lista obsługiwanych województw

PZLTRAVEL to Twój nowy sprawdzony przewoźnik. Znajdziesz u nas busy Polska – Holandia od drzwi do drzwi. Organizujemy komfortowe przejazdy z udziałem doświadczonych kierowców. Jeśli szukasz zatem dobrej oferty na komfortowy przewóz osób do Holandii, to trafiłeś znakomicie. W podróż wyruszamy skoro świt, we wszystkie dni tygodnia. Zabierzemy Cię ze wskazanego miejsca i zawieziemy door to door tam gdzie chcesz.

Przejazdy osobowe oraz nadania paczek zarezerwujesz na naszej infolinii -> +48 600 856 765. Jesteśmy dostępni 8-22.

Wybierz nasze usługi w każdy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Wyruszamy o poranku, a powroty organizujemy w godzinach 12-15 – popołudniu. Wiemy że nasza branża wymaga doświadczonych kierowców i nowoczesnych pojazdów. My działamy na rynku od ponad 10 lat. Jadąc z nami możesz zabrać dwie średnie walizki i bagaż podręczny.

 obszar obsługi w kraju mapa
Obszar obsługi PL
 dokładny obszar obsługi w Europie, z uwzględnieniem wszystkich krajów
Obszar obsługi UE

Bus do Holandii codziennie – zabierzemy Cię w konkretnie wskazane miejsce

Skorzystaj z naszej oferty na przewozy do Holandii wykonywane komfortowymi autami. Oferujemy regularne przejazdy, a nasze busy do Holandii codziennie rano zabiorą Cię od domu pod dom. Odstępstwem od codziennych przejazdów są święta grudniowe oraz kwietniowe. Przejazdy wykonywane we wszystkie dni tygodnia umożliwiają nieograniczoną liczbę kombinacji długości podróży. Nasz bus do Holandii zabierze Cię kiedy chcesz i wrócisz nim do Polski kiedy chcesz!

Możesz zaplanować z nami trzydniowy wyjazd, który przedłuży się o dowolną liczbę dni. Nasze busy Polska – Holandia kursują przez cały rok. Od wielu lat wyznajemy zasadę – dziś zamawiasz, a jutro jedziesz. Z nami podróż do Holandii będzie dużo wygodniejsza niż kiedykolwiek.

Przejazdy wykonujemy pomiędzy dwoma wskazanymi miejscami, na wskazanym obok terytorium. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pasażerów dbając o jakość zatrudnionych kierowców, pojazdów i ubezpieczenie podróży. Zanim bus do Holandii wyjeżdża z kraju, starannie dezynfekujemy go. Stosujemy proces ozonowania, co pozwala nam na usunięcie do 99% wirusów i bakterii. Sprawne i zdezynfekowane auto to bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny!

Busy do Holandii z adresu pod adres – zabierz bez dopłat bagaż

Znajdziesz u nas przewóz osób do Holandii, który wykonamy ze wskazanego miejsca, pod wskazane miejsce. W naszej obsłudze znajdują się klienci indywidualni, agencje pracy oraz firmy. Nasze busy do Holandii z Polski mają wygodne fotele, pasy bezpieczeństwa, sprawną klimatyzację, gniazdko ładujące oraz lampkę doświetlającą. Wybierając nasze busy do Holandii można spokojnie przespać całą podróż.

Codziennie rano nasze busy z Polski do Holandii zabiorą Cię z adresu pod adres. Wybierając nas mogą Państwo zabrać ze sobą dwie średniej wielkości walizki oraz bagaż podręczny. Ten drugi powinien być umieszczony na kolanach podróżującego. Bus z Polski do Holandii zarezerwujesz także online. Podaj: imię i nazwisko, telefon, adres początkowy i końcowy, data wyjazdu. Napisz do nas na Facebooku.

Przewozy z adresu pod adres sprawiają że podróż do Holandii mija szybko i komfortowo. Wybierz komfort w najlepszej ofercie na rynku.

Tanie busy z Polski do Holandii i atrakcyjna cena

przewozy Polska Holandia cena - znaczek euro

Długość trasy wynosi kilkanaście godzin, lecz może się wydłużyć ze względu na pogodę czy inne niemożliwe do przewidzenia zdarzenia. Nasze tanie busy do Holandii pod koniec roku 2023 można było zakupić za około 450 złotych. Zarezerwuj przejazdy, jadąc z nami na wybranej trasie. Zawsze w dobrej cenie!

Jak zarezerwować przejazd?

W naszej firmie zakupisz codziennie transport w konkurencyjnych cenach, a sam proces rezerwacji jest banalnie prosty.

 1. Zadzwoń pod nasz nr telefonu -> +48 600 856 765
 2. Wyślij SMS-a podając: ilość pasażerów, datę podróży, adres początkowy i końcowy, telefon do kontaktu,
 3. Wypełnij formularz rezerwacyjny na dole strony.


Rezerwacje przyjmowane są na naszej infolinii od poniedziałku do niedzieli od godziny 8 do 22. Pojedź z nami w swoją podróż. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie przejazdu, w tym podadzą ceny i orientacyjną długość trwania przejazdu.

Podstawowe pytania naszych pasażerów

Pytanie: Jak mogę sprawdzić czy są wolne miejsca w wyznaczonym terminie? Odpowiedź: Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.

Pytanie: Jak opłacić przejazd? Odpowiedź: Przejazd można opłacić online, tradycyjnym przelewem bankowym lub w dniu wyjazdu u kierowcy. Dotyczy to także każdej innej miejscowości,

Pytanie: Czego nie mogę zabrać? Odpowiedź: Do busów nie zabieramy zwierząt oraz wszelkich nielegalnych artykułów. Wracając do kraju pamiętaj, że nie wszystko co legalne w Holandii, jest także legalne w Polsce. Jadąc z nami nie zabieraj: substancji żrących, przedmiotów o intensywnym zapachu czy niezabezpieczonej broni.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu: (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących usług i produktów.

  [recaptcha]