Szukasz busa do Szwajcarii z Drezdenka? Znakomicie, gdyż przewozy osób na tej trasie organizujemy rano w każdy poniedziałek i piątek, a wracamy późnym wieczorem. W naszej flocie znajdują się kompleksowo wyposażone, czyste i co najważniejsze sprawne auta. Z nami przejazd odbywa się ze wskazanego miejsca z Drezdenka pod wskazany szwajcarski adres. Podróż pod dom, to oszczędność czasu pieniędzy i stresów związanych z przesiadką. 

 

Nasze auta mają 8 miejsc dla naszych klientów i jeden fotel dla kierowcy. Prowadzone są one przez doświadczonych i miłych kierowców, którzy są zawsze wypoczęci przed podróżą – to gwarant Twojego bezpieczeństwa. W ramach transportu z Drezdenka do Szwajcarii możesz bez dodatkowych zabrać swój bagaż. Wystarczy wybrać nasz nr telefonu +48 600 856 765 i umówić na naszej infolinii wyjazd już dziś. Podróże z nami do czysta przyjemność

Przewozy do Szwajcarii Drezdenko

Poza kursami pasażerskimi nadasz w naszej firmie także małe paczki – listy, dokumenty etc. W ramach przejazdu z Drezdenka do Szwajcarii możesz uciąć sobie drzemkę lub puścić film na DVD. Wszystkie nasze auta mają wygodne fotele, światełka, lampki, gniazdko. Dalej się zastanawiasz? Wybór może być tylko jeden – zdecydowanie postaw na PZLtravel. Oferowane usługi to nasze jedyne źródło dochodu, dlatego podchodzimy do niego z pełną powagą.

Do miasta naszymi busami dociera także wielu turystów. W sercu miasta znajduje się piękny zamek. Obecnie mieści się tam Muzeum Ziemi Drezdeńskiej, gdzie można poznać historię regionu. Kościół św. Jana Chrzciciela jest piękną świątynią, która zachwyca swoją architekturą i wnętrzem. Kościół jest ważnym punktem na mapie kulturalnej miasta i stanowi ważne miejsce dla tutejszych mieszkańców. Wybierz wyjazdy w naszej firmie!