Firma PZLtravel oferuje swoim Klientom nowe i komfortowo wyposażone busy z Nowego Tomyśla do Niemiec, Danii, Szwajcarii, Holandii i Luksemburga. W każdy poniedziałek i piątek jeździmy z Nowego Tomyśla do Niemiec, Szwajcarii, Danii oraz Luksemburga. Do Holandii jeździmy codziennie. Wyjazdy rozpoczynają się wczesnym rankiem. Powroty do miejscowości nowy Tomyśl odbywają sie we wczesnych godzinach (tuz po północy) w każdy wtorek oraz sobotę. Z naszą firmą dostaniesz się do wybranego miejsca w systemie „od drzwi do drzwi” i to z reguły bez przesiadek. Co nas wyróżnia? Dobre ceny, sztab najlepszych kierowców oraz niezawodne busy. W celu dokonania rezerwacji prosimu o konntakt pod nr tel.: +48 600 856 765. Zapraszamy. Busy do Niemiec Nowy Tomyśl? Postaw na naszą firmę.

Przewóz osób z Nowego Tomyśla do Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Danii czy Luksemburga to zadanie, które warto powierzyć sprawdzonej firmie przewozowej. Wybierz nasze busy szukając przewozu osób do któregoś z wybranych krajów. Nasze busy są zawsze czyste, pachnące oraz w pelni sprawne. Sprawne busy yo gwarant Twojego bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane. Znajdziecie u nas m.in. ofertę na busy do Niemiec czy busy do Holandii z Nowego Tomyśla. Zapraszamy!

Obsługujemy również m.in. takie miejscowości powiatu nowotymskiego jak: Lwówek, Opalenica, Zbąszyn, Kuślin czy Miedzichowo.