Szukasz taniego busa z Wielkopolski, którym dostaniesz się codziennie rano pod wskazany adres do Holandii? Znakomicie, gdyż transport pod drzwi na tej trasie przez siedem dni w tygodniu. Komfortowe przejazdy z wielkopolskiego do Holandii rozpoczynamy we wczesnych godzinach wieczorno – porannych. Powroty z Holandii odbywają się około godziny 15-17. Zapraszamy do zapoznania się ze naszą szczegółową ofertą. Oferujemy Państwu tanie wyjazdy do wielu destynacji. Przewóz osób z województwa wielkopolskiego rano i wieczorem można zarezerwować pod nr telefonu +48 600 856 765.

Posiadamy bogate doświadczenie, dzięki czemu przejazdy są dobrze zorganizowane. Dzięki dużej liczbie stałych klientów układamy krótkie trasy, co znacznie skraca czas pokonywania trasy. Zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. Są to przeważnie stacje benzynowe – tu zjesz, napijesz się, skorzystasz z WC czy p[o prostu rozciągniesz nogi. Pamiętaj, że jadąc z nami nie płacisz dodatkowo za bagaż! Jeśli przewozy to tylko w PZLTRAVEL! 

Bus Wielkopolska Holandia : poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. 

PRZEWOZY DO HOLANDII Z WIELKOPOLSKI

Wielkopolska to województwo w którym mamy swoją siedzibę, dzięki czemu wybierając nas wspierasz lokalną firmę! Wykonujemy transport z Wielkopolski do Holandii osób i niewielkich paczek. Przesyłki nadane u nas bardzo szybko trafiają do adresata – zazwyczaj 24h. Jeździmy pod wskazane drzwi, dzięki czemu każdy pasażer odbywa podróż pomiędzy dwoma wskazanymi przez siebie adresami. Wyjazdy te umożliwiają dotarcie do celu bez męczących przesiadek.

Naszą ofertę kierujemy do każdego, kto chce tanio i bezpiecznie dojechać do celu, w tym osoby które pracują i mieszkają poza granicami naszego kraju. Dzięki nam swobodnie kursują na wakacje, weekendy i na święta z i do Polski. Komfortowo, bezpiecznie i w przystępnych cenach dowozimy ich do rodziny i znajomych pod wskazany adres. Z naszych usług korzystają także firmy i pośrednictwa pracy stałej i tymczasowej. 

Atrakcje Holandii

Jedną z wizytówek Holandii jest wioska małą wioska, która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To właśnie w tej miejscowości ocalało aż dziewiętnaście zabytkowych młynów, które swoją historią sięgają czasów średniowiecznych. Park wiatraków jaki się tu znajduje jest jedną z najczęściej fotografowanych atrakcji tego kraju. To miejsce, które każdy turysty musi po prostu zobaczyć. Kiedy odwiedzasz Holandię, ale Cię tu nie ma, to tak jakbyś nie zobaczył nic w tym kraju. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu!
Oferta dla stolicy wlkp