Poszukujesz firmy która zapewni Ci bezpieczny przejazd oraz komfortowego busa do Danii z kujawsko pomorskiego lub pomorskiego? Udajesz się do pracy lub na wakacje do Danii? Jeśli tak to znakomicie trafiłeś! Prowadzimy tanie regularne linie przewozowe do krajów znajdujących się za naszą zachodnią granicą. Bezpieczeństwo w naszej firmie zapewnia kadra niezawodnych i doświadczonych kierowców oraz nowe, sprawne i regularnie diagnozowane pojazdy marki Renault Traffic. W chwili obecnej jest ich blisko 50!  Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią czynną codziennie od 9 do 21:30! W celu nawiązania połączenia prosimy o kliknięcie w zaznaczony nr telefonu: +48 600 856 765.

Przewozy z kujawsko pomorskiego do Danii oraz z pomorskiego realizowane są w każdy poniedziałek i piątek przez naszych doświadczonych kierowców. Ich doświadczenie pozwala na bezpieczne pokonanie trasy oraz szczęśliwe dotarcie do celu podróży.  Skorzystaj z naszych usług już raz i zostań naszym klientem na zawsze. Wykonamy dla Ciebie transport na trasie kujawsko  pomorskie – Dania. Każdego dnia podróżujemy pomiędzy dwoma adresami wskazanymi nam przez naszych klientów. Ta forma transportu pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Już dziś zarezerwuj wyjazd w naszej firmie z Kujaw lub województwa pomorskiego. 

Przewozy z pomorskiego do Danii

Najwyższej klasy usługi i busy z pomorskiego do Danii w najlepszych cenach na rynku? To z pewnością musi być nasza firma! Ceny za przejazd są zmienne i uzależnione od długości Twojej trasy ( odległość między adresem startowym i docelowym). W celu ustalenia finalnych kosztów zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta pod nr telefonu +48 600 856 765. Tutaj uzyskasz również wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Ci dokonać wyboru naszej firmy.

Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz miłą obsługę. Do tego kraju odjeżdżają w każdy poniedziałek i piątek w godzinach porannych, z kolei powroty odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty w godzinach nocnych. Po rezerwacji przejazdu poinformujemy Cię na dzień przed odjazdem o planowanej godzinie przyjazdu busa (+/- 30 minut). Życzymy przyjemnej podróży i ponownego korzystania z naszych usług. Do zobaczenia w podróży.

Odjeżdżamy i dojeżdżamy do następujących miast Dodatkowo możemy odebrać i dowieźć pasażerów lub paczki do następujących miejscowości