Planujesz podróż do Niemiec z województwa lubuskiego, i chcesz pojechać od drzwi do dzrwi? Codziennie rano wyjeżdżamy w trasę komfortowymi busami. Oferujemy busa z lubuskiego do Niemiec jadącego z adresu pod adres. Jadąc pod dom wskazany nam przez klientów ograniczamy wydatki, a także skracamy czas podróży. Transport z lubuskiego do Niemiec zarezerwujesz i pojedziesz w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela na naszej infolinii -> REZERWACJE +48 600 856 765

 bus lubuskie Niemcy - harmonogram

W centralne regiony tego kraju jeździmy codziennie, a na południe i północ wyjeżdżamy w każdy poniedziałek i piątek. Powroty organizujemy także we wszystkie dni tygodnia wieczorem.  Przejazdy odbywają się komfortowymi busami, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni i mili kierowcy. Każdy nasz pojazd ma wygodne fotele, gniazdko ładujące do telefonów a także sprawną klimatyzację. Wykonujemy również ekspresowy transport paczek nisko i średnio gabarytowych, co z pewnością zachęci osoby ceniące czas.

Przewozy do Niemiec z lubuskiego: poznaj nasze ceny

Oferujemy tanie busy z lubuskiego do Niemiec codziennie rano, a busami na trasie Niemcy – lubuskie wyjeżdżamy wieczorem. Z naszych usług poza osobami prywatnymi korzystają także pośrednictwa pracy. Pracownicy mogą bezpiecznie dotrzeć w miejsce ich pracy, a każda firma zyskuje pewność stawienia się pracownika w wyznaczonym terminie. Orientacyjne koszty w 2023 roku wyniosły około 450-500 zł.

Przyjmujemy rozliczenie w złotówkach, jak i w euro. Zachęcamy do płatności online (z góry w obie strony), co umożliwia uzyskanie korzystnego rabatu.

Wybierz busy lubuskie – Niemcy z licznymi udogodnieniami i darmowym bagażem

W ramach zakupionego biletu nieodpłatnie zabierzemy Twój bagaż. Możesz zabrać dwie średniej wielkości walizki i bagaż podręczny! Posiadamy znakomitą korelację cena vs jakość, a nasze minibusy to znakomita alternatywa dla komunikacji autobusowej i prywatnej. Nasi kierowcy to specjaliści w prowadzeniu pojazdów – posiadają niezbędne badania i doświadczenie, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo.
Każdy nasz bus posiada wygodne fotele, pasy bezpieczeństwa, sprawną i czystą klimatyzację, a także inne elementy gwarantujące przyjemną podróż. Nie oszczędzamy na naszych pojazdach, dzięki czemu wyjdziesz z nich wypoczęty i gotowy na zwiedzanie.

przewóz osób lubuskie - Niemcy obszar obsługi

Informacje turystyczne dla podróżujących

Zachęcamy do skorzystania z naszych wyjazdów. Województwo lubuskie tak jak i inne województwa polskie zawdzięczają swój obecny kształt reformie z 1998 roku. Wcześniej na tym terytorium znajdowały się trzy mniejsze jednostki terytorialne o tej samej randze. Woj. jest jednym z najmniejszych w Polsce. Graniczy ono z Niemcami, przez co na terytoriach przygranicznych można spotkać wielu naszych zachodnich sąsiadów.

Liczba ludności wynosi tu nieco ponad jeden milion, czyli dużo mniej od naszego miasta stołecznego. Leży ono na w dolinach dwóch rzek: Odry i Noteci oraz na terytorium pomiędzy nimi, dzięki czemu rozwija się tu infrastruktura sportów wodnych. Wybitne walory krajobrazowe i przyjaźnie nastawieni ludzie to cechy wyróżniające te tereny.

Jeździmy m.in. z takich miast jak: