Busy? Poszukujesz firmy która zapewni Ci tani, a zarazem bezpieczny przewóz osób z Polski lub konkretniej z kujawsko – pomorskie ? Udajesz się do pracy lub na wakacje do Danii? Jeśli tak to znakomicie trafiłeś! Prowadzimy tanie regularne linie przewozowe do krajów znajdujących się za naszą zachodnią granicą. Prowadzimy transport pasażerski i przewóz paczek w systemie „door to door”, co oznacza iż Ty lub Twoja przesyłka wyruszycie w podróż z dowolnego adresu i w szybki oraz bezpieczny sposób dostaniecie się pod drugi adres. Bezpieczeństwo w naszej firmie zapewnia kadra niezawodnych i doświadczonych kierowców oraz nowe, sprawne i regularnie diagnozowane pojazdy marki Renault Traffic. W chwili obecnej jest ich blisko 50! – czystych zadbanych i w pełni sprawnych busów.

Poza Klientami indywidualnymi obsługujemy również firmy, agencje pracy oraz grupy osób. Nasze busy zabierają pracowników z Kujaw do Danii, ale to nie jedyna destynacja do której zawozimy naszych pasażerów. Firmy i agencje pracy przy stałej współpracy mogą liczyć na dogodne warunki finansowe – przy dużej ilości zleceń. Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy dwie możliwości podróżowania naszymi pojazdami: istnieje możliwość wynajęcia busa z kierowcą oraz bez niego. Druga opcja jest tańsza ze względu na brak kierowcy. Wynajmujemy na godziny i na dłuższe okresy- wszystko zależy od Twoich potrzeb które z pewnością spełnimy. Chcesz uzyskać więcej informacji? Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią czynną codziennie od 9 do 21:30! W celu nawiązania połączenia prosimy o kliknięcie w zaznaczony nr telefonu: +48 600 856 765.

Ceny, rezerwacje oraz rozkłady jazdy

Najwyższej klasy usługi i busy w najlepszych cenach na rynku? To z pewnością musi być nasza firma! Ceny za przejazd są zmienne i uzależnione od długości Twojej trasy ( odległość między adresem startowym i docelowym). W celu ustalenia finalnych kosztów za przewóz zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta pod nr telefonu +48 600 856 765. Tutaj uzyskasz również wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Ci dokonać wyboru naszej firmy.

Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz miłą obsługę. Busy z kujawsko – pomorskie odjeżdżają w każdy poniedziałek i piątek w godzinach porannych, z kolei busy z Danii odjeżdżają na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty w godzinach nocnych. Po rezerwacji przejazdu poinformujemy Cię na dzień przed odjazdem o planowanej godzinie przyjazdu busa (+/- 30 minut). Życzymy przyjemnej podróży i ponownego korzystania z naszych usług. Do zobaczenia w podróży.

Odjeżdżamy i dojeżdżamy do miast

Odjeżdżamy i dojeżdżamy do następujących miast w województwie kujawsko-pomorskim Polsce: Buszkowo, Bydgoszcz i Chwaliszewo. Dodatkowo możemy odebrać i dowieźć pasażerów lub paczki do następujących miejscowości