Busy do Niemiec, Szwajcarii, Danii, Luksemburga, Belgii i Holandii z Wielkopolski

Szukasz sprawdzonej firmy specjalizującej się w przewozach osobowych z i do województwa wielkopolskiego? Chcesz skorzystać z oferty wygodnego i szybkiego transportu krajowego lub międzynarodowego? Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego przedsiębiorstwa przewozowego. Oferujemy Państwu m.in. busy do Niemiec z Wielkopolski oraz busy do Holandii z Wielkopolski.

Jako firma z bogatym doświadczeniem w przewozach osobowych, oferujemy codzienne kursy z i do takich miast województwa wielkopolskiego jak: Białośliwie, Chodzież, Debrzno, Gołańcz, Jastrowie, Lwówek, Piła, Trzcianka, Wągrowiec, Wysoka i Złotów. Jeździmy na terenie północno-zachodniej Polski oraz krajów Europy Zachodniej. Codziennie nasze busy jeźdżą do Holandii, busy do Niemiec, Szwajcarii, Danii i Luksemburga wyjeżdżają z Wielkopolski w każdy poniedziałek i piątek. Powroty do Wielkopolski organizowane są w każdy wtorek oraz sobotę.

Przewóz osób do Niemiec, Holandii i do innych krajów Europy Zachodniej

Do skorzystania z naszej oferty na przewóz osób do Niemiec czy Holandii z Wielkopolski zachęcamy osoby, które na co dzień pracują i mieszkają poza granicami naszego kraju. Mogą to być m.in. osoby  mieszkające w Niemczech, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Danii i Luksemburga w związku z czym regularnie kursują na wakacje, weekendy i na święta z i do Polski. Komfortowo, bezpiecznie i w przystępnych cenach dowozimy ich do rodziny i znajomych pod wskazany adres w województwie wielkopolskim lub Europie Zachodniej. Busy do Niemiec z Wielkopolski? Postaw na naszą firmę!

Samochodowy transport do Europy Zachodniej realizujemy za pomocą naszej nowoczesnej, w pełni wyposażonej floty. Codziennie przez siedem dni w tygodniu do wielu miast w Niemczech, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Danii i Luksemburga kursują klimatyzowane busy z wygodnymi siedzeniami i pojemnymi lukami bagażowymi. Za bezpieczeństwo podróży odpowiadają nasi doświadczeni kierowcy.  Przewóz osób z Wielkopolski do  Holandii w najlepszych cenach na PZLtravel.

Przesyłki oraz grupy zorganizowane

Do wspólnej podróży zachęcamy teraz również grupy zorganizowane. W szczególności transport krajowy i międzynarodowy oferujemy grupom podróżującym do Europy Zachodniej w celach turystycznych, sportowcom, muzykom, urzędnikom i pracownikom firm dojeżdżającym na miejsce pracy z województwa wielkopolskiego.  Z anmi dostaniesz się do Niemiec, Holandii, Danii, Szwajcarii i Luksemburga.

Uzupełnieniem naszej oferty jest transport przesyłek z i do miast województwa wielkopolskiego. Różnego rodzaju paczki przekazujemy wyłącznie wtedy, gdy dysponujemy odpowiednią ilością miejsca w bagażniku busa, realizującego kurs krajowy lub zagraniczny. Szczegółowe informacje o usłudze udzielamy podczas kontaktu z klientem.  Busy do Holandii z Wielkopolski w najlepszej cenie na PZLtravel.

Cennik i rezerwacje

Chcesz zarezerwować komfortowy i bezpieczny transport krajowy lub międzynarodowy z naszą firmą? Masz pytanie związane z cenami przejazdów z i do województwa wielkopolskiego? Nic prostszego – skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer +Tel. +48 600 856 765. Do Twojej dyspozycji jesteśmy codziennie przez cały tydzień.  

Odjeżdżamy z przykładowych miast