnej jest ich blisko 50!   Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią czynną codziennie od 9 do 21:30! W celu nawiązania połączenia prosimy o kliknięcie w zaznaczony nr telefonu: +48 600 856 765.
Przewozy z pomorskiego do Danii realizowane są w każdy poniedziałek i piątek przez naszych doświadczonych kierowców. Ich doświadzcenie pozwala na bezpieczne pokonanie trasy oraz szczęśliwe dotarcie do celu podróży.  Skorzystaj z naszych usług już raz i zostań naszym klientem na zawsze. Na trasie pomorskie – Dania jeździmy pomiędzy dwoma wskazanymi adresami

Ceny, rezerwacje oraz rozkłady jazdy

Najwyższej klasy usługi i busy w najlepszych cenach na rynku? To z pewnością musi być nasza firma! Ceny za przejazd są zmienne i uzależnione od długości Twojej trasy ( odległość między adresem startowym i docelowym). W celu ustalenia finalnych kosztów zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta pod nr telefonu +48 600 856 765. Tutaj uzyskasz również wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Ci dokonać wyboru naszej firmy.

Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz miłą obsługę. Do tego kraju odjeżdżają w każdy poniedziałek i piątek w godzinach porannych, z kolei powroty odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty w godzinach nocnych. Po rezerwacji przejazdu poinformujemy Cię na dzień przed odjazdem o planowanej godzinie przyjazdu busa (+/- 30 minut). Życzymy przyjemnej podróży i ponownego korzystania z naszych usług. Do zobaczenia w podróży.

Odjeżdżamy i dojeżdżamy do następujących miast Dodatkowo możemy odebrać i dowieźć pasażerów lub paczki do następujących miejscowości