Najczęstsze trasy Polska – Europa Zachodnia
Auto w podróży Zdjęcie: Devon Janse van Rensburg / Unsplash

Nasza firma od lat zapewnia transport osób z północno-zachodniej części Polski do krajów Europy Zachodniej. Nasi kierowcy kilka razy w tygodniu zabierają pasażerów do holenderskiego Amsterdamu, belgijskiej Antwerpii czy niemieckiego Berlina i Kolonii. Z nami szybko i wygodnie dojedziesz do celu!

Rezerwacji na przewóz osób można dokonywać drogą telefoniczną, podejmujemy się też organizacji wyjazdów grup zorganizowanych, do dowolnych miast Europy Zachodniej. Prowadzimy też stałą współpracę z agencjami zatrudnienia, w ramach przewozu pracowników do miejsca pracy w Niemczech, Belgii i Holandii.

Z jakich miejscowości jeździmy?

Obecnie nasza nowoczesna flota każdego dnia zabiera pasażerów z kilkudziesięciu miast północnej Polski. Obsługujemy województwa kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie oraz pomorskie. Więcej informacji dotyczących miejsc odjazdu, oraz mapę lokalizacji znajdą Państwo w zakładce Rejony.  

Dlaczego warto z nami jeździć?

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, wygodne pojazdy i elastyczne terminy. Gwarantujemy dojazd pod drzwi pod wskazany adres, dlatego nie trzeba tracić dodatkowego czasu na poruszanie się komunikacją miejską. Podejmujemy się również organizacji wyjazdów indywidualnych do krajów Europy Zachodniej.

Lista najpopularniejszych tras (w trakcie rozbudowy)