Oferujemy na naszej stronie PZLtravel wszystkim podróżującym busem z Międzychodu do Szwajcarii. Wyjazdy i powroty organizowane są w naszej firmie w każdy poniedziałek i piątek. Znakomitymi pojazdami Renault Traffic dojedziesz z nami bezpiecznie i na czas do celu podróży. Tymi samymi pojazdami wyruszamy w tą trasę – REZERWACJE +48 600 856 765

Kursy powrotnen z Międzychodu do Szwajcarii rozpoczynamy z samego rana, co umożliwia dotarcie pod wybrany adres w dokładnie tym samym dniu. Powrót do miasta rozpoczyna się późnym wieczorem tuż po północy we wtorki i soboty. Posiadamy kompleksowo wyposażone, zawsze perfekcyjnie czyste, klimatyzowane  i  systematycznie diagnozowane pojazdy marki Renault Traffic. Dodatkowo umożliwiamy możliwość nadania paczek i wysłania pracowników do wymienionych krajów. 

 

Przewozy na trasie Międzychód – Szwajcaria

Codziennie zbieramy zamówienia na przewozy do Szwajcarii z Międzychodu oraz zahaczamy o kilka krajów widocznych z prawej strony. Nasze pojazdy posiadają fotel dla kierowcy  i 8 bardzo wygodnych miejsc siedzących dla naszych klientów, dzięki czemu podróż nie jest męcząca. Prowadzone są one przez zdyscyplinowanych kierowców o miłym usposobieniu, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia pojazdów.  Mają oni wiele godzin przed kolejną podróżą na wypoczynek. Oczywiście jest to dla Twojego bezpieczeństwa. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

busy do Szwajcarii Międzychód