W 2019 roku uruchomiliśmy nowe trasy wykonując między innymi busami do Luksemburga z Wielkopolski. Zabierzemy Cię tam z południowej i centralnej Wielkopolski. Kraj ten mimo niewielkich rozmiarów przyciąga wielu naszych rodaków ze wzlędu na bardzo wysokie zarobki. Z nami dostaniesz się do tego kraju w każdy poniedzialek i piątek, wyjazdy organizujemy w tym samym dniu, ale późnym wieczorem. Z nami nie musisz martwić się o dodatkowe środki lokomocji m- przyjedziemy pod Ciebie pod konkretny adres i zawieziemy pod konkrety adres w Luksemburgu.

Nasze pojazdy są nowe i komfortowe oraz prowadzą je zdyscyplinowani kierowcy – jest to nasz duet bezpieczeństwa dla Ciebie na którym nie oszczędzamy. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zakup swój przejazd już dziś. Gwarantujemy niskie ceny, kompleksową i miłą obsługę oraz komfort jazdy. Rezerwacji możesz dokonać dzwoniąc na naszą infolinię pod nr  +48 600 856 765. Zapraszamy

Przewozy Luksemburg – Wielkopolska.

Codziennie oferujemy tanie przewozy do Luksemburga z Wielkopolski, dzięki czemu bez nadmiernych kosztów można go zwiedzić. Kraj ten ma równie bogątą tradycję państwowości do naszej. Pierwsze wzmianki o Luksemburgu pojawiąją się w X wieku. Państwo zajmowalo tylko niewielki skrawek skupionej wokół skały o ten samej nazwie co kraj. Mieszka tu w chwili obecnej 602 tys. mieszkańcow co stanowi 1/4 liczby ludności naszej stolicy. Mimo niewielkiego kapitału ludzkiego i niewielkiej powierzchni kraj ten ma 164 najwyższe PKB na świecie wynoszące 62,4 miliarda dolarów. Na osobę jest to ponad 100 tys. dolarów.

Nie ma się więc czemu dziwić, że nasi rodacy podróżują tu w celach zarobowych. Wysokie pensje, świetna opieka medyczna i liczne swobody obywatelskie przyciągają nie tylko młodych. Udaj się z nami do tego kraju i wykup swój bilet  naszej firmie!