BUSY SŁUBICE – NIEMCY HOLANDIA BELGIA

Planujesz zagraniczny wyjazd i szukasz busa ze Słubic do krajów zachodnich? Oferujemy stosunkowo tanie usługi transportowe, dzięki którym pojedziesz do Niemiec, do Holandii lub do Belgii ze wskazanego słubickiego adresu. W trasę ruszamy codziennie z samego rana, a wracamy do Słubic od południa (z Belgii), popołudnie – czasem wieczór (z Holandii) i wieczorem (z Niemiec). Ofertujemy także transport ze Słubic lub do niej zagranicznych paczek ze wskazanych krajów. -> +48 600 856 765

Codziennie wykonujemy przewozy ze Słubic do wszystkich holenderskich i belgijskich miast ( we wschodniej i środkowej części tego kraju) oraz do środkowych landów. W każdy poniedziałek i piątek obsługujemy wszystkie landy niemieckie. Z nami dojedziesz na miejsce szybko, tanio i bezpiecznie, co bezsprzecznie powinno zadowolić każdego klienta. Przewóz osób w naszej firmie prowadzimy w systemie pod drzwi. Jadąc pomiędzy adresami skracamy czas przejazdy z lub do Słubic oraz ograniczamy wydatki. Zapraszamy do wspólnej podróży busami!

PRZEWÓZ OSÓB SŁUBICE – NIEMCY HOLANDIA BELGIA

Przejazdy ze Słubic w naszej firmie wykonujemy dla osób prywatnych, a także dla firm i pośrednictw pracy. W ramach ich obsługi wykonujemy zagraniczne przewozy pracownicze. Dla zainteresowanych osób możemy świadczyć także usługi na terenie Polski, gdyż siedziba naszej firmy mieści się w mieście obok. Jesteśmy przewoźnikiem z wieloletnim doświadczeniem, z którym bezpiecznie dotrzesz do celu podróży.

Niemcy, Holandia i Belgia są na wyciągnięcie Twojej ręki, gdyż rezerwacje przyjmujemy pod nr telefonu +48 600 856 765. Nasi fachowi konsultanci udzielą Państwu wszelkich informacji na temat wyjazdu ze Słubic do wybranego kraju. W ramach poniesionej opłaty za bilet, mogą państwo zabrać ze sobą nieodpłatnie bagaż. Dwie średnie walizki i torbę podręczną / per capita. Każdy nasz bus ma doświadczonego kierowcę za sterami, a także wyposażony jest w klimatyzację, DVD i wszelkie środki bezpieczeństwa. Z nami do Niemiec do Holandii i do Belgii będzie Ci zawsze blisko. 

Informacje o regionie

Słubice to nie za duże miasto w Polsce, położone nad rzeką Odrą, blisko granicy z Niemcami. Mimo swojego niewielkiego rozmiaru, Słubice oferuje kilka interesujących miejsc do zwiedzania i ciekawych atrakcji. Turyści często odwiedzają most graniczny między Słubicami a RFN. Jest on zwany “Mostem Umysłów” (Mostem Przyjaźni). Jest on imponującym obiektem inżynieryjnym i stanowi ważne połączenie między oboma krajami. Kościół św. Ducha jest neogotyckim kościołem z piękną fasadą, a przyjeżdżając tu musisz go koniecznie zobaczyć. Odwiedź także muzeum prezentujące historię i kulturę miasta.