REZERWACJA PRZEJAZDU +48 600 856 765.

Szukasz oferty na komfortowe busy do Niemiec z Poznania? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Codziennie pokonujące trasę w obie strony. Kursy odbywają się z adresu na adres,  dzięki czemu podróż do Niemiec z Poznania można przeznaczyć na sen, gdyż kierowca zatrzyma się w wyznaczonym miejscu. Eskapada naszych klientów rozpoczyna się zatem pod poznańskim adresem, a kończy pod dowolnie wskazanym adresem w wybranym landzie. Wyjazdy organizujemy rano, a z Niemiec wracamy wieczorem.

flaga niemiec

Rezerwacje dostępne są każdego dnia pod nr tel: +48 600 856 765, . Pamiętaj że do pojazdu możesz zabrać dwie średnie walizki oraz bagaż podręczny, który umieścisz na kolanach, lub pod siedzeniem. Korzystając z naszej firmy otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa, którą zapewnią Ci sprawne pojazdy, najlepsi kierowcy i ubezpieczenie którym objęty jest każdy kurs. Nie szukaj dalej, gdyż na naszej stronie znajdziesz najkorzystniejsze ceny!

Busy Poznań-Niemcy w komfortowym wydaniu

Każdy bus obsługujący trasę posiada wygodne fotele, klimatyzację oraz sprzęt DVD, dzięki któremu można oddać się rozrywce. Wybierając naszą firmę otrzymują Państwo nowe, spawane i pachnące busiki, dzięki czemu namacalnym staje się fakt wyboru najlepszej oferty. Wygodne fotele pozwolą uciąć sobie drzemkę, a może nawet usnąć. Codziennie oferujemy przewóz osób Poznań-Niemcy w komfortowych warunkach – skorzystaj z naszej oferty!!

Wybierz tanie busy do Niemiec z Poznania – ceny jak w 2022 roku!

Posiadamy najlepsza ofertę przewozową, dzięki czemu nasi klienci zyskują komfort podróży w najlepszych cenach na rynku. Ceny ulegają okresowym wahaniom, ale zapewniamy że nie zmieniamy cen w okresie Bożego Narodzenia. Chcąc nadać ekspresową paczkę naszym busem należy ustalić możliwość takiej opcji z naszymi pracownikami na infolinii. Z nami paczki ekspresowo trafiają tam gdzie powinny, dzięki czemu ich zawartość szybciej cieszy właściciela. Zachęcamy wszystkich podróżników, pracowników transgenicznych do skorzystania z nasze oferty!

Bezpośrednie przewozy do Niemiec z Poznania z dużą ilością bagażu

W ramach biletu umożliwiamy nieodpłatny transportu bagażu. Można zabrać ze sobą dwie średniej wielkości waliki oraz bagaż podręczny. Walizki umieszczane są w luku bagażowym. W celu uniknięcia pomyłek prosimy o ich opisanie imiennymi plakietkami. Bagaż podręczny należy mieć przy sobie. Za bagaż podręczny przyjmuje się standardowej wielkości plecak lub torba do codziennego użytku. Waga torby podręcznej, nie powinna przekroczyć 5 kg. Transportujemy także paczki o niewielkich rozmiarach.