BUSY ŁOBEZ – NIEMCY HOLANDIA BELGIA I LUKSEMBURG

Wszystkie kraje obsługujemy osobnymi pojazdami! Chcesz przedostać się busem z Łobez do wskazanego adresu na Zachodzie? W naszej firmie przewozy z Łobez odbywają się codziennie rano. We wszystkie dni tygodnia obsługujemy Niemcy, Belgię i Holandię. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy Luksemburg. Do Łobez wracamy popołudniu -wieczorem.

Poruszamy się pod drzwi komfortowymi pojazdami marki Renault Traffic. Każdy nasz bus ma miejsce dla ośmiu pasażerów i kierowcy. Poza działającą klimatyzacją, nasze auta mają sprzęt DVD, pasy bezpieczeństwa i inne udogodnienia. Decydując się na wyjazd z miasta za granicę musisz znaleźć dobry środek transportu. Zaufaj w takim razie przewoźnikowi z doświadczeniem jakim jesteśmy my! Dodatkowo wykonujemy transport z i do Łobez małych pakunków i dokumentów. 

Przewóz osób Łobez

Nasza firma przewozowa obsługuje to miasto oraz wszystkie okoliczne miasta (nawet te najmniejsze). Podróż z nami odbywa się pod drzwi. Oznacza to tyle, że swoją podróż rozpoczynasz i kończysz pod dwoma dowolnie wskazanymi adresami. W większości przypadków jeździmy bez przesiadek, choć i one czasem się zdarzają. Postaw na naszą firmę! Poza obsługą klientów indywidualnych obsługujemy także agencje pracy i firmy!

Nasze auta są w pełni sprawne, zawsze pachnące, komfortowe i  czyszczone przed nową trasą. Nasza kadra najlepszych kierowców zapewni Ci poczucie pełnego bezpieczeństwa. Miasto to jedno z wielu obsługiwanych przez nas miast. Warto pamiętać, iż każda podróż z nami jest ubezpieczona. Zainteresowany? Zarezerwuj swój przejazd już dziś. Prosimy o kontakt pod nr Tel. +48 600 856 765 . Nasze usługi w najlepszych cenach na rynku na stronie PZLtravel. Życzymy przyjemnej podróży!