Chcesz przedostać się do Niemiec z województwa lubuskiego? Znakomicie, gdyż trafiłeś na przewoźnika który zabierze Cię busem z lubuskiego do Niemiec na wskazany adres. Wykonujemy przewóz osób z lubuskiego do Niemiec od ponad dekady, a także transportujemy paczki. Jadąc pod dom wskazany nam przez klientów ograniczamy wydatki, a także skracamy czas podróży. Jadąc z nami można spokojnie usnąć w fotelu, gdyż po przyjeździe pod wskazane drzwi kierowca budzi pasażerów. Transport ze wskazanego miejsca w lubuskim do wskazanego miejsca w Niemczech codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii -> REZERWACJE +48 600 856 765

bus lubuskie Niemcy

W centralne regiony tego kraju jeździmy codziennie, a na południe i północ wyjeżdżamy w każdy poniedziałek i piątek. Powroty organizujemy także we wszystkie dni tygodnia wieczorem.  Przejazdy odbywają się komfortowymi autami, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni i mili kierowcy. Każdy nasz pojazd ma wygodne fotele, gniazdko ładujące do telefonów a także sprawną klimatyzację. Wykonujemy również ekspresowy transport paczek nisko i średnio gabarytowych, co z pewnością zachęci osoby ceniące czas. Wybierz nasz bus! 

Przewozy do Niemiec z lubuskiego

W naszej firmie znajdziesz najlepsze przejazdy na trasie z lubuskiego do Niemiec zawsze w korzystnych cenach. Z naszych usług poza osobami prywatnymi korzystają także pośrednictwa pracy. Pracownicy mogą bezpiecznie dotrzeć w miejsce ich pracy, a każda firma zyskuje pewność stawienia się pracownika w wyznaczonym terminie. Firmom zaoferować możemy również atrakcyjne rabaty na (przy dużej ilości zleceń).

W ramach zakupionego wyjazdu możesz zabrać dwie średniej wielkości walizki i bagaż podręczny! Posiadamy znakomitą korelację cena vs jakość, a nasze minibusy to znakomita alternatywa dla komunikacji autobusowej i prywatnej. Jadą z nami nie musisz przejmować się trasą i zwracaniem uwagi na znaki drogowe – nasi kierowcy bezpiecznie zabiorą Cię we wskazane miejsce. W każdym pojeździe przeznaczonych jest osiem miejsc dla pasażerów i jedno dla kierowcy, co tworzy kameralną atmosferę. Nasi kierowcy to specjaliści w prowadzeniu pojazdów – posiadają niezbędne badania i doświadczenie, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Wybierz się z nami z województwa lubuskiego do Niemiec w komfortowych warunkach!

 obszar obsługi w Niemczech

Informacje o regionie – co robią tu nasi sąsiedzi

Województwo lubuskie tak jak i inne województwa polskie zawdzięczają swój obecny kształt reformie z 1998 roku. Wcześniej na tym terytorium znajdowały się trzy mniejsze jednostki terytorialne o tej samej randze. Woj. jest jednym z najmniejszych w Polsce. Graniczy ono z Niemcami, przez co na terytoriach przygranicznych można spotkać wielu naszych zachodnich sąsiadów. Liczba ludności wynosi tu nieco ponad jeden milion, czyli dużo mniej od naszego miasta stołecznego. Leży ono na w dolinach dwóch rzek: Odry i Noteci oraz na terytorium pomiędzy nimi, dzięki czemu rozwija się tu infrastruktura sportów wodnych. Wybitne walory krajobrazowe i przyjaźnie nastawieni ludzie to cechy wyróżniające te tereny.

Jeździmy m.in. z takich miast jak: