Szukasz sprawdzonej firmy specjalizującej się w przewozach osobowych z i do województwa wielkopolskiego? Chcesz skorzystać z oferty wygodnego i szybkiego transportu krajowego lub międzynarodowego? Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego przedsiębiorstwa przewozowego. Oferujemy Państwu m.in. busy do Holandii z Wielkopolski. Rezerwacja: +Tel. +48 600 856 765

Posiadamy bogate doświadczenie w przewozach osobowych. Oferujemy codzienne kursy z i do takich miast województwa wielkopolskiego jak: Białośliwie, Chodzież, Debrzno, Gołańcz, Jastrowie, Lwówek, Piła, Trzcianka, Wągrowiec, Wysoka i Złotów. Jeździmy na terenie północno-zachodniej Polski oraz krajów Europy Zachodniej. Codziennie nasze busy jeźdżą do Holandii, Niemiec, Szwajcarii, Danii i Luksemburga wyjeżdżają z Wielkopolski. Posiadamy zdecydowanie najlepszą ofertę na komfortowe busy.

Busy z Wielkopolski do Holandii i nie tylko

Do skorzystania z naszej oferty na przewóz osób do Holandii z Wielkopolski zachęcamy wszystkieosoby. Na przykład te którwe na co dzień pracują i mieszkają poza granicami naszego kraju. Dzięki nam swobodnie kursują na wakacje, weekendy i na święta z i do Polski. Komfortowo, bezpiecznie i w przystępnych cenach dowozimy ich do rodziny i znajomych pod wskazany adres. Obojętnei czy jest to Wielkopolska czy kraje w Europie Zachodniej. Busy do Holandii Wielkopolska? Postaw na sprawdzone rozwiązania jakie oferuje nasza firma.

Samochodowy transport do Europy Zachodniej realizujemy za pomocą naszej nowoczesnej, w pełni wyposażonej floty busów. Codziennie przez siedem dni w tygodniu jeżdzimy do wielu miast w Holandii, Belgii, Szwajcarii, Danii i Luksemburga. Kursy obsługują klimatyzowane busy z wygodnymi siedzeniami i pojemnymi lukami bagażowymi. Za bezpieczeństwo podróży odpowiadają nasi doświadczeni kierowcy.  Przewóz osób z Wielkopolski do  Holandii w najlepszych cenach na PZLtravel.

Do wspólnej podróży zachęcamy teraz również grupy zorganizowane. W szczególności transport krajowy i międzynarodowy oferujemy grupom podróżującym do Europy Zachodniej. Transport dedyskujemy sportowcom, muzykom, urzędnikom i pracownikom firm dojeżdżającym na miejsce pracy z województwa wielkopolskiego. Uzupełnieniem naszej oferty jest transport przesyłek z i do miast województwa wielkopolskiego. Różnego rodzaju paczki przekazujemy wyłącznie wtedy, gdy dysponujemy odpowiednią ilością miejsca w bagażniku busa, realizującego kurs krajowy lub zagraniczny.

Atrakcje Holandii

Jedną z wizytówek Holandii jest Kinderdijk. Wioska ta została wpisana na Listę Swiatowego Dziedzictwa UNESCO. To właśnie w tej miejscowości ocalało aż dziewiętnaście zabytkowych młynów, które swoją historią sięgają czasów średniowiecznych. Park wiatraków jaki się tu znajduje jest jedną z najczęściej fotografowanych atrakcji tego kraju. To miejsce, które każdy turystra musi po prostu zobaczyć. Kiedy odwiedzasz Holandię, ale Cię tu nie ma to tak jakbyś nie zobaczył nic w Kraju Tulipanów.

Wszystkim fanom wiatraków polecamy również Skansen Zaanse Schans. mW tym miejscu poczujesz prawdziwy Klimat tego kraju. Jest to stucznie utworzony skansen. Do tego miejsca zostały przetransportowane wiatraki z całego kraju, których przeznaczenie było różne. Każdy z nich znacząco różni się wyglądem. Dodatkowo w mieście można poznać tajniki serowarów. Można tu prześledzić proces wytwarzania serów od początku do końca. W skansenie organizowane są przy lampce wina degustacje serów. Uwierzcie, że na prawdę warto

Odjeżdżamy z przykładowych miast