Osoby zamieszkujące województwo pomorskie mogą korzystać z licznych opcji transportu osób do belgijskich miast – m.in. do Brukseli oraz Antwerpii. Połączenia realizowane są codziennie, w celu poznania szczegółowego rozkładu oraz ceny za przejazd prosimy o kontakt z naszą ifnolinią. Oferujemy również doręczenie przesyłek pod wskazany adres w miejscu docelowym. Rezerwacja: +48 600 856 765

Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję, że podróż będzie szybka, bezpieczna i komfortowa. To wszystko za sprawą naszych doświadczonych kierowców, jak również nowoczesnej floty busów ośmioosobowych. Pasażerowie są dowożeni bezpośrednio pod wskazany wcześniej adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. System „door to door” cieszy się od wielu lat niesłabnącym zainteresowaniem. Obecnie 100% wyjazdów busem za granicę realizujemy przewożąc naszych Klientów od drzwi do drzwi.

Tanie przewozy do Belgii

Busy do Belgii z pomorskie w naszej firmie odjeżdżają codziennie. Nasi klienci cenią naszą firmę za rzetelność i bezpieczeństwo jakie oferują nasze busy. Nasi klienci w czasie podróży mogą wypocząć w wygodnych fotelach i usnąć będąc pewnym umięjętności naszych kierowców. Skorzystaj z przewozów „door to door” do Belgii i udaj się w podróż busem z adresu na adres. Zapraszamy!

Branża przewozów pasażerskich jest bardzo konkurencyjną branżą. Wiele firm nie funkcjonuje do końca legalmnie. W naszej firmie zawsze otrzymują Państwo dowód zakupu przejazdu busem, a w razie takieg życzenia wystawiamy fakturę VAT. Korzystając z firmy, a nie osoby prywatnej mogą Państwo być pewni o swoje bezpieczeństwo. Ciesz się komforetem psychicznym i wybierz busyu z pomorskiego do Belgii oferowane przez naszą firmę!

Obsługujemy m.in takie miasta jak: