Nasza firma oferuje w każdy poniedziałek i piątek wszystkim zainteresowanym osobom busy do Szwajcarii z Gniezna. Wracamy w każdy wtorek oraz sobotę (wyjazdy rozpoczynają się od godziny 2 w nocy).  Posiadamy bogato wyposażone, czyste, klimatyzowane  i co najważniejsze sprawne i systematycznie diagnozowane pojazdy. To nimi pojedziesz z nami na tej trasie. Nasze auta posiadają fotel dla kierowcy i osiem komfortowych miejsc siedzących dla naszych pasażerów.

Prowadzone są one przez zdyscyplinowanych kierowców o miłym usposobieniu, którzy przed każdą podróżą solidnie wypozywają. Oczywiście jest to dla Twojego bezpieczeństwa. Wystarczy, że wybierzesz na swoim smartphonie nasz nr telefonu +48 600 856 765. Nie zwlekaj – umów swój kurs w najlepszej cenie na rynku już dziś. Obsługujemy także grupy zorganizowane oraz zawozimy paczki pod wskazane adresy. Wybór może być tylko jeden – wybierz się w komfortową podróż z firmą PZLtravel.

Przewozy z Gniezna do Szwajcarii oraz relokacja małych paczek to nasz sposób na zarobek. Jesteśmy tego świadomi dlatego też spełniamy oczekiwania wszystkich naszych klientów.  Zapraszamy Gniezno i okolice do kontaktu już dziś!