Busy do Holandii
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Szukasz oferty na taniego busa do Holandii z Polski jadącego codziennie od drzwi do drzwi? Przewóz osób wykonujemy codziennie rano, a w czwartki także nocą. Rezerwacja dostępna jest pod numerem +48 600 856 765

Jak już wspominaliśmy – w naszej firmie oferujemy przewozy do Holandii z Polski od drzwi do drzwi. Wyjątek stanowią czwartki, kiedy to poza kursami rano oferujemy również te wykonywane wieczorem, dzięki którym już w południe można być na miejscu i mieć czas na zwiedzanie kraju. Transport wykonujemy door to door od poniedziałku do niedzieli, także w soboty i piątki. Jest to kraj o bogatej historii i kulturze, dlatego każda dodatkowa godzina w tym kraju pozwoli nam na jej lepsze zapoznanie. Są tu muzea, wystawy, parki rozrywki, wspaniałe krajobrazy, co sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Z nami każdego dnia pojedziesz kompleksowymi pojazdami podążając pod wskazany adres. Przejazdy odbywają się każdego dnia pod wskazany adres. Zapraszamy klientów indywidualnych jak i tych korporacyjnych. Są to różnego rodzaju firmy oraz pośrednictwa pracy. W celu ustalenia ceny prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Dobre usługi nie muszą oznaczać wygórowanych kosztów. Sprawdź PZLTRAVEL, gdyż oferujemy tanie przejazdy! Holandia jest jednym z kilku krajów jakie obsługujemy! Wyjedź z nami we wszystkich kierunkach!

Zapraszamy!

obszar1
Obszar obsługi PL
obszar 2
Obszar obsługi UE

Kliknij i zobacz dokładną mapkę tutaj -> tutaj

Przewozy do Holandii – komfort i bezpieczeństwo

Szukasz dobrej oferty na przejazdy busami, które każdego dnia zabiorą Cię z Polski do Holandii? Podróż z nami w takiej formie istnieje w naszej firmie od lat. Dbamy o bezpieczeństwo jadących z nami pasażerów – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jako profesjonalna firma dysponujemy nowoczesnymi, w pełny wyposażonymi pojazdami z wygodnymi siedzeniami i klimatyzacją. Wszystkie nasze pojazdy przed startem są gruntownie sprawdzane, dzięki czemu wszystkie jadące z nami osoby mogą być pewne o bezpieczny przejazd. Wiemy że zapewni bezpieczne dotarcie do celu. Dzięki temu nawet długa podróż jest w pełni przyjemna. Kompleksowe wyposażenie (wygodne fotele i sprzęt DVD) umilą podróż, a fotele pozwolą ma zaznanie snu lub drzemki. Przed każdym kursem starannie dezynfekujemy nasze pojazdy podczas procesu ozonowania, co pozwala nam na usunięcie do 99% wirusów i bakterii. Sprawne i zdezynfekowane auto to bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny! Jesteśmy rzetelnym przewoźnikiem o czym musisz się przekonać! Nasze niezawodne busy do Holandii zabiorą cię bezpiecznie we wskazane miejsce.

Busy do Holandii codziennie

Codziennie zarezerwujesz u nas przejazdy z Polski do Holandii w dobrej cenie, co umożliwia wybór dogodnego terminu. Wyjątek stanowi Wielkanoc, Wigilia oraz I DŚ, gdyż nasi pracownicy świętują wraz ze swoimi rodzinami. Nasz pojazdy to niezawodne pojazdy marki Renault Trafiic, dzięki czemu możesz poczuć się w pełni bezpiecznie. Jesteśmy uczciwą firmą dlatego ceny w naszej firmie nie zmieniają się okresie Bożego Narodzenia (niestety robi tak wiele firm). My stawiamy na uczciwość i pewność cen, więc oferujemy tanie i komfortowe busiki.

