Oferujemy Państwu busa z Chojnic do Niemiec na adres?  Wyjazdy organizujemy codziennie rano, obsługując miasto i okolice. Nasze pojazdy są nowe i zawsze czyste, dzięki czemu podróż mija w komfortowych warunkach. Wykonujemy przewozy z Chojnic pod drzwi do Niemiec, dzięki czemu nasi pasażerowie podróżują pomiędzy adresami. Codziennie przejazdy zapewniają wybór optymalnego terminu. Powrót odbywa się późnym popołudniem – wieczorem. W naszej firmie znajdziesz także inne usługi związane z opisywanymi.  Transportujemy także z Chojnic do Niemiec niewielkich paczek.

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie od rana do późnego wieczora pod numerem telefonu +48 600 856 765. Każdy nasz pojazd wyjeżdża z bazy czysty i gotowy na przyjęcie pasażerów. Jako jeden z nielicznych przewoźników obsługujemy terytorium sześciu państw. W ramach poniesionej opłaty możesz zabrać nieodpłatnie swój bagaż. W trakcie podróży zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach, gdzie można skorzystać z WC. 

Przewóz osób Chojnice Niemcy

Wykonujemy cyklicznie przejazdy w komfortowych warunkach na trasie z Chojnic do Niemiec, a nasza obsługa klienta w naszej firmie stoi na bardzo wysokim poziomie. Każdy nasz klient czuje się zaopiekowany. Przede wszystkim nie oszczędzamy na naszych pojazdach, są one nowe, klimatyzowane i posiadają szereg udogodnień. Stale poddajemy je kontrolom stanu technicznego (posiadamy własny warsztat), dzięki czemu możesz być pewny o swoje bezpieczeństwo. Poczucie Twojego bezpieczeństwa zapewni również ubezpieczenie każdej podróży oraz kadra wyśmienitych kierowców, którzy jeżdżą z nami od lat.

Na PZLtravel znajdziesz najlepsze cenowo i jakościowo przewozy do wielu zagranicznych destynacji. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami to zapraszamy do kontaktu. Obiecujemy doskonałą obsługę klienta od momentu rezerwacji, do momentu opuszczenia przez Ciebie auta. Rezerwacji możesz dokonywać pod nr Tel. +48 600 856 765 – ZAPRASZAMY!

bus Chojnice Niemcy

Trochę o mieście

Znakiem rozpoznawczym miasta jest Kościół p. w. Ścięcia św. Jana Chrzciciela, który jest położony w jego centrum. Miejsce to stanowi nie tylko duchowe centrum miasta, ale również jest miejsce spotkań kulturalnych. Jan Paweł II nadał kościołowi tytuł bazyliki mniejszej, w 1993 roku, a wnioskodawcą tej zmiany był biskup pelpiński Jan Bernard Szlagi. Jest to tytuł symboliczny o charakterze honorowym, który otrzymują kościoły wyróżniające się wartością zabytkową.

W miescie 18 września 1454 roku odbyła się wielka bitwa wojny trzynastoletniej. Była to batalia stoczona pomiędzy Zakonem Krzyżackim a wojskami polskimi. Bitwa okazała się największą porażką wojsk naszego kraju przeciwko siłom zakonu. Do dnia dzisiejszego docierają liczni turyści zafascynowani tym okresem, którzy szukają zakopanych pod ziemią artefaktów przeszłości. Jedziesz z nami? Skorzystaj z naszej oferty przewozowej i delektuj się komfortem jazdy w małą ilością współpasażerów.