logo pzltrtavel

Szukasz dobrej oferty na przewóz osób ze Szwajcarii do Polski? Wyjazdy odbywają się w naszej firmie w pełni sprawnymi pojazdami, które są prowadzone przez doświadczonych kierowców. Każdy nasz bus ma działającą klimatyzacje oraz wygodne fotele. Trasę tą pokonujemy oz adresu pod adres nocą, w każdy poniedziałek i piątek. Zapraszamy do rezerwacji we wszystkie dni tygodnia w godzinach 8 – 22 +48 600 856 765

Jeździmy od drzwi do drzwi, pomiędzy dwoma wskazanymi przez naszych klientów destynacjami. Dzięki nam możesz podróżować szybko, sprawnie i bezpośrednio do wybranego miejsca, unikając uciążliwych przesiadek i straty czasu. W naszej firmie nadasz także paczki. Dzięki tej usłudze trafiają one szybko do adresata.

Zarezerwuj komfortowe przewozy ze Szwajcarii do Polski z darmowym bagażem

obszar obsługi

Szukasz dobrej oferty na busa ze Szwajcarii do Polski? Na infolinii zamówisz transport paczek oraz wyjazdy osobowe. Jesteśmy dostępni od rana do późnych godzin nocnych. W razie chęci złożenia zamówienia lub ustalenia szczegółów zadzwoń pod nr tel: +48 600 856 765. Jesteśmy pewnym i sprawdzonym przewoźnikiem, który jeździ na tej trasie od ponad 10 lat.

W ramach biletu możesz nieodpłatnie zabrać bagaż, w ilości trzech sztuk na pasażera. W tych limitach znajdują się dwie średnie walizki oraz bagaż podręczny. Te pierwsze umieszczane są w tylnej części naszych pojazdów, a ten drugi bagaż pasażer powinien mieć przy sobie.

Tanie busy ze Szwajcarii do Polski wieczorem – wszystkie elementy naszej usługi

Wszystkim osobom wybierającym przejazdy ze Szwajcarii do Polski gwarantujemy:

+ Bezpośrednie połączenia: kursujemy bezpośrednio, dzięki czemu oszczędzasz czas i unikasz niepotrzebnych przesiadek.

+ Komfort i wygoda: nasze nowoczesne pojazdy są zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie. Oferujemy wygodne siedzenia z regulacją oparcia, przestronną przestrzeń na nogi, klimatyzację i dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, abyś mógł podróżować w pełnym komforcie.

+ Profesjonalna obsługa: nasz zespół doświadczonych kierowców dba o Twoje bezpieczeństwo i komfort podczas podróży. Jesteśmy zobowiązani do świadczenia usług najwyższej jakości i zapewnienia Ci przyjemnego doświadczenia podróżowania z nami.

Wybierz powroty do Polski ze Szwajcarii busem w dobrej cenie

Zastanawiasz za ile kosztują nasze usługi? Od wielu lat prowadzimy korzystne cenowo usługi na tej trasie, a nasza oferta jest mocno konkurencyjna. W obecnym czasie cena kursu w jedną stronę wynosi około 650 zł (stan na rok 2023). Nie posiadamy stałego cennika, gdyż koszty podróży zależą od adresu wskazanego nam przez naszych klientów. Z nami pojedziesz każdy poniedziałek oraz piątek. Wyjątkami są: Nowy Rok oraz świąt Bożonarodzeniowych i Wielkanocnych. codziennie zakupisz na naszej infolinii. Sprawdź dokładny obszar obsługi

Organizacja wyjazdu krok po kroku

  • Sprawdź czy obsługujemy Twoje miasto
  • Rezerwacje dostępne są od poniedziałku do niedzieli pod numerem: +48 600 856 765,
  • Sprawdź czy Twój bagaż mieści się we wskazanych powyżej limitach,
  • Dzień przed odjazdem poinformujemy Cię o godzinie wstawienia się kierowcy po Ciebie,
  • W dniu wyjazdu kierowca będzie z Tobą w kontakcie.
  • Rezerwacje są dostępne także po wypełnieniu formularza kontaktowego.
    płatności przyjmujemy u kierowcy lub przelewem na konto.