BUSY ŻNIN -> HOLANDIA BELGIA LUKSEMBURG

Nasza firma oferuje swoim klientom komfortowe i tanie usługi transportowe busem ze Żnina do Holandii i nie tylko. Każdy kurs z naszą firmą odbywa się w komfortowych i kameralnych warunkach. Codziennie rano wyruszamy w trasę do Holandii i Belgii. We wszystkie poniedziałki i piątki zabierzemy Cię do Luksemburga. Przewóz osób ze Żnina odbywa się pomiędzy adresami w systemie z dojazdem pod drzwi. Posiadamy komfortowe pojazdy, które prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Rezerwacji można dokonań pod nr tel.:  +48 600 856 765. Zapraszamy!
 
Poza obsługą klientów indywidualnych, obsługujemy także firmy i pośrednictwa pracy. Zabieramy ich pracowników do Holandii, Luksemburga i Belgii. Wykonujemy także transport ze Żnina paczek, dzięki czemu trafiają one w mgnieniu oka do adresata. Paczki w naszej firmie omijają centra logistyczne. Każdy pasażer może zabrać ze sobą dwie walizki i bagaż podręczny. Walizki umieszczamy w luku bagażowym, więc prosimy przyczepić do nich swoje imię i nazwisko. Masz problemy z poruszaniem lub innymi kwestiami? Poproś o pomoc naszego kierowcę! Zapraszamy do wspólnego przejazdu! W trasę wyruszamy codziennie rano, a wracamy w południe – wieczorem. 

Rezerwacja przewozów dostępna jest pod nr tel: +48 600 856 765

Przewóz osób Żnin – Holandia Belgia Luksemburg

Posiadamy przejazdy ze Żnina w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu każdego stać na nasze usługi! Z nami podróż za granicę przebiega szybko i komfortowo, gdyż oferujemy wyjazdy pod drzwi. Codziennie podróżujemy w obie strony, co umożliwia wybór dowolnej daty z kalendarza na wyjazd. Podróż odbywa się naszymi znakomitymi autami, a za ich kierownicami zasiadają tylko i wyłącznie doświadczeni kierowcy. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz dodatkowe rabaty dla agencji pracy, które zdecydują się na stałą współpracę. Postaw na naszą firmę, która świadczy swoje usługi od nastu lat! Z nami podróż do Holandii, Luksemburga i Belgii, to czysta przyjemność.

Informacje dla przyjezdnych

Do miasta dociera coraz więcej turystów, w tym tych przybywających ze wszystkich trzech krajów. Jest to niewielkie miasto, ale posiada również w swoim zapleczu ciekawe zabytki. Do tych najchętniej zwiedzanych przez klientów należą: gotycka wieża ratuszowa z XV wieku, kościół pod wezwaniem NMP oraz dawny magistrat, którego początki sięgają początków XX wieku. Dla grup zorganizowanych umożliwiamy także organizację przewozów okazjonalnych. Zadzwoń do nas i sprawdź szczegóły tej oferty.