REZERWACJE +48 600 856 765

Oferujemy komfortowe tanie busy do Niemiec z lubuskiego, dzięki którym sprawnie i bezpiecznie dotrzesz do celu swoich wojaży. Działamy od ponad dekady obsługując tysiące klientów, dzięki czemu dziś sprawnie ich obsługujemy. Wyrobiliśmy sobie znakomitą renomę na rynku, dzięki czemu mają Państwo pewność wyboru najlepszej oferty.  Każdy mieszkaniec województwa  może liczyć na naszą pomoc w dotarciu do takich miast jak: jak Berlin, Dortmund, Hanower, Kolonia. W centralne regiony tego kraju jeździmy codziennie, a na południe i północ wyjeżdżamy w każdy pierwszy i piaty dzień tygodnia.

Transport odbywa się komfortowymi busami (95% naszej floty stanowią Renault Traffic), a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni i mili kierowcy. Zawieziemy Ciebie w systemie „door to door” pomiędzy konkretnie wskazanymi adresami, co bezspzrecznie zaoszczędzi Ci stresów gdyż nie ma przesiadek. Wykonujemy również ekspresowy transport paczek nisko i średnio gabarytowych, co z pewnością zachęci osoby ceniące czas. Obsługujemy również przejazdy dla grup w Polsce, dzięki czemu ułatwiamy organizację transportu na spotkaniach rodzinnych. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: Tel. +48 600 856 765. Nasz personel udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji, w tym poda konkretne ceny na busy do Niemiec lubuskie.

busy do Niemiec lubuskie

Przewozy zagraniczne z lubuskiego

Wykonujemy zagraniczne przewozy z lubuskie do Niemiec, dzięki którym każdy klient indywidualny dotrze w wygodny i bezpieczny sposób do celu. Może to być podróż w celach pracowniczych, wynikająca z chęci odwiedzenia rodziny czy po prostu chęć poznania nowego miejsca – dla nas to nie istotne. My chcemy byś bezpiecznie, tanio i komfortowo dotarł w konkretne miejsce, dlatego proponujemy Wam tylko i wyłącznie nowe busy.

Obsługujemy również przewozy dla grup na terenie Polski i poza nią, co bez wątpienia pomaga w dodatrciu na mecz czy koncert. Każda grupa zorganizowana może liczyć na dwie możliwości wynajęcia busa z i bez kierowcy. Przy wyborze drugiej opcji możemy się rozliczyć w systemie godzinnym, dziennym, tygodniowym czy miesięcznym, dzięki czemu można dostosować umowę do swoich potrzeb. To Ty decydujesz na jak długo potrzebujesz naszego pojazdu.

Obsługujemy również klientów korporacyjnych oraz agencje pracy. Twoi pracownicy mogą bezpiecznie dotrzeć w miejsce ich pracy, a każda firma zyskuje pewność przewozu i przyjazdu pracownika w wyznaczonym terminie. Firmom zaoferować możemy również atrakcyjne rabaty na busy do Niemiec z lubuskiego (przy dużej ilości zleceń).

Poza przewozem osób prowadzimy również transport paczek i małych i średnich rozmiarach (często przewozimy dokumenty). Małe paczki oraz dokumenty przewozimy systematycznie każdego dnia. Przy większych gabarytach transport może się opóźnić ze względu na brak miejsca w bagażniku pojazdu (uzależnione jest to od ilości bagażu naszych pasażerów busów). Po więcej informacji prosimy o kontakt z naszą infolinią pod nr telefonu: +48 600 856 765

zagraniczne pzrewozy lubuskie

Rezerwacja i koszty transportu

Posiadmy znakomitą korelację cena vs jakość, a nasze minibusy to znakomita alternatywa dla komunikacji autobusowej i prywatnej. Autobus zabiera Cię jedynie na dworce, a my zabierzemy Cie pod konkretnie wskazany adres. Jadą z nami nie musisz przejmować się trasą i zwracaniem uwagi na znaki drogowe – nasi kierowcy bezpiecznie zabiorą Cię we wskazane miejsce w Niemczech.

Po Twojej stronie leży rezerwacja przejazdu i zajęcie miejsca w wygodnym fotelu, dzieki czemu lista Twoich obowiązków jest bardzo króka. W każdym pojeździe przeznaczonych jest osiem miejsc dla pasażerów i jedno dla kierowcy, co tworzy kameralną atmosferę. Nasi kierowcy to specjaliści w prowadzeniu pojazdów – posiadają niezbędne badania i doświadczenie, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Przewóz osób lubuskie to zadanie któe warto zlecić poważnej firmie, zachęcamy zatem, do kontaktu z nr: . Tel. +48 600 856 765

Trochę o rejonie

Województwo lubuskie tak jak i inne województwa polskie zawdzięczają swój obecny kształt reformie z 1998 roku. Wcześniej na tym terytorium znajdowały się trzy mniejsze jednostki terytorialne o tej samej randze. Woj. jest jednym z najmniejszych w Polsce. Graniczy ono z Niemcami, przez co na terytoriach przygranicznych można spotkać wielu naszych zachodnich sąsiadów. Liczba ludności wynosi tu nieco ponad jeden milion, czyli dużo mniej od naszego miasta stołecznego. Leży ono na w dolinach dwóch rzek: Odry i Noteci oraz na terytorium ich międzyrzecza, dzięki czemu rozwija się tu infrastruktura sportó wodnych. Wybitne walory krajobrazowe i przyjaźnie nastawieni ludzie to cechy wyróżniające te tereny. Chcąc to wszystko zobaczyć koniecznie skorzystaj z naszej oferty na busy do Niemiec lubuskie.

Jeżdzimy m.in. z takich miast jak: