REZERWACJE +48 600 856 765

Szukasz busa do Niemiec z lubuskiego? Oferujemy komfortowe tanie przejazdy, dzięki którym sprawnie i bezpiecznie dotrzesz do celu swoich wojaży. Działamy od ponad dekady obsługując tysiące klientów, dzięki czemu dziś sprawnie ich obsługujemy. Wyrobiliśmy sobie znakomitą renomę na rynku, dzięki czemu mają Państwo pewność wyboru najlepszej oferty.  Każdy mieszkaniec województwa  może liczyć na naszą pomoc w dotarciu do małych i dużych miast niemieckich. W centralne regiony tego kraju jeździmy codziennie, a na południe i północ wyjeżdżamy w każdy poniedziałek i piątek.

Przejazdy odbywają się komfortowymi busami (95% naszej floty stanowią Renault Traffic), a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni i mili kierowcy. Zawieziemy Ciebie pomiędzy konkretnie wskazanymi adresami, co bezspzrecznie zaoszczędzi Ci stresów gdyż nie ma przesiadek. Wykonujemy również ekspresowy transport paczek nisko i średnio gabarytowych, co z pewnością zachęci osoby ceniące czas. Obsługujemy również przejazdy dla grup w Polsce, dzięki czemu ułatwiamy organizację spotkań rodzinnych. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: Tel. +48 600 856 765. Nasz personel udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji, w tym poda konkretne odnośnie Państwa trasy. Wykonamy na Ciebie transport z lubuskiego do Niemiec w komfortowych warunkach.

busy do Niemiec lubuskie

Przewozy do Niemiec lubuskie

Wykonujemy przewozy do Niemiec z lubuskiego w korzystnych cenach, dzięki którym każdy klient indywidualny dotrze w wygodny i bezpieczny sposób do celu. Może to być podróż w celach pracowniczych, wynikająca z chęci odwiedzenia rodziny czy po prostu chęć poznania nowego miejsca – dla nas to nie istotne. My chcemy byś bezpiecznie, tanio i komfortowo dotarł w konkretne miejsce do Niemiec, dlatego proponujemy Wam tylko i wyłącznie nowe pojazdy.

Obsługujemy również grupy na terenie kraju i poza nią, co bez wątpienia pomaga w dodatrciu na mecz czy koncert. Każda grupa może liczyć na dwie możliwości wynajęcia busa z i bez kierowcy. Przy wyborze drugiej opcji możemy się rozliczyć w systemie godzinnym, dziennym, tygodniowym czy miesięcznym, dzięki czemu można dostosować umowę do swoich potrzeb. To Ty decydujesz na jak długo potrzebujesz naszego pojazdu.

Obsługujemy również klientów korporacyjnych oraz agencje pracy. Twoi pracownicy mogą bezpiecznie dotrzeć w miejsce ich pracy, a każda firma zyskuje pewność stawienia się pracownika w wyznaczonym terminie. Firmom zaoferować możemy również atrakcyjne rabaty na (przy dużej ilości zleceń).

Poza przejazdami dla ludzi wykonujemy też usługę dostarczania paczek (często przewozimy dokumenty). Małe paczki oraz dokumenty przewozimy systematycznie każdego dnia. Przy większych gabarytach transport może się opóźnić ze względu na brak miejsca w bagażniku busa (uzależnione jest to od ilości bagażu naszych pasażerów busów). Po więcej informacji prosimy o kontakt z naszą infolinią pod nr telefonu: +48 600 856 765

przewozy do Niemiec lubuskie

Rezerwacja i koszty transportu

Posiadmy znakomitą korelację cena vs jakość, a nasze minibusy to znakomita alternatywa dla komunikacji autobusowej i prywatnej. Autobus zabiera Cię jedynie na dworce, a my zabierzemy Cie pod konkretnie wskazany adres. Jadą z nami nie musisz przejmować się trasą i zwracaniem uwagi na znaki drogowe – nasi kierowcy bezpiecznie zabiorą Cię we wskazane miejsce do Niemiec

Po Twojej stronie leży rezerwacja przejazdu i zajęcie miejsca w wygodnym fotelu, dzieki czemu lista Twoich obowiązków jest bardzo króka. W każdym pojeździe przeznaczonych jest osiem miejsc dla pasażerów i jedno dla kierowcy, co tworzy kameralną atmosferę. Nasi kierowcy to specjaliści w prowadzeniu pojazdów – posiadają niezbędne badania i doświadczenie, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Przejazdy województwie to zadanie które warto zlecić poważnej firmie, zachęcamy zatem, do kontaktu z nr: . Tel. +48 600 856 765

Trochę o rejonie

Województwo lubuskie tak jak i inne województwa polskie zawdzięczają swój obecny kształt reformie z 1998 roku. Wcześniej na tym terytorium znajdowały się trzy mniejsze jednostki terytorialne o tej samej randze. Woj. jest jednym z najmniejszych w Polsce. Graniczy ono z Niemcami, przez co na terytoriach przygranicznych można spotkać wielu naszych zachodnich sąsiadów. Liczba ludności wynosi tu nieco ponad jeden milion, czyli dużo mniej od naszego miasta stołecznego. Leży ono na w dolinach dwóch rzek: Odry i Noteci oraz na terytorium pomiędzy nimi, dzięki czemu rozwija się tu infrastruktura sportów wodnych. Wybitne walory krajobrazowe i przyjaźnie nastawieni ludzie to cechy wyróżniające te tereny. Zapraszamy do składania zamówień na przejazdy do Niemiec z lubuskiego na naszej infolinii.

Jeżdzimy m.in. z takich miast jak: