BUSY STRZELCE KRAJEŃSKIE – NIEMCY HOLANDIA BELGIA

Planujesz zagraniczny wyjazd i szukasz busa ze Strzelec Krajeńskich do krajów zachodnich? Oferujemy stosunkowo tanie usługi transportowe, dzięki którym pojedziesz do Niemiec, do Holandii lub do Belgii ze wskazanego strzeleckiego adresu. W trasę ruszamy codziennie z samego rana, a wracamy do Strzelec od południa (z Belgii), popołudnie – czasem wieczór (z Holandii) i wieczorem (z Niemiec). Ofertujemy także transport ze Strzelec lub do nich zagranicznych paczek ze wskazanych krajów. -> +48 600 856 765

Codziennie wykonujemy przewozy ze Strzelec do wszystkich holenderskich i belgijskich miast ( we wschodniej i środkowej części tego kraju) oraz do środkowych landów. W każdy poniedziałek i piątek obsługujemy wszystkie landy niemieckie. Z nami dojedziesz na miejsce szybko, tanio i bezpiecznie, co bezsprzecznie powinno zadowolić każdego klienta. Przewóz osób w naszej firmie prowadzimy w systemie pod drzwi. Jadąc pomiędzy adresami skracamy czas przejazdy z lub do Strzelec oraz ograniczamy wydatki. Zapraszamy do wspólnej podróży!

PRZEWÓZ OSÓB STRZELCE KRAJEŃSKIE – NIEMCY HOLANDIA BELGIA

Przejazdy ze Strzelec w naszej firmie wykonujemy dla osób prywatnych, a także dla firm i pośrednictw pracy. W ramach ich obsługi wykonujemy zagraniczne przewozy pracownicze. Dla zainteresowanych osób możemy świadczyć także usługi na terenie Polski, gdyż siedziba naszej firmy mieści się w mieście obok. Jesteśmy przewoźnikiem z wieloletnim doświadczeniem, z którym bezpiecznie dotrzesz do celu podróży.

Niemcy, Holandia i Belgia są na wyciągnięcie Twojej ręki, gdyż rezerwacje przyjmujemy pod nr telefonu +48 600 856 765. Nasi fachowi konsultanci udzielą Państwu wszelkich informacji na temat wyjazdu ze Strzelec do wybranego kraju. W ramach poniesionej opłaty za bilet, mogą państwo zabrać ze sobą nieodpłatnie bagaż. Dwie średnie walizki i torbę podręczną / per capita. Każdy nasz bus ma doświadczonego kierowcę za sterami, a także wyposażony jest w klimatyzację, DVD i wszelkie środki bezpieczeństwa. Z nami do Niemiec do Holandii i do Belgii będzie Ci zawsze blisko. 

Co warto robić podczas wypoczynku w mieście

Do miasta z roku na rok przybywa turystów. Strzelce Krajeńskie mają długą historię, dlatego warto odwiedzić lokalne zabytki, . Najwspanialszy jest tu zamek, kościoły, muzea i inne historyczne miejsca. Okolica jest malownicza i pełna pięknych krajobrazów, więc spacer lub wycieczka rowerowa po okolicy to świetny sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Jeśli lubisz sporty wodne, możesz wybrać się na kajakarstwo na rzekę Noteć lub inne pobliskie rzeki. Miasto leży w pobliżu wielu jezior, co czyni je doskonałym miejscem do wędkowania.