BUSY NOWY TOMYŚL NIEMCY HOLANDIA BELGIA LUKSEMBURG

DO WSZYSTKICH KRAJÓW JEŹDZIMY OSOBNYMI POJAZDAMI! Zapraszamy mieszkańców powiatu nowotymskiego do wspólnej podróży. 

Szukasz busa z Nowego Tomyśla do krajów Europy zachodniej? Oferujemy tanie usługi transportowe, dzięki którym codziennie dostaniesz się do Niemiec, do Holandii i do Belgii. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek jeździmy do Luksemburga. Przewozy z Nowego Tomyśla odbywają się ze wskazanego adresu w mieście pod wskazane drzwi i dom w wybranym kraju. Wyjazdy organizujemy codziennie rano, a powroty popołudniu (z Belgii), popołudnie – czasem wieczór (z Holandii), wieczorem (z Niemiec i Luksemburga). Rezerwacje na transport z lub do Nowego Tomyśla przyjmujemy od rana do wieczora na naszej infolinii -> +48 600 856 765

W ramach opłaty, możesz zabrać ze sobą dwie średnie walizki i torbę podręczną. Upominamy się o oznaczenie  i podpisanie walizek. Umieszczane są one w luku bagażowym busów, a brak oznaczenia utrudnia ich wydawanie. Prowadzimy przewóz osób i transport paczek w systemie “door to door”, dzięki czemu ludzie i paczki trafiają szybko w wyznaczone miejsce. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo, co z pewnością zadowoli każdego pasażera chcącego sprawnie dostać się do celu podróży. W celu zapewnienia miejsce w jednym z naszych aut prosimy o rezerwację z drobnym wyprzedzeniem . Zapraszamy!

Przewóz osób Nowy Tomyśl Niemcy Holandia Belgia Luksemburg

Wykonujemy przejazdy z Nowego Tomyśla do wielu krajów Wspólnoty Europejskiej, dzięki czemu umożliwiamy zwiedzenie wielu krajów. Nasze pojazdy są zawsze czyste, pachnące oraz w pełni sprawne. Posiadają klimatyzację, sprzęt DVD czy lampki i gniazdko ładujące. W naszych pojazdach znajdziesz wszystko co ważne w podróży. Jako iż jeździmy na adres, to można spokojnie się przespać w czasie pokonywania trasy. Nasz kierowca obudzi Cię gdy dojedziemy na miejsce. Nie rozmieniaj się na drobne i wybierz firmę, która jest jednym z liderów przewozów na obsługiwanym przez nas terytorium. To nie przechwałki – liczba naszych klientów mówi sama przez się.
Obsługujemy także firmy i instytucje w zakresie przewozów pracowniczych i innych. W naszej firmie nadasz także paczkę, która omijając centra logistyczne, ekspresowo trafi do adresata. Niemcy Holandia, Belgia i Luksemburg są na wyciągnięcie Twojego smartphona. -> +48 600 856 765

Zabytki w mieście

W mieście znajdują się liczne ciekawe i niepowtarzalne zabytki które możesz poznać wybierając naszą ofertę. Polecamy zobaczyć zbudowany na planie krzyża i z korzeniami ewangelickimi kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, dzięki któremu można przeżyć prawdziwe mistyczne przeżycia. Innymi obiektami jakie polecamy są: ratusz z 1879 roku w której obecnie mieści się sąd oraz XIX-wieczny budynek poczty na ulicy Piłsudskiego. Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy to koniecznie skorzystaj z naszej oferty na wyjazdy do Nowego Tomyśla.