Szukasz dobrej oferty na busy do Holandii, Busy do Niemiec lub do takich krajów jak Szwajcaria, Belgia, Dania lub Luksemburg? Pochodzisz z miasta Stargard Szczeciński, ale mieszkasz i pracujesz za granicą Polski? A może planujesz wyjazd w zorganizowanej grupie z województwa zachodniopomorskiego do krajów Europy Zachodniej, w tym do Niemiec, Danii, Szwajcarii i Luksemburga? Jeśli tak, z pewnością szukasz sposobu, by do celu podróży dostać się komfortowo, bezpiecznie, a jednocześnie w przystępnej cenie. Oferujemy w każdy poniedziałek i piątek busy ze Stargardu Szczecińskiego do Niemiec, Szwajcarii, Danii i Luksemburga. Wyjazdy ze Stargardu Szczecińskiego organizujemy w każdy poniedziałek i piątek, a powroty z Niemiec czy też Danii lub Szwajcarii odbywają się w każdy wtorek i sobotę.

Z myślą o klientach takich jak Ty, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę przewozów osobowych. Regularnie kursujemy na trasie Stargard Szczeciński-Europa Zachodnia. Obsługujemy wiele miast w Niemczech, Belgii i Holandii, dzięki czemu z łatwością dopasujesz trasę przejazdu do swoich własnych potrzeb i oczekiwań. Busy do Niemiec Stargard Sczeciński? Jesteśmy najlepszym wyborem.

Busy do Europy Zachodniej

Z przyjemnością zapraszamy do wspólnej podróży busami z i do Europy Zachodnie ze Stargardu. Wszystkie kursy realizujemy nowoczesną, w pełni wyposażoną flotą, prowadzoną przez licencjonowanych i doświadczonych kierowców. To sprawia, że nasze przewozy osób prywatnych i grup zorganizowanych są w pełni komfortowe i bezpieczne. Obsługujemy takie kraje jak: Niemcy, Szwajcaria, Dania czy Luksemburg.

W naszej ofercie, poza profesjonalnym przewozem osób, znajduje się również transport paczek za granicę. Jeśli potrzebujesz szybko i wygodnie nadać paczkę ze Stargardu z Niemiec, Belgii lub Holandii – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy sprawną dostawę paczek busami ze Stargardu Szczecińskiegoo,  zawsze wtedy, gdy mamy wolne miejsce w pojeździe. Busy ze Stargardu do Niemiec w najlepszej cenie na PZLtravel!

Cennik i rezerwacje

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz skorzystać z przewozów zagranicznych busami? Zapraszamy do wspólnej podróży ze Stargardu do wielu miast  Niemiec, Szwajcarii, Danii lub Luksemburga oraz donadawania paczek zagranicznych. Aby zarezerwować miejsce i uzyskać dodatkowe informacje o przewozach, zadzwoń pod numer +48 600 856 765. Bus ze Stargardu do Niemiec w najlepszej opcji na PZLtravel.

Zawsze szybko, tanio i bezpiecznie zawozimy do celu bez dodatkowych kosztów, sprawdź nas.