BUSY CHOSZCZNO NIEMCY HOLANDIA BELGIA LUKSEMBURG

Szukasz oferty na  busa z Choszczna do Niemiec, a może chcesz pojechać do Holandii lub do BelgiiZnakomicie, gdyż tą trasę obsługujemy codziennie jadąc na adres pod wskazane drzwi. Do Luksemburga docieramy w poniedziałki i piątki osobnymi pojazdami. Choszczno to jedno z wielu miast na naszej trasie, dzięki czemu jego mieszkańcy mogą na nas liczyć. Siedem dni w tygodniu oferujemy komfort i bezpieczeństwo w najlepszych cenach na rynku. Przewóz osób z Choszczna rozpoczynamy codziennie rano. Przewozy do Choszczna organizujemy od 12 (z Belgii), 13-17 (z Holandii), a później z Niemiec (w zależności od adresu).  Zapraszamy do rezerwacji na naszej infolinii  +48 600 856 765

Oferujemy zarówno transport osobowy, jak i przewóz paczek, również za granicą. Transport odbywa się oczywiście naszymi sprawnymi pojazdami, dzięki czemu przewóz odbywa się bez w sposób bezproblemowy.  Połączenie realizowane są każdego dnia tygodnia w obie strony. Wyjazdy na dalekich trasach to zadanie które powinieneś zlecić nam!

Bus z Choszczna i do niego – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela.

Przewozy Choszczno – Niemcy Holandia Belgia Luksemburg

Poza zagranicznymi przewozami osobowymi wykonujemy także transport z i do Choszczna niewielkich paczek i dokumentów. Z naszych usług korzystają także agencje pracy wysyłające swoich pracowników do Holandii, do Niemiec, do Belgii i do Luksemburga. Chętnie podejmujemy się współpracy z agencjami pracy, w zakresie dowozu pracowników. Szczegółowe informacje dotyczące ceny przejazdów oraz terminów dostępne są na stronie. Wszystkie kraje obsługujemy codziennie (w tym środkowe landy), północ i południe tego kraju obsługujemy w poniedziałki i piątki.

Na tle konkurencji wyróżniają nas wysoka jakość usług i niska cena, co stawia naszą ofertę na czele dostępnych na rynku. Dysponujemy wygodnymi, dziewięcioosobowymi busami, dlatego każdy zagraniczny kurs odbywa się w spokojnej, kameralnej atmosferze. Każdy z nich spełnia wszystkie kryteria związane z bezpieczeństwem i komfortem. W tym wygodne fotele, klimatyzacja, DVD czy lampki do czytania.

Przed wyjazdem do Choszczna zapoznaj się z tymi informacjami

Choszczno to urokliwe miasto w Polsce. Ma olbrzymią ilość miejsc do zwiedzania i jest doskonałą bazą wypadową do odkrywania regionu. Znajduje się tu zamek z pięknym parkiem, który obecnie pełni rolę muzeum i miejsca kulturalnych wydarzeń. Naszą uwagę przykuła Katedra św. Jana Chrzciciela. Jest to gotycki kościół, który jest najważniejszym zabytkiem Choszczna. Centralny plac w mieście jest otoczony kamienicami i kawiarniami, jest doskonałym miejscem na spacer i odpoczynek.

Aby zarezerwować nocleg w Choszcznie, możesz skorzystać z popularnych platform rezerwacyjnych online, takich jak Booking.com czy Airbnb. Upewnij się, że rezerwujesz nocleg z odpowiednim wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli planujesz podróż w sezonie turystycznym. Znajdują się tu takie obiekty jak: Hotel Zamek Choszczno, Hotel Central Choszczno czy Pensjonat Na Wzgórzu.