Szukasz dobrej oferty na busa do Niemiec z Gniezna? Może chcesz pojechać z nami do Holandii? Codziennie jeździmy na obydwu trasach osobnymi pojazdami! Podróżujemy także w drugą stronę. Obsługujemy wszystkie adresy w Gnieźnie jadąc pomiedzy wskazanymi adresami. Usługi związane z relokacją osób prywatnych to nasze , ale prowadzimy także transport małych paczek, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Codziennie kursujemy do środkowych landów i do całej Holandii, a w poniedziałki i piątki obsługujemy całe terytorium Niemiec. 

Przewozimy naszych klientów 9-osobowymi autami w komfortowych warunkach, dzięki czemu podróż nie męczy. Kursy rozpoczynają się w godzinach porannych, a powroty z Niemiec do Gniezna od godziny 19. Jadąc z naszą firmą wybierają Państwo podróż pod wskazane drzwi, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze. Rezerwacje +48 600 856 765

Komfortowym busem do Holandii z Gniezna wyruszysz rano, a powroty organizujem codziennie od godziny 17. Bardzo ciekawym obiektem w mieście jest kamienna mapa Europy która przyciąga wzrokiem wielu turystów. Mapa powstała w 2003 roku przy zbiegu ulic: A. Piotrowskiego i J. Kostrzewskiego. Ułożyła ja młodzież szkolna z 70 tysięcy (liczba mieszkańców Gniezna) kamieni polnych. Powstała ona z okazji tysięcznej rocznicy Zjazdu Gnieźnieńskiego. Inną ciekawą instalacją jest Krąg Darczyńców ułożony w nawierzchni Rynku. Chcesz ją zobaczyć? Nic prostszego, gdyż wystarczy skorzystać z naszej oferty!

Przewóz osób Gniezno – Niemcy – Holandia

Wyróżnia nas dbanie o bezpieczeństwo przejazdów i korzystny stosunek ceny do jakości usługi, dzięki czemu każdy przejazd jest bezpieczną przygodą. Bezpieczne przewozy busem zapewniają nasze nowe i sprawne pojazdy, dzięki czemu można w nich spokojnie zasnąć. Posiadamy własnego mechanika, który po każdej trasie sprawdza stan techniczny naszych pojazdów, co przyczynia się do ich bezpieczeństwa.

Za kierownicami naszych aut jadących do Holandii i Niemiec zasiadają najlepsi kierowcy o miłym usposobieniu, co wydaje się znacznie wpływa na bezpieczeństwo podróży. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Przewozy na tych trasach wykonujemy od ponad dziesięciu lat, dzięki czemu można być pewnym naszych umiejętności. Dodatkowo każdy kurs jest ubezpieczony. W celu rezerwacji przejazdu prosimy o kontakt z naszą telefoniczną obsługą klienta pod nr Tel. +48 600 856 765 .