Szukasz busa do Belgii z lubuskiego na wskazany adres? W naszej firmie codziennie rano pokonujemy tą trasę sprawnymi busami. Transport z lubuskiego do Belgii organizujemy rano, a powroty od 10-13 w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Jeździmy od drzwi do drzwi, a więc pod dom naszych klientów. Codzienne przejazdy umożliwiają wybór dowolnego terminu, a także wyjazdy krótkookresowe. Przejazdy zarezerwujesz na naszej infolinii -> Rezerwacja: +48 600 856 765

bus lubuskie - Belgia - auto na tle flagi

Nasi klienci doceniają nas m.in. za nas za szybkie przejazdy (bez długich zbiórek pasażerów w Polsce) oraz komfortowe przejazdy pod dom. Kursujemy we wszystkie dni tygodnia w obie strony. Miejsce w jednym z naszych pojazdów możesz zarezerwować kontaktując się z nami na nasz numer telefonu. Wykonujemy także transport paczek, sprawdź nasze ceny na infolinii!

Przewozy do Belgii z lubuskiego

Przewóz osób na trasie Belgia – lubuskie oraz w drugą stronę odbywa się sprawnymi pojazdami, zawsze z adresu pod adres. Każdego miesiąca sprawdzane są w naszym prywatnym warsztacie pod kątem ich stanu technicznego, i tym samym Państwa bezpieczeństwa. Wybierając naszą firmę otrzymują Państwo możliwość darmowego transportu bagażu osobistego. Są to dwie walizki umieszczane w luku bagażowym oraz bagaż podręczny.

Długość trasy wynosi kilkanaście godzin, lecz może się wydłużyć ze względu na pogodę czy inne niemożliwe do przewidzenia zdarzenia. W 2022 roku koszty transportu oscylowały wokół kwoty 420 zł brutto. 

Informacje dla przyjezdnych

Belgia jest ojczyzną fikcyjnego detektywa Herculesa Poirota znanego z powieści Agathy Christie. Kraj ten od dawna przyciągał ludzi z całego świata. Regiony kraju rozkwitały już od czasów Rzymskich, kiedy to jej dzisiejsze regiony były częścią dużej rzymskiej prowincji. Dziś Polacy wybierają się tu głównie w celach zarobkowych. Obowiązuje tu wysokie minimalne wynagrodzenia, a służba ochrony zdrowia stoi na najwyższym poziomie. Do tego kraju docierają naszymi autami również liczni turyści zafascynowani historią tego kraju. Odwiedź ten kraj również i Ty!