Nasza firma orferuje tanie przewozy busami z Polski do Szwajcarii. Obsługujemy południową Wielkopolskę. Nasze pojazdy odjeżdżają do tego pięknego Państwa w każdy poniedziałek i piątek (rano). Powroty organizujemy z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę w nocy. Nasza firma działa od ponad dekady i stale się rozrasta. Każdego dnia obsługujemy Klientów jadących na zachód Europy. Wielkopolska to dla nas olbrzymi potencjalny rynek ze względu na liczbę mieszkańców woj.

Nasze busy są nowe i stale poddajemy je dozorom technicznymi. Nasi kierowcy posiadają olbrzymie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów. Nasze busy i znakomici kierowcy to gwarancja bezpiecznej podróży dla Ciebie. Z nami pojedziesz z jednego adresu pod drugi adres – od drzwi Twojego obecnego miejsca pobytu do drugiego miejsca w które chcesz się dostać. Rezerwacji można dokonać pod nr telefonu Tel. +48 600 856 765. Wielkopolska nie śpimy lecz dzwonimy. Busy do Szwajcarii w zasięgu Twojej ręki.

Trochę o Szwajcarii

Szwajcaria jest pięknym krajem. Rozciągają się tu Alpy, które zimą przyciągają rzeszę turystów na trasy zjazdowe. Wielu z naszych rodaków podróżuje jednak do tego kraju z innych wzgledów – konkretnie w celach zarobkowych. Nie inaczej zachowują sie mieszkańcy Wielkopolski. Kraj ten słynie z bardzo wysokich zarobków, dobrej opieki medycznej oraz spokoju na ulicach. W kraju istnieje szereg autostrad po których poruszają sie nasze pojazdy wiozące Klientów na wakacje tudzież do pracy. Z nami dojedziesz m.in. do takich miast jak: Bienne, Neuchatel, Lozanna, Snkt Gallen, Sion, Winterthur, Thun, Verno czy Lucerna. Nasze busy zabiorą Cię do Szwajcarii i nie tylko.