Szukasz dobrej oferty na przewozy z zachodniopomorskiego do Danii? Z nami pojedziesz w jedną i w przeciwną stronę w każdy poniedziałek i piątek, pomiędzy wskazanymi adresami. Posiadamy dobre ceny – zwłaszcza w stosunku do jakości usług. Oferujemy auta zaopatrzone w wygodne fotele, klimatyzację, gniazdko ładujące czy lampki do czytania. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, a nasze pojazdy spełniają wszelkie wymogi związane z bezpieczeństwem. Rezerwacja transportu z zachodniopomorskiego do Danii odbywa się codziennie na naszej infolinii od 8 do 22 -> +48 600 856 765

W ramach zakupionego biletu każdy nasz pasażer może zabrać ze sobą dwie średnie walizki, a także bagaż podręczny. Wyjazdy odbywają się małymi busami. Do każdego z nich mieści się 8 pasażerów i ich bagaże oraz kierowca. Nie jeździmy stałymi trasami, nasi klienci podróżują z nami pod wskazane drzwi  – to Ty wyznaczasz adres początkowy i końcowy Twojej podróży. Wyjazdy organizujemy rano, a powroty wieczorem – w każdy poniedziałek i piątek. 

Przewóz osób zachodniopomorskie – Dania – ceny, rezerwacje

Co do cen to nie są one stałe – ostateczne koszty Twojej podróży uzależnione są od odległością między punktem A i B (adres początkowy i końcowy). W celu ustalenia ostatecznej ceny skontaktuj się z naszą infolinią – konsultanci naszej firmy dostępni są od 8 do 21:30. W celu nawiązania połączenia kliknij w wyróżniony nr telefonu: +48 600 856 765.

Dokonując rezerwacji podaj swoją godność, dokładny adres początkowy i końcowy oraz datę wyjazdu. My na dzień przed terminem Twojej podróży poinformujemy się SMS-owo o planowanej godzinie przyjazdu kierowcy.

widok wydmy