Codziennie oferujemy tanie busy z Chojnic do Niemiec, obsługując miasto i okolice, dzięki czemu mają Państwo możliwość wyboru najlepszej oferty na rynku. Nasze pojazdy są nowe i zawsze czyste, dzięki czemu podróż mija w komfortowych warunkach. Wykonujemy kursy pod drzwi, a dzięki dużej  bazie klientów jesteśmy tutaj codziennie. Transport do naszego zachodniego sąsiada rozpoczyna się codziennie rano, a powroty rozpoczynają się od godziny 19.  Jeździmy każdego dnia w obie strony, dzięki czemu naszym klientom pozostawiamy wybór optymalnego terminu wyjazdu REZERWACJE – +48 600 856 765. Busy do Niemiec z Chojnic każdego dnia wyruszają z naszej firmy w pełni czyste, dzięki czemu są gotowe do przyjęcia klientów. 

Podróż każdego uczestnika wyjazdu rozpoczynamy i kończymy pod dowolnie wskazanym przez niego adresem, dzięki czemu nie musi ruszać się z miejsca. Jako jeden z nielicznych przewoźników obsługujemy terytorium sześciu państw, w tym Niemiec. Znakiem rozpoznawczym miasta jest Kościół p. w. Ścięcia św. Jana Chrzciciela, który jest położony w jego centrum. Miejsce to stanowi nie tylko duchowe centrum miasta, ale również jest miejsce spotkań kulturalnych. Jan Paweł II nadał kościołowi tytuł bazyliki mniejszej, w 1993 roku, a wnioskodawcą tej zmiany był biskup pelpiński Jan Bernard Szlagi. Jest to tytuł symboliczny o charakterze honorowym, który otrzymują kościoły wyróżniające się wartością zabytkową. Jedziesz z nami? Skorzystaj z naszej oferty przewozowej i delektuj się komfortem jazdy w małą ilością współpasażerów.

Przewozy do Niemiec Chojnice

Wykonujemy cyklicznie przewozy z Chojnic do Niemiec w komfortowych warunkach, a nasza obsługa klienta w naszej firmie stoi na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu każdy klient czuje się zaopiekowany. Przede wszystkim nie oszczędzamy na naszych pojazdach, są one nowe, klimatyzowane i bardzo komfortowe. Stale poddajemy je kontrolom stanu technicznego (posiadamy własny warsztat), dzięki czemu możesz być pewny o swoje bezpieczeństwo. Poczycie Twojego bezpieczeństwa zapewni również ubezpieczenie każdej podróży oraz kadra wyśmienitych kierowców, którzy jeżdżą z nami od lat.

Na PZLtravel znajdziesz najlepsze cenowo i jakościowo przewozy do wielu zagranicznych destynacji. Jeśli jesteś zainteresowany przewozem osób lub transportem małych paczek to zapraszamy do kontaktu. Obiecujemy doskonałą obsługę klienta od momentu rezerwacji przejazdu, do momentu opuszczenia przez Ciebie busa. Rezerwacji możesz dokonywać pod nr Tel. +48 600 856 765 – ZAPRASZAMY.

busy do niemiec Chojnice

Trochę o mieście

W miescie 18 września 1454 roku odbyła się wielka bitwa wojny trzynastoletniej. Była to batalia stoczona pomiędzy Zakonem Krzyżackim a wojskami polskimi. Bitwa okazała się największą porażką wojsk naszego kraju przeciwko siłom zakonu. Do dnia dzisiejszego docierają liczni turyści zafascynowani tym okresem, którzy szukają zakopanych pod ziemią artefaktów przeszlości. Busy Chojnice – Niemcy i transport w przeciwnym kierunku komfortowymi busami nawet nie śnił się nikomu w tamtych czasach. Podróż odbywała się oniegdaj konno lub za pomocą karoc, które nie należały do wygodnych form transportu.