Oferujemy naszym klientom tani przewóz osób oraz nowe i komfortowo wyposażone busy. Naszych klientów zabieramy w podróż od drzwi do drzwi (z ang. door to door), dzięki czemu czas podroży się nie dłuży. W każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec, a siedem dni w tygodniu obsługujemy centralne regiony tego kraju. Wyjazdy do Niemiec z Nowego Tomyśla rozpoczynają się wczesnym rankiem, co umożliwia dotarcie do celu podróży w tym samym dniu. Powroty do Nowego Tomyśla  odbywają sie we wczesnych godzinach w każdy wtorek oraz sobotę -> rezerwacje +48 600 856 765

Z naszą firmą dostaniesz się do wybranego miejsca w systemie “od drzwi do drzwi” i to z reguły bez przesiadek. Wyróżniają nas dobre ceny oraz to że zatrudniamy sztab najlepszych kierowców, dzięki czemu każda podróż jest bezpieczna. Posiadamy również niezawodne busy, co bez wątpienia również wpływa na komfort przejazdu. W celu dokonania rezerwacji prosimu o kontakt pod nr tel.: +48 600 856 765. Zapraszamy. Busy do Niemiec Nowy Tomyśl? Postaw na naszą firmę.

Przewóz osób Nowy Tomyśl

Wykonujemy przewozy z Nowego Tomyśla do Niemiec i wielu innych krajów należących do wspólnoty europejskiej, dzięki czemu umożliwiamy zwiedzenie wielu krajów. Nasze pojazdy są zawsze czyste, pachnące oraz w pełni sprawne. Nie rozmieniaj się na drobne i wybierz firmę, która jest jednym z liderów przewozów na obsługiwanym przez nas terytorium. To nie przechwałki – liczba naszych klientów mówi sama przez się.

Tanie bilety na transport zagraniczny udostępniamy codziennie na naszej stronie, dzięki czemu można zaoszczędzić pieniądze. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na tani przewóz osób z Nowy Tomyśl.

Zabytki w mieście

W mieście znajdują się liczne ciekawe i niepowtarzalne zabytki które możesz poznać wybierając naszą ofertę. Polecamy zobaczyć zbudowany na planie krzyża i z korzeniami ewangielickimi kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, dzięki któremu można przeżyć prawdziwe mistyczne przeżycia. Innymi obiektami jakie polecamy są: ratusz z 1879 roku w której obecnie mieści się sąd oraz XIX-wieczny budynek poczty na ulicy Piłsudskiego. Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy to koniecznie skorzystaj z naszej oferty na wyjazdy do Niemiec z Nowego Tomyśla!