BUSY MIĘDZYCHÓD – NIEMCY HOLANDIA BELGIA LUKSEMBURG

DO WSZYSTKICH KRAJÓW JEŹDZIMY OSOBNYMI POJAZDAMI! Zapraszamy mieszkańców powiatu międzychodzkiego do wspólnej podróży. 

Szukasz komfortowego busa z Międzychodu znajdującego się w Europie zachodniej? Znajdziesz u nas tanie usługi transportowe, dzięki którym codziennie dostaniesz się do Niemiec, do Holandii i do Belgii. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek jeździmy do Luksemburga. Przewozy z Międzychodu odbywają się ze wskazanego adresu w mieście pod wskazane drzwi i dom w wybranym kraju. Codziennie rano organizujemy wyjazdy, a powroty popołudniu (z Belgii), popołudnie – czasem wieczór (z Holandii), wieczorem (z Niemiec i Luksemburga). Zapraszamy do rezerwacji transportu z lub do Międzychodu na naszej infolinii -> +48 600 856 765

Zakupiony bilet umożliwia zabranie ze sobą 2 średnich walizek i torby podręcznej. Upominamy się o oznaczenie  i podpisanie walizek. Umieszczane są one w luku bagażowym busów, a brak oznaczenia utrudnia ich wydawanie. Prowadzimy przewóz osób i transport paczek w systemie “door to door”, dzięki czemu ludzie i paczki trafiają szybko w wyznaczone miejsce. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo, co z pewnością zadowoli każdego pasażera chcącego sprawnie dostać się do celu podróży. W celu zapewnienia miejsce w jednym z naszych aut prosimy o rezerwację z drobnym wyprzedzeniem. 

Przewóz osób Międzychód Holandia Niemcy Belgia Luksemburg

Przejazdy z Międzychodu do krajów Zachodu, to zadanie które warto powierzyć sprawdzonej firmie. Długi staż firmy transportowej to z reguły świadectwo ich starań o dobro klienta. My istniejemy na rynku już od ponad 10 lat, dzięki czemu śmiało można nazwać nas dojrzałym przewoźnikiem. Oferujemy tani transport z Międzychodu do krajów wspólnotowych, co pozwala zwiedzić z nami dużą część Europy. Nasze pojazdy są w pełni sprawne i komfortowe (Renault Traffic), a każdy przewóz osób jest dodatkowo ubezpieczony.

bus Międzychód

Usługami dodatkowymi jest : transport pracowników oraz paczek. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Postaw na PZLtravel, dzięki czemu pojedziesz również z nami, z takich miejscowości jak: Sieraków, Chrzypsko Wielkie czy Kwilcz. Niemcy, Holandia, Belgia i Luksemburg są na wyciagnięcie ręki po smartphona -> +48 600 856 765

Zabytki w mieście które warto zobaczyć

Do miasta dociera również wielu obieżyświatów, dzięki czemu miasto stale rozwija swoją infrastrukturę turystyczną. Do najczęściej odwiedzanych obiektów należy m.in.. artezyjska studnia głębinowa (Laufpompa) z 1912 roku, dzięki której podczas wojny czerpano wodę. Innymi ciekawymi obiektami są: Muzeum Regionalne, wrzecionowaty układ przestrzenny starego miasta czy domy „szczytowe” wzdłuż ulicy Rynkowej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na wyjazdy do Międzychód.