W 2019 roku uruchomiliśmy nowe trasy wykonując między innymi kursy do Luksemburga. Nasze busy zabiorą Cię tam z południowej Wielkopolski. Kraj ten mimo niewielkich rozmiarów przyciąga wielu naszych rodaków ze wzlędu na bardzo wysokie zarobki. Z nami dostaniesz się do tego kraju w każdy poniedzialek i piątek, wyjazdy organizujemy w tym samym dniu, ale późnym wieczorem. Z nami nie musisz martwić się o dodatkowy transport – przyjedziemy pod Ciebie pod konkretny adres w Polsce i zawieziemy pod konkrety adres w Luksemburgu.

Nasze busy są nowe i komfortowe oraz prowadzą je zdyscyplinowani kierowcy – jest to nasz duet bezpieczeństwa dla Ciebie na którym nie oszczędzamy. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i zakup swój przejazd już dziś. Gwarantujemy niskie ceny, kompleksową i miłą obsługę oraz komfort jazdy. Rezerwacji możesz dokonać dzwoniąc na naszą infolinię pod nr +48 600 856 765. Zapraszamy

Trochę o Luksemburgu

Kraj ten ma równie bogątą tradycję państwowości do naszej. Pierwsze wzmianki o Luksemburgu pojawiąją się w X wieku. Państwo zajmowalo tylko niewielki skrawek skupionej wokół skały o ten samej nazwie co kraj. Mieszka tu w chwili obecnej 602 tys. mieszkańcow co stanowi 1/4 liczby ludności naszej stolicy. Mimo niewielkiego kapitału ludzkiego i niewielkiej powierzchni kraj ten ma 164 najwyższe PKB na świecie wynoszące 62,4 miliarda dolarów. Na osobę jejst to ponad 100 tys. dolarów.

Nie ma się więc czemu dziwić, że nasi rodacy podróżują tu w celach zarobowych. Wysokie pensje, świetna opieka medyczna i liczne swobody obywatelskie przyciągają nie tylko młodych. Udaj się z nami do tego kraju i wyup swój bilet na przewóz osób lub transport paczek. Busy do Luksemburga z Wielkopolski?