Komfortowe busy? Jedziesz do Niemiec z województwo lubuskie? Świetnie trafiłeś! Nasza firma działająca od ponad dekady, z której usług skorzystało już tysiące Klientów. Świadczymy usługę transportu osób na zachód Unii Europejskiej. Nasze busy wyrobiły sobie znakomitą renomę na rynku. Każdy mieszkaniec województwa lubuskiego może liczyć na naszą pomoc w dotarciu do niemieckich miast takich jak Berlin, Dortmund, Hanower, Kolonia. W centralne regiony kraju jeździmy codziennie. Na południe i północ kraju wyjeżdżamy w każdy pierwszy i piaty dzień tygodnia.

Transport odbywa się naszymi komfortowymi busami (95% naszej floty stanowią Renault Traffic), a za ich kierownicami zasiadają wysoko kwalifikowali i mile usposobieni kierowcy. Zawieziemy Ciebie w systemie „door to door” pod konkretnie wskazanymi adresami. Wykonujemy również usługę transportu paczek nisko i średnio gabarytowych. Obsługujemy również przejazdy dla grup w Polsce. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: Tel. +48 600 856 765. Nasz personel udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji, w tym poda konkretne ceny za przejazd. Lubuskie i okolice zapraszamy do kontaktu.

Obsługa agencji pracy, transport dla grup zorganizowanych oraz usługi komplementarne

Z nami każdy Klient indywidualny dotrze w wygodny i bezpieczny sposób do destynacji w Niemczech. Może to być podróż w celach pracowniczych, wynikająca z chęci odwiedzenia rodziny czy po prostu chęć poznania nowego miejsca – dla nas to nie istotne. My chcemy byś bezpiecznie, tanio i komfortowo dotarł w konkretne miejsce. Dlatego proponujemy Wam tylko i wyłącznie nowe busy.

Poza Klientami indywidualnymi obsługujemy również przewozy dla grup na terenie Polski i poza nią, w tym z lubuskiego. Każda grupa zorganizowana może liczyć na dwie możliwości wynajęcia busa: wynajem busa wraz z kierowcą oraz wynajem bez kierowcy. Przy wyborze drugiej opcji możemy się rozliczyć w systemie godzinnym, dziennym, tygodniowym czy miesięcznym – to Ty decydujesz na jak długo potrzebujesz naszego pojazdu.

Obsługujemy również Klientów korporacyjnych oraz agencje pracy. Twoi pracownicy mogą bezpiecznie dotrzeć w miejsce ich pracy, a każda firma zyskuje pewność przewozu i przyjazdu pracownika w wyznaczonym terminie.Poże on mieszkać w lubuskie lub w innym regionie. Firmom zaoferować możemy również atrakcyjne rabaty na trasie z Polski do Niemiec (przy dużej ilości zleceń).

Poza przewozem osób prowadzimy również transport paczek i małych i średnich rozmiarach (często przewozimy dokumenty). Małe paczki oraz dokumenty przewozimy systematycznie każdego dnia. Przy większych gabarytach transport może się opóźnić ze względu na brak miejsca w bagażniku pojazdu (uzależnione jest to od ilości bagażu naszych pasażerów busów). Po więcej informacji prosimy o kontakt z naszą infolinią pod nr telefonu: +48 600 856 765

Tanie i komfortowe busy do Niemiec – rezerwacja i koszty

Znakomita jakość usługi i niskie ceny? Oczywiście, że tak! My oferujemy tanie busy z województwa lubuskiego do Niemiec. Minibusy to znakomita alternatywa dla komunikacji autobusowej i prywatnej. Autobus zabiera Cię jedynie na dworce, a my zabierzemy Cie pod konkretnie wskazany adres. Jadą z nami nie musisz przejmować się trasą i zwracaniem uwagi na znaki drogowe – nasi kierowcy bezpiecznie zabiorą Cię we wskazane miejsce w Niemczech.

Po Twojej stronie leży rezerwacja przejazdu i zajęcie miejsca w wygodnym fotelu. W każdym pojeździe przeznaczonych jest osiem miejsc dla pasażerów i jedno dla kierowcy, co tworzy kameralną atmosferę. Nasi kierowcy to specjaliści w prowadzeniu pojazdów – posiadają niezbędne badania i doświadczenie, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Przewóz osób lubuskie? Stanowimy znakomity wybór. Rezerwacja telefoniczna pod nr: . Tel. +48 600 856 765

Trochę o rejonie

Województwo lubuskie tak jak i inne województwa polskie zawdzięczają swój obecny kształt reformie z 1998 roku. Wcześniej na tym terytorium znajdowały się trzy mniejsze jednostki terytorialne o tej samej randze. Woj. jest jednym z najmniejszych w Polsce. Graniczy ono z Niemcami, przez co na terytoriach przygranicznych można spotkać wielu naszych zachodnich sąsiadów. Liczba ludności wynosi tu nieco ponad jeden milion, czyli dużo mniej od naszego miasta stołecznego. Leży ono na w dolinach dwóch rzek: Odry i Noteci oraz na terytorium ich międzyrzecza. Wybitne walory krajobrazowe i przyjaźnie nastawieni ludzie to cechy wyróżniające te tereny. Warto tu zawitać i wracać.

Jeżdzimy m.in. z takich miast jak: