Busy do Holandii

Z nami codziennie pojedziesz busem z Polski do Holandii jadąc na wskazany adres Osobowe przewozy z Polski do Holandii od drzwi do drzwi wykonujemy każdego dnia rano. Powroty organizujemy w godzinach 12-15 – przed wieczorem. Jako doświadczony przewoźnik, wiemy że przewóz osób wymaga doświadczonych kierowców i nowoczesnych pojazdów. Codziennie tani transport ze wskazanego adresu w Polsce do wskazanego adresu w Holandii zarezerwujesz na naszej infolinii -> +48 600 856 765

Jak już wspominaliśmy – w naszej firmie oferujemy bus do Holandii z adresu pod adres, dostępny przez siedem dni w tygodniu. W ramach zakupionego przejazdu naszym klientom przysługuje możliwość nieodpłatnego zabrania ich bagażu. Mając obywatelstwo kraju ze strefy Schengen, nie potrzebujesz paszportu czy wizy!

Kursy wykonujemy naszymi autami wyposażonymi w klimatyzację, ergonomiczne fotele, gniazdko ładujące, sprzęt DVD czy pasy bezpieczeństwa. W celu ustalenia kosztów naszych usług prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Jesteśmy dostępni niemal przez cały dzień do późnych godzin wieczornych.

obszar obsługi w Polsce
Obszar obsługi PL
 dokładny obszar obsługi w Europie
Obszar obsługi UE

Kliknij i zobacz dokładną mapkę tutaj -> tutaj

Bus Polska Holandia z adresu na adres. Jeździmy w komfortowych warunkach

PZLTRAVEL to przewoźnik wykonujące codziennie przewóz osób do Holandii pomiędzy domostwami, na wskazany adres. Transport odbywa się nowoczesnymi busami, pomiędzy domostwami pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy. Skraca się czas pokonywania trasy, a także nie trzeba wykupywać dodatkowego transportu. Jadąc z adresu pod adres unika się także nieprzychylnych warunków atmosferycznych.

Naszymi autami jeździmy z Polski od ponad 10 lat, dzięki czemu wiemy jak zatroszczyć się o naszych klientów. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pasażerów dbając o jakość zatrudnionych kierowców, pojazdów i ubezpieczenie transportu z nami. Przed każdym przejazdem starannie dezynfekujemy nasze pojazdy podczas procesu ozonowania, co pozwala nam na usunięcie do 99% wirusów i bakterii. Sprawne i zdezynfekowane auto to bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny! Zapewnimy Ci komfort i bezpieczeństwo, o czym musisz się przekonać! Sprawdź czy obsługujemy Twój adres!

Busy do Holandii codziennie

Codziennie rano wykonujemy przewozy do Holandii, co umożliwia wybór dogodnego terminu. Wyjątek stanowi Wielkanoc, Wigilia oraz I DŚ, gdyż nasi pracownicy świętują w Polsce wraz ze swoimi rodzinami. Pod holenderskie adresy wyruszamy następnego dnia, po najważniejszych świętach. Jeździmy pojazdami marki Renault Trafiic, dzięki czemu możesz poczuć się w pełni bezpiecznie. Jesteśmy uczciwą firmą dlatego ceny w naszej firmie nie zmieniają się okresie Bożego Narodzenia (niestety robi tak wiele firm). My stawiamy na uczciwość i pewność cen. Odstępstwem od codziennych kursów są święta kwietniowe i grudniowe.

Zanim wykupisz przewóz w naszej firmie warto zaznajomić się z obowiązującymi przepisami prawa. Osoby z polskim obywatelstwem nie musza posiadać paszportu, gdyż oba kraje należą do strefy Schengen. W ramach tej strefy obowiązuje swobodny przepływ osób, usług i kapitału. Jeśli wyruszasz z naszego kraju, a nie posiadasz polskiego obywatelska to obowiązują Cię zasady określone przez niderlandzki rząd. Swobodny przepływ osób dotyczy wszystkich krajów, które obowiązuje strefa. Osoby spoza niej muszą mieć wizę.

Tanie busy z Polski do Holandii – ile kosztuje transport i co wpływa na koszty

Szukasz taniego transportu i zastanawiasz ile kosztuje i ile trawa przejazd na trasie z Polski do Holandii? Wysoka jakość usług idzie u nas w parze z niskimi cenami. Cena za busa uzależniona jest m.in od odległości między adresami jakie nam wskażesz Jednym z atutów naszej firmy jest stabilność cen, ale te wahają się w zależności od regulacji prawnych. W okresie covidowym zmienialiśmy je ze względu na restrykcje ustawowe, ale kiedy one minęły szybko wracaliśmy do poprzedniego cennika. Z nami Polska

 cena - znaczek euro

Długość trasy wynosi kilkanaście godzin, lecz może się wydłużyć ze względu na pogodę czy inne niemożliwe do przewidzenia zdarzenia. W 2022 roku koszty transportu oscylowały wokół kwoty 420 zł brutto. Pojedź naszymi tanimi liniami!

Oferta dla poszczególnych województw:

WLKP
KUJ-PO
LUB
ZACH-POM
POM

Przewozy do Holandii: podstawowe pytanie i odpowiedzi

Pytanie: Jak mogę sprawdzić czy są wolne miejsca w wyznaczonym terminie? Odpowiedź: Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.

Pytanie: Jak opłacić przejazd? Odpowiedź: Przejazd można opłacić online, tradycyjnym przelewem bankowym lub w dniu wyjazdu u kierowcy.

Pytanie: Czego nie mogę przewozić? Odpowiedź: W naszych busach nie przewozimy zwierząt oraz wszelkich nielegalnych artykułów. Wracając do kraju pamiętaj, że nie wszystko co legalne w Holandii, jest także legalne w Polsce. Jadąc z nami nie zabieraj: substancji żrących, przedmiotów o intensywnym zapachu czy niezabezpieczonej broni.

Rezerwacje, informacje o transporcie i bagażu.

napis bagaż i walizki

Rezerwacje przyjmowane są na naszej infolinii od poniedziałku do niedzieli od godziny 8 do 22. Pojedź z nami w swoją podróż! Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie przejazdu, w tym podadzą ceny i orientacyjną długość trwania przejazdu. Nasze busiki codziennie zarezerwujesz pod naszym niezmiennym numerem telefonu +48 600 856 765 .

W ramach przejazdu mogą Państwo zabrać ze sobą dwie średniej wielkości walizki oraz bagaż podręczny. Ten drugi powinien być umieszczony na kolanach podróżującego. Zapraszamy do złożenia rezerwacji online. Podaj: imię i nazwisko, telefon, adres początkowy i końcowy, data wyjazdu. Napisz do nas na Facebooku.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu: (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących usług i produktów.

  [recaptcha]