Jadąc nocną porą mogą Państwo już rano być na miejscu. Ma to szczególne znaczenie wtedy gdy wyjeżdżamy w celach turystycznych, gdyż zyskujemy w ten sposób dodatkowy czas na zwiedzanie. Podczas krótkich wypadów (na weekend) można zyskać dodatkowy czas i spożytkować go na zwiedzanie np. muzeum. Wybierz naszą firmę i wybierz się w podróż do tego pięknego kraju. Kraj ten oczywiście słynie z wiatraków i tulipanów, co rozsławiło ją na cały świat. Mimo jednoznacznych symboli kojarzących się z tym krajem oferuje on coś więcej, gdyż tu każdy może być po prostu sobą. Nasze busy zabiorą Cię w wybrane miejsce.

Busy Polska Holandia od drzwi do drzwi

W naszej firmie znajdziesz transport busami z Polski do Holandii codziennie bezpośrednio jadącymi od drzwi do drzwi. W naszej firmie organizacja dopięta jest na ostatni guzik codziennie podążając pod wskazany adres i drzwi. Nasze usługi wykonujemy od ponad dekady i doszliśmy w tym temacie do olbrzymiej wprawy. Skorzystaj z najlepszej oferty przewozowe dostępnej na rynku. Każdego dnia każdy nasz bus kursuje pod wskazane domostwo. Oferujemy przejazdy rano i wieczorem, dzięki czemu to nasi klienci wskazują dogodną godzinę dla swojego kursu. Kraj ten od lat jest jednym z głównych kierunków zarobkowych wybieranych przez naszych rodaków, gdyż tam zarabia się najlepiej. W kraju tym pracują ich tam tysiące, którzy poszukują regularnych i tanich przejazdów w obydwie strony. Z naszą ofertą wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom. Transport od drzwi do drzwi wykonujemy rano z Polski, dzięki czemu w tym samym dniu nasi klienci są na miejscu.

Ile kosztuje bus do Holandii?

Szukasz dobrej oferty na przejazdy? Zastanawiasz się kiedy odbywają się w naszej firmie kursy i ile kosztują? Wysoka jakość usług idzie u nas w parze z niskimi cenami. Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje o kosztach przejazdów i ustalisz wszystkie szczegóły. Rezerwacja odbywa się od poniedziałku do niedzieli (8-22), dzięki czemu można swobodnie wybrać dogodny dzień i godzinę kontaktu -> +48 600 856 765. Nasza oferta to znakomita korelacja jakości i kosztów, a wybierając naszą firmę zyskują Państwo pewność wyboru najlepszej oferty. Do kontaktu zachęcamy również pośrednictwa pracy, które dzięki stałej współpracy zoptymalizują koszty przemieszczania się swoich pracowników w obydwie strony. Jednym z atutów naszej firmy jest stabilność cen, ale te wahają się w zależności od regulacji prawnych. W okresie Covidowym zmienialiśmy je ze względu na restrykcje ustawowe, ale kiedy one minęły szybko wracaliśmy do poprzedniego cennika.

Wygodne busy są zdecydowanie najlepszą formą podróżowania po UE, ponieważ są tanie i jeżdżą ze wskazanego miejsca we wskazane miejsce. Koszty związane z przejazdem w naszej firmie nie są stałe, gdyż wpływa na nie wiele czynników. Zapewniamy że posiadamy najlepszą ofertę, o czym przekonasz się stawiając tym razem na naszą sprawdzoną przez tysiące osób ofertę! Koszty zawsze mają znaczenie znaczenie, więc chwyć za swój telefon i skontaktuj się z naszym biurem właśnie teraz! Mamy nadzieję że wytłumaczyliśmy Ci wszystkie aspekty związane z podróżą z nami. Długość trasy wynosi kilkanaście godzin. Sprawdź koszty transportu na infolinii!

cena

Oferta dla poszczególnych województw:

WLKP
KUJ-PO
LUB
ZACH-POM
POM

Busy do Holandii – rezerwacje, informacje o wyjazdach, bagaż, godziny odjazdów

Rezerwacje przyjmowane są na naszej infolinii codziennie od godziny 8 do 22. Pojedź z nami w swoją podróż! Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie przejazdu, w tym podadzą ceny i orientacyjną długość trwania przejazdu. Codziennie przyjmujemy Państwa rezerwacje pod naszym niezmiennym numerem telefonu +48 600 856 765 .

W ramach przejazdu busami mogą Państwo zabrać ze sobą dwie średniej wielkości walizki oraz bagaż podręczny. Ten drugi powinien być umieszczony na kolanach podróżującego.