Codziennie jeździmy busem z Wielkopolski do Holandii na wskazany adres. Trasę tą nasze busy pokonują codziennie rano, a wyjazdy z Holandii do Wielkopolski organizujemy od 12-16 (wracając wieczorem).  Jeździmy z adresu pod adres, w wiec pod dom jaki wskaże nam klient.  Oferujemy Państwu tanie wyjazdy do wszystkich holenderskich destynacji. Zapraszamy do składania rezerwacji pod nr telefonu +48 600 856 765.

Podróże z Wielkopolski do Holandii organizujemy: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela.  Posiadamy bogate doświadczenie, dzięki czemu przejazdy są dobrze zorganizowane. Dzięki dużej liczbie stałych klientów układamy krótkie trasy, co znacznie skraca czas pokonywania trasy. Zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. Są to przeważnie stacje benzynowe – tu zjesz, napijesz się, skorzystasz z WC czy po prostu rozciągniesz nogi. Pamiętaj, że jadąc z nami nie płacisz dodatkowo za bagaż! Jeśli przewozy to tylko w PZLTRAVEL! 

Przewozy do Holandii z Wielkopolski – długość trasy oraz cena

Długość trasy wynosi kilkanaście godzin, lecz może się wydłużyć ze względu na pogodę czy inne niemożliwe do przewidzenia zdarzenia. W 2022 roku koszty transportu do Niderlandów oscylowały wokół kwoty 420 zł brutto. Zarezerwuj bus Wielkopolska-Holandia lub przewóz osób na trasie Holandia – Wielkopolska zawsze w dobrej cenie!

Naszą ofertę kierujemy do każdego, kto chce tanio i bezpiecznie dojechać do celu, w tym osoby które pracują i mieszkają poza granicami naszego kraju. Dzięki nam swobodnie kursują na wakacje, weekendy i na święta z i do Polski. Komfortowo, bezpiecznie i w przystępnych cenach dowozimy ich do rodziny i znajomych pod wskazany adres. Z naszych usług korzystają także firmy i pośrednictwa pracy stałej i tymczasowej. 

Wybierz komfortowego busa do Holandii z Wielkopolski w PZLTRAVEL

Wielkopolska to województwo w którym mamy swoją siedzibę, dzięki czemu wybierając nas wspierasz lokalną firmę! Wykonujemy transport z Wielkopolski do Holandii osób i niewielkich paczek. Przesyłki nadane u nas bardzo szybko trafiają do adresata – zazwyczaj 24h. Jeździmy pod wskazane drzwi, dzięki czemu każdy pasażer odbywa podróż pomiędzy dwoma wskazanymi przez siebie adresami. Wyjazdy te umożliwiają dotarcie do celu bez męczących przesiadek.

W naszej obsłudze znajdują się klienci indywidualni, agencje pracy oraz firmy. Nasze pojazdy mają wygodne fotele, pasy bezpieczeństwa, sprawną klimatyzację, gniazdko ładujące oraz lampkę doświetlającą.

Wybierając nasze usługi mogą Państwo zabrać ze sobą dwie średniej wielkości walizki oraz bagaż podręczny. Ten drugi powinien być umieszczony na kolanach podróżującego. Zapraszamy do złożenia rezerwacji online. Podaj: imię i nazwisko, telefon, adres początkowy i końcowy, data wyjazdu.

Informacje dla turystów

Jedną z wizytówek Holandii jest wioska małą wioska, która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To właśnie w tej miejscowości ocalało aż dziewiętnaście zabytkowych młynów, które swoją historią sięgają czasów średniowiecznych. Park wiatraków jaki się tu znajduje jest jedną z najczęściej fotografowanych atrakcji tego kraju. To miejsce, które każdy turysty musi po prostu zobaczyć. Kiedy odwiedzasz Holandię, ale Cię tu nie ma, to tak jakbyś nie zobaczył nic w tym kraju. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu!
Oferta dla stolicy wlkp