Jeśli szukasz najlepszej oferty na taniego busa do Danii z Pyrzyc i chciałbyś być pewnym terminu swojego wyjazdu i niezmiennej ceny. To właśnie znalazłeś taką ofertę na stronie PZLtravel. Przewóz osób z Pyrzyc do Danii to oferta wprowadzona w naszej firmie w 2019 roku, ale od ponad dekady jeździmy z Wami do innych krajów europejskich. Każda podróż z nami odbywa się z zachowaniem pełnych wymogów bezpieczeństwa i jest ubezpieczona.

Pojedziesz z nami kompleksowo wyposażonymi i klimatyzowanymi busami marki Renault Traffic. Od początku naszej działalności oferujemy tani transport osób z dojazdem pod drzwi. Twoja podróż odbywa się pomiędzy dwoma punktami, przy czym oba punkty są dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Dotyczy to wyjazdów z miasta oraz przewozu w przeciwną stronę. Nasze przewozy realizujemy systematycznie w każdy poniedziałek i piątek. Powroty do  naszego kraju organizowane są natomiast we wtorki i w soboty. Nasze busy prowadzone przez naszą stałą kadrę wyspanych, doświadczonych i miłych kierowców. W celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie przejazdu prosimy o kontakt z pracownikami naszej infolinii pod nr tel.: +48 600 856 765. Jest ona czynna w godzinach od 8 do 21.

W mieście znajdują się m.in. takie zabytki jak: Stare miasto, pozostałości murow obronnych, ruiny bramy, Baszta Pijacka, Baszta Śpiącej Królewny czy ruiny Baszty Mniszej.