24 Artykułów

Busy do Szwajcarii Słubice

Autor marcinbus

Szukasz busa do Szwajcarii ze Słubic? Znakomicie, gdyż przewozy osób na tej trasie organizujemy rano w każdy poniedziałek i piątek, a wracamy późnym wieczorem. W naszej flocie znajdują się kompleksowo wyposażone, czyste i co najważniejsze sprawne auta. Z nami przejazd odbywa się ze wskazanego miejsca ze Słubic pod wskazany szwajcarski adres. Podróż pod dom, to oszczędność czasu pieniędzy i stresów związanych z przesiadką.

Nasze auta mają 8 miejsc dla naszych klientów i jeden fotel dla kierowcy. Prowadzone są one przez doświadczonych i miłych kierowców, którzy są zawsze wypoczęci przed podróżą – to gwarant Twojego bezpieczeństwa. W ramach transportu ze Słubic do Szwajcarii możesz bez dodatkowych zabrać swój bagaż. Wystarczy wybrać nasz nr telefonu +48 600 856 765 i umówić na naszej infolinii wyjazd już dziś. Podróże z nami do czysta przyjemność

Przewozy do Szwajcarii Słubice

Poza kursami pasażerskimi nadasz w naszej firmie także małe paczki – listy, dokumenty etc. W ramach przejazdu ze Słubic do Szwajcarii możesz uciąć sobie drzemkę lub puścić film na DVD. Wszystkie nasze auta mają wygodne fotele, światełka, lampki, gniazdko. Dalej się zastanawiasz? Wybór może być tylko jeden – zdecydowanie postaw na PZLtravel. Oferowane usługi to nasze jedyne źródło dochodu, dlatego podchodzimy do niego z pełną powagą.

Do Słubic naszymi busami dociera coraz więcej zagranicznych turystów. Zachęcamy do spaceru po moście, który łączy Słubice z naszym zachodnim sąsiadem. Z mostu można podziwiać panoramę rzeki i miasta. Park miejski to przyjemne miejsce na spacer i relaks. Park oferuje liczne alejki, ławki i tereny zielone, które są idealne na piknik. Można tu usiąść i wsłuchać się w odgłosy przyrody. Jedziesz z nami w podróż ze Słubic do Szwajcarii?

Powiat Inowrocławski 1- Niemcy

Autor marcinbus

Witamy wszystkich odwiedzających. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w przewozie osób busami do takich krajów jak Holandia, Niemcy czy też Belgia. W 2019 roku otworzyliśny nowe połączenia dla naszych busów do takich regionów jak: północne i południowe Niemcy, Szwajcaria, Dania czy Luksemburg. Nasze busy zabiorą Cię nie tylko z Inowroclawia do Niemiec, ale również ze wszystkich innych miejscowości powiatu do naszego zachodniego sąsiada. Obsługujemy m.in takie miejscowości jak: Gniewkowo, Janikowo, Kruszwica czy Pakość. Z tych miejscowości w stronę północnych i południowych Niemiec, Danii, Szwajcarii i Luksemburga wyruszamy w każdy poniedziałek i piatek. Nasze busy jadą w przeciwną stronę w każdy piętek i sobotę. Nasze busy do Niemiec  są nie tylko komfortowe i w pełni sprawne techiczne. Prowadzą je zdyscyplinowani i życzli kierowcy, którzy posiadają komplet uprawnień aby wykonywać zbiorowy przewóz osób. Korzystając z naszych usług mogą liczyć Państwo na dobre ceny za przewóz osób do Niemiec  z Gniewkowa, Janikowa, Kruszwicy czy Pakości.  Oczywiście jeździmy do Niemiec i nie tylko w systemie “door to door”. Swoją podróż rozpoczynasz i kończysz pod dowolnie wskazanym adresem. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel: +48 600 856 765 . Zapraszamy!

Mieszkańców takich miejscowości jak: Gniewkowo, Janikowo, Kruszwica czy Pakość. Zapraszamy!

Czy wyjazd za granicę trzeba zgłosić?

Czy wyjazd za granicę trzeba zgłosić?

Z roku na rok wzrasta liczba podróżujących po świecie Polaków. Większość wyjeżdża jedynie turystycznie, jednak wciąż znaczna część emigruje z kraju na stałe, na przykład w celach zarobkowych. Nie wszyscy wiedzą, że fakt wyjazdu trwającego dłużej niż sześć miesięcy mamy obowiązek zgłosić we właściwym dla miejsca zamieszkania urzędzie gminy.

Wymagania dotyczące przewozu osób

Wymagania dotyczące przewozu osób
Transport pracowników do europy Zachodniej z MarcinBus.eu

Firmy realizujące usługi w zakresie przewozu osób nie mogą być przypadkowe, prawo stawia im bowiem szereg wymagań, które muszą spełnić proponując przewóz osób samochodami. Nie dotyczy to jedynie firm działających na terenie kraju, ale także zleceń zagranicznych, kiedy miejscem docelowym jest np. Holandia. 

Czym charakteryzuje się bezpieczny przewóz osób?

Autor marcinbus
Czym charakteryzuje się bezpieczny przewóz osób?

Podstawą transportu osób jest zadbanie o najwyższy poziom bezpieczeństwa podróżujących. Decyduje o nim wiele czynników, które wpływają na samopoczucie i stan zdrowia podróżnych, ale również na ograniczenie do minimum ryzyka awarii lub wypadków. Przewidywanie problemów pozwala ich uniknąć w trasie, dlatego tak ważne jest spełnienie wymogów formalnych i zdroworozsądkowych.

Przewóz osób bez licencji – uwaga!

Przewóz osób bez licencji – uwaga!

Przewóz osób to działalność, która wiąże się z wyjątkową odpowiedzialnością, jaką kierowcy i przewoźnik ponoszą za pasażerów. Dlatego tak ważne jest działanie zgodzie z prawem i na podstawie ważnych licencji. Pomimo to na rynku usług można spotkać firmy przewozowe, które ignorują te obowiązki i wożą pasażerów pomimo braku uprawnień. Często zatrudniają też kierowców bez licencji.