Przewozy ze Stargardu do Niemiec i Luksemburga.

Szukasz dobrej oferty na przewozy busem ze Stargardu do Niemiec, Holandii, Belgii lub Luksemburga?  Pochodzisz z miasta Stargard, ale mieszkasz i pracujesz za granicą Polski? A może planujesz wyjazd w zorganizowanej grupie do krajów Europy Zachodniej? Jeśli tak, z pewnością szukasz sposobu, by do celu podróży dostać się komfortowo, bezpiecznie, a jednocześnie w przystępnej cenie. Codziennie pojedziesz z nami do do centralnych landów. Oferujemy w każdy poniedziałek i piątek przewozy ze Stargardu do Luksemburga i Niemiec północnych i południowych.  Powroty w tej opcji odbywają się w każdy wtorek i sobotę (zaraz po północy). +48 600 856 765

Z myślą o klientach takich jak Ty, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Regularnie kursujemy na tej trasie. Obsługujemy  wszystkie adresy na podległym nam terenie.

Przewozy busem do Stargadu do Holandii. Oferujemy także wyjazdy do Belgii.

Z przyjemnością zapraszamy do wspólnej podróży. Wszystkie przewozy realizujemy nowoczesną, w pełni wyposażoną flotą, prowadzoną przez licencjonowanych i doświadczonych kierowców. To sprawia, że nasze przejazdy dla osób prywatnych i grup zorganizowanych są w pełni komfortowe i bezpieczne. Busy ze Stargardu do Holandii i Belgii codziennie wysyłane są w naszej firmie w trasę. 

W naszej ofercie, poza profesjonalnymi przejazdami, znajduje się również odbiorem paczek. Jeśli potrzebujesz szybko i wygodnie nadać paczkę ze Stargardu do wybranego kraju – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy sprawną dostawę paczek zawsze wtedy, gdy mamy wolne miejsce w pojeździe. Komfortowo i bezpiecznie pojedziesz z nami w najlepszej cenie na PZLtravel!

Cennik i rezerwacje

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz z niej skorzystać? Zapraszamy do wspólnego kursu  do wielu miast Niemiec, Holandii, Belgii i Luksemburga oraz nadawania paczek. Aby zarezerwować miejsce i uzyskać dodatkowe informacje o przejazdach, zadzwoń pod numer  +48 600 856 765.

Zawsze szybko, tanio i bezpiecznie zawozimy do celu bez dodatkowych kosztów, sprawdź nas.