Planujesz podróż? Szukasz taniego busa z kujawsko-pomorskiego codziennie rano pokonującego trasę do Holandii? Na tle konkurencji wyróżnia nas duży profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny. Dzięki czemu bez nadmiernych kosztów zakupisz u nas przewóz osób z kujawsko-pomorskiego pod wskazany adres do Holandii. Wyjazdy organizujemy rano, a powroty są w południe – wieczór (około17). W ramach poniesionych kosztów wykonamy nieodpłatny transport z kujawsko-pomorskiego do Holandii Twojego bagażu

Wykonujemy przewozy codziennie, z wyjątkiem dwóch świątecznych dni, dzięki czemu można zaplanować przejazd w dowolnym terminie. Rezerwacje odbywają się na naszej infolinii -> zarezerwuj swój przejazd +48 600 856 765. Nasi pracownicy udzielą Ci fachowych informacji odnośnie wyjazdu z Kujaw!  

bus kujawsko-pomorskie Holandia

Jadąc z nami możesz zdrzemnąć się w wygodnym fotelu i spać dopóki nie dojedziesz w wybrane miejsce. Nasz kierowca budzi pasażerów pop dojeździe pod wskazany dom. Zapewniamy komfort poprzez regulację temperatury czy zamontowany sprzęt audiowizualny. Bezpieczeństwo zapewnią możliwości techniczne naszych aut i znakomici kierowcy. Zaplanuj z nami swój najbliższy wyjazd!

Przewozy do Holandii z kujawsko-pomorskiego

Organizowane przez nas przejazdy na trasie z kujawsko-pomorskiego do Holandii odbywają się w komfortowych warunkach. Nasze auta wyruszają w trasę codziennie z naszej bazdy w Polsce czyste, pachnące i gotowe na przyjęcie pasażerów. Przed rozpoczęciem kursu dokonujemy ich dezynfekcji, a jeśli potrzebujesz maseczki ochronnej poproś o nią naszego kierowcę. Rezerwacja w naszej firmie jest uproszczona do maksimum, dzięki czemu akceptujemy rezerwacje wysłane do nas SMS-em na podany wyżej numer telefonu!

Oferujemy przejazdy w przystępnej cenie,  dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na nasze usługi. Obsługujemy wszystkie miejscowości na podległym terenie dzięki czemu mieszkańcy najmniejszych wiosek mogą udać się z nami w wspólną podróż. Dowozimy także paczki w ciągu 24h do adresata, dzięki czemu miażdżymy ofertę firm specjalizujących się w tym temacie – sprawdź to! Chcesz wifi – poproś kierowcę, potrzebujesz energii dla smartphona – jest, chcesz obejrzeć film – włącz DVD. Zapraszamy!

Atrakcje turystyczne

Od wielu lat świadczymy usługi w zakresie przejazdów do wszystkich miast europejskich leżących na podległym nam terenie,  dzięki czemu można wybrać dowolny adres wyjazdu. Mieszkańcy województwa mogą zarezerwować m.in.  kursy do Amsterdamu, Groningen oraz Rotterdamu, dzięki czemu dojadą z dowolnego miejsca do tych miast. Dzięki naszej ofercie  mogą zwiedzić Państwo ten kraj i tym samym poznać jej wszystkie uroki. My polecamy odwiedzić dom (muzeum) Anny Frank, co umożliwi poznanie jej historii.

flaga

Polska Organizacja Turystyczna od 2003 roku odznacza dziesięć obiektów swoim certyfikatem. W województwie kujawsko-pomorskim takich atrakcji takich jest bez liku. Wśród nich znajduje się m.in. Festyn Archeologiczny, miasto Chełmno, Żywe Muzeum Piernika czy Camerimage. W ramach pierwszej atrakcji można uczestniczyć w warsztatach, pokazach i konkursach z udziałem grup historycznych. Chełmno jest średniowiecznym miastem i nazwano je miastem osób zakochanych. Wszystko ze względu na przechowywane w mieście relikwie św. Walentego. Muzeum Piernika jest ewenementem na skalę światową i jednym z najlepszych muzeów interaktywnych. Wszystkim osobom, które chcą to wszystko zobaczyć polecamy nasze usługi.

sprawdź naszą ofertę na powroty

sprawdź naszą ofertę dla stolicy województwa