Szukasz busa do Niemiec z Bydgoszczy? Zaplanuj z nami podróż do wybranego landu, a także podróż w drugą stronę we wszystkie dni tygodnia. Jadąc z nami można zabrać ze sobą dużą ilość bagażu (dwie średnie walizki + bagaż podręczny).

bus bydgoszcz niemcyCodziennie znajdziesz u nas przejazdy ze wskazanego adresu w Bydgoszczy na wskazany adres w Niemczech. Oferujemy kompleksowo wyposażone auta na 8 pasażerów oraz doświadczonych kierowców. Przejazdy z Bydgoszczy do Niemiec zarezerwujesz pod numerem +48 600 856 765!  

Wracamy od godziny 15 (przy granicy z Holendrami), ale raczej wieczorem (w zależności od wskazanego adresu) – zawsze pod dom. Nasi konsultanci udzielą Państwu wyczerpujących wiadomości odnośnie wyjazdu. Rezerwacje przyjmujemy także poprzez wysłanie SMS-a z danymi (adres początkowy i końcowy, data wyjazdu, godność pasażera i telefon kontaktowy). Nie pobieramy dodatkowych opłat za bagaż (możesz zabrać 2x średnia walizka + max 5 kilogramowy bagaż podręczny). Wybierz się w podróż naszymi busami ze wskazanego miejsca w Polsce.

Przewozy do Niemiec z Bydgoszczy

W naszej firmie tanie busy z Bydgoszczy do Niemiec codziennie oferujemy klientom indywidualnym, grupowym oraz firmom i agencjom pracy. Codziennie organizujemy wyjazdy do centralnych landów, a północ i południe tego kraju obsługujemy w piątki i poniedziałki. Realizujemy regularne kursy w komfortowych warunkach do wielu zagranicznych miast. Każdy nasz pojazd jest w pełni sprawny i jest zaopatrzony we wszystko co potrzebne jest w podróży. W 2023 roku orientacyjne koszty przejazdu wyniosły około 400 zł.

Jeździmy w pełni wyposażonymi autami, prowadzonymi przez wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem w transporcie osób.

Wybierz tani przewóz osób Bydgoszcz – Niemcy codziennie w PZLTRAVEL

Zachęcamy do codziennych wyjazdów. W naszej firmie nadasz także paczki, których transport przebiegnie nader szybko (24h). Dzięki naszemu doświadczeniu nasi klienci wybierają firmę gwarantującą bezpieczeństwo. Działamy na terenie północno-zachodniej Polski, a także poza jej granicami.

Nasze pojazdy mają klimatyzację, pasy bezpieczeństwa i wygodne fotele, w których można zasnąć podczas pokonywania trasy. Każdy nasz pojazd ma gniazdko ładujące, sprzęt DVD, a razie potrzeby kierowca udostępni wi-fi. Dzięki temu zapewniamy maksymalnie komfortową podróż na wakacje, na weekend, na święta oraz z powrotem. Skorzystaj z naszej oferty, dzięki której szybko, bezpiecznie i tanio dostaniesz się w wybrane miejsce.

Czemu warto tu przyjechać i gdzie się zatrzymać

Zachęcamy do wspólnej podróży! Miasto to jak magnes przyciąga turystów, dla których jedną z głównych atrakcji są spichrze nad Brdą. Bydgoskie spichrze są niemal jak herb miasta, gdyż pojawiają się na widokówkach i innych pamiątkach z pobytu w mieście. Wykorzystywano je w dawnych czasach do magazynowania produktów rolnych oraz spożywczych. Produkty spławiano drogą wodną do Gdańska, a dzięki Kanałowi towary docierały m.in. do stolicy naszego sąsiada. Jeśli chcesz to wszystko zobacz, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty!

bydgoszcz

Jeśli szukasz noclegu, znajdziesz wiele różnych opcji hotelowych, od luksusowych hoteli po budżetowe hostele. Hotel Bohema, to luksusowy hotel w centrum miasta, oferujący eleganckie pokoje, doskonałą restaurację i centrum wellness. Holiday Inn Bydgoszcz to hotel ten znajduje się w pobliżu Starego Miasta i oferuje komfortowe pokoje oraz udogodnienia takie jak basen i centrum fitness.

Ile pojadę busem z Bydgoszczy do Niemiec


W naszej firmie, dzięki dużej bazie klientów układamy krótkie trasy. Długość transportu do niemieckich miast może zależeć od konkretnego miasta docelowego w Niemczech. Oto przybliżone czasy podróży busami do niektórych większych niemieckich miast. Do Berlina jedziemy około 5-6 godzin, w zależności od warunków na drodze i ruchu. Do Hamburga: Około 7-8 godzin. Do Monachium jedziemy około 10-12 godzin. Do Frankfurtu nad Menem jedziemy około 10-12 godzin, w zależności od warunków na drodze i ruchu. Podane godziny są orientacyjnymi – zależnymi od przebiegu trasy, adresów z których odbieramy naszych klientów. Zapraszamy do podróży!