PZLtravel oferuje komfortowe busy jadące codziennie z Poznania do Niemiec. Przewóz z Niemiec do Polski odbywa się również codziennie Przewóz osób w naszej firmie odbywa się w systemie „od drzwi do drzwi”. Twoja podróż rozpozyna się w punkcie „A” i kończy pod dowolnie wskazanym adresem. Korzystając z naszej firmy otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa, którą zapewnią Ci sprawne busy, najlepsi kierowcy i ubezpieczenie podróżne. Szukasz dobrej oferty na busy z Poznania do Niemiec?  Nie szukaj dalej. Na naszej stronie znajdziesz najkorzystniejsze ceny.

Poza wysoką jakością usług i bezpieczeństwem oferujemy również znakomitą obsługę Klienta, którą zapewnią państwu pracownicy odvbierający telefony. Skorzystaj z usług naszej firmy! Rezerwacji możesz dokonać telefonicznie pod nr tel: +48 600 856 765. Pamiętaj że do busa możesz zabrać jedną dużą walizkę oraz bagaż podręczny, który umieścisz na kolanach lub pod siedzieniem. Poznań i okolice zapraszamy do kontaktu. PZLtravel to najlepszy przewozy z Poznania do Niemiec są na wyciągnięcie Twojej ręki do smartfona!

Tanie busy z Poznania do Niemiec

Wybierając naszą firmę osobowego transportu międzynarodowego otrzymują Państwo nowe, spawne i pachnące busy. Te które wypuszczamy na trasę z Poznania do Niemiec (lub w przeciwną stronę) posiadają duże wygodne fotele, klimatyzację oraz sprzęt DVD na którym można zobaczyć znance i cenione filmy. Wygodne fotele pozwolą uciąć sobiem drzemkę, a może nawet usnąć. Skorzystaj z nich i wstań wypoczęty na terenie Niemiec, lunb przyjeżdząjąc zza granicy do Poznania. Jeśli przewozy na Zachód to to musi być PZLtravel!

Wybierajac się busem do Niemiec koniecznie musisz zajrzeć do Kolonii aby zobaczyć ichniejszą katedrę. Oryginalna nazwa katedry to: Hohe Domkirche St. Peter und Maria. Katedra zostałą wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Swoją historią sięga 1248 roku, kiedy to rozpoczęłą się jej budowa. Przez cztery stulecia katedra była siedzibhą biskupstwa (lata 1313-1782). Co ciekawe rozpoczęta w XIII wieku budowa zakończyłą się pod koniec XIX wieku – w roku 1880! Z pewnością warto było bo katedra rok do roku przyciąga olbrzymie ilości turystów, przyjeżdżających do Niemiec z całego świata. W tytm Polacy, którzy docierają tu z Poznania do Niemiec naszymi busami